Pupelių laikymas uždarose talpykloseGamtoje visi gyvi maisto produktai yra maisto grandinėje. Pupelės, turinčios maistinių savybių, nėra išimtis. Kur yra daug jo auginimo, ten gyvena konkretūs vabzdžiai, pupelių grūdai. Užkrėsdami buveines, su grūdais, šie vabzdžiai išplito, patekdami į tai, kur pupelė neauga, tačiau tai yra daug dėl saugojimo.

Vabalas bruchusTodėl visi sandėliai apdorojami insekticidais pagal tvarkaraštį, kad sandėlyje sunaikintų ne tik grūdus, bet ir kitus vabzdžius. Klausimas, kaip laikyti pupeles su žiemos vartojimu, yra glaudžiau susijęs su jo išsaugojimu iš Bruchus, pupelių grūdų.

Kaip išlaikyti pupeles žiemai?

Pupos grūdųIš pradžių pupelių ir žaliųjų ankščių laikymasis skiriasi. Styginių pupelės gali būti saugomos visais žinomais būdais, jie yra sušaldyti, todėl žiemą jie saugomi didžiausią naudą. Tačiau siekiant išsaugoti grūdines pupeles reikia sukurti kitas sąlygas. Jei manote, kad pupelės yra labai naudingas produktas, pakeičiantis mėsos sudėtį, tada sugadinkite atsargas, nesilaikydamas saugojimo taisyklių, tai yra lengva.

Apsaugokite augalinį produktą:

  • nuo netinkamo drėgmės grūdų džiovinimo ir klojimo;
  • iš laikymo esant didelės drėgmės sąlygoms;
  • temperatūros režimo nesilaikymas.

Laikant pupeles, net ir teisingai, laikui bėgant, jo maistinė vertė mažėja, o terminio apdorojimo laikas padidėja.

Iš visų vabalų kenkėjų grūdų ir pupelių sėklų pupelėms, labiausiai paplitęs yra pupelės arba broomhus. Šie vabzdžiai yra karantino kenkėjai. Jie gyvena siaurame plote, kur jau ilgą laiką buvo auginamos pupos. Jie patenka su sėklų medžiaga ir palaipsniui dauginasi. Todėl karantino tarnybos uždavinys yra užkirsti kelią vabalas plitimo į naujas teritorijas.

Kininis keturkampis žvyras, karantino kenkėjasPastaruoju metu vabzdžiai Kinijos laivui pupelėse iš Indijos buvo sustabdyti vabzdžiai Tolimuosiuose Rytuose. Vabzdas ir jo gyvenamoji mūra buvo atrasta ant laivo maisto pupelėse. Buvo imtasi saugumo priemonių. Dažnai Brukušai patenka iš Užkaukos laukų, yra tokio pobūdžio. Todėl prieš sodinant kiekvieną stubo pupelę ir su skylėmis pupelėje, sėklos turėtų būti sunaikintos deginant. Rusijoje šis kenkėjas buvo praėjusio amžiaus pradžioje, Pilietinio karo metu, kai nebuvo karantino tarnybos. Kol kas nėra juodųjų pupelių.

Juodosios pupelės nėra užpultos grūdaiKaip išlaikyti pupeles, kad klaidos neprasideda, jūs galite suprasti, žinodama vabalas biologiją. Zernovka aktyviai dauginasi vasarą ir žiemą šildomose patalpose, suteikiant 5-6 kartas. Gamtoje kiaušinių įdėjimas vyksta į brandintą pupelę iki 30 kiaušinių kiekvienoje. Bet mūro ištempiami laiku. Kiaušialąstės yra ant lapų ankščių arba nesubrendusio pupelio plyšiuose arba nulupus skylę. Lervos vystosi per 10-11 dienų ir bus įvestos į styginių pupelių. Po 21 dienų vikšras virsta lukštu ir per 10 dienų gaunamas suaugęs vabzdys.

Grūdų dauginimasisKai temperatūra yra 0-1 lervų ir šuniukų mirtis įvyksta per mėnesį -12 per dieną. Taigi šaldymo būdas gali apsaugoti maisto atsargas nuo sunaikinimo. Pietų regionuose vabalas minkštų žiemų metu nesunaikinamas ir šiltu laiku gali užpildyti saugyklas. Jie kolonizuoja pasėlius ir turi laiko suteikti 4-5 kartas. Pažeistos pupelės praranda daigumą. Į apgyvendintose sėklose per apvalkalą matosi juodi juda ir išmatų taškai.

Ankštiniai ir javaiLabai svarbu iš pradžių išdžiovinti grūdus prieš pamušalą. Kai oras gerai, pupelės ištrauktos iš sodo prieš atidarant lankstinukus, jie turėtų gulėti dar kelias dienas saulėje arba surinkti į šluotus, kad būtų išmestos ant akmenų. Maistui pupos išplautos ir paruoštos laikyti žiemą.

Bičių sėklų konservavimas namuose

Laikys pupelės nepažeistą česnakąKaip laikyti pupeles žiemą sėkloms, atskira istorija. Paimkite ankles su nepažeistais lapais ir be menkiausių trūkumų. Po džiovinimo saulėje pupelių pupelės supakuojamos į lino maišą ir laikomos šaldytuve prieš šaltą paleidimą. Vėliau krepšys ištraukiamas į šalną, sustabdytas, kad graužikai jo nevalgys. Išardykite ankštines prieš sodinimą. Kitas sėklų laikymo būdas yra užpilti pelenais ir laikyti stikliniuose sandariuose konteineriuose. Pridedant į pakuotę galvutę ar keletą česnako gvazdikėlių, užtikrinama sauga.

Yra keletas būdų, kaip laikyti pupeles namie žiemą. Aplinkos oro drėgnumas neturėtų būti didesnis kaip 50%, o temperatūra sustabdo biologinę plėtrą 10 , ty iki šalčio, saugojimo vieta yra šaldytuvas. Laikykite lino maišeliuose, galite įdėti česnako galvą į vidų.

Jei yra daug pupelių, jos gali būti laikomos kartoninėse dėžėse arba medinėse dėžėse, bet viduje turėtų būti įprastos juodos ir baltos laikraščio sluoksnis. Tipografiniai dažai taip pat apsaugo nuo vabzdžių nusodinimo. Žinoma, gaminio saugumo garantija bus žiemos laikymas šaltai.

Drėgnoje aplinkoje pupelių daigai greitai augaKitas būdas išlaikyti pupeles žiemai yra naudoti įprastų grūdų šildymą. Kai šildomas orkaitėje iki 90 0 Po kelių minučių pupelių naudingos savybės bus išsaugotos, turinys mirs. Po tokio perdirbimo sausoje talpykloje su hermetiškais dangčiais pupelės išliks ne viena žiemą. Kitas būdas yra šildyti iki 10 valandą.

Čerpės, kuriose laikomos pupelės, gali būti stiklo ir metalo. Polietilenas – leiskite ore. Lino maišus laikyti pirmiausia reikia laikyti druskos tirpale ir išdžiovinti.

Kai pupelės laikomos atviroje ugnyje, pažeidžiant drėgmę, pupelės gali sudygti ar formuoti. Jūs negalite valgyti pupelių daigų. Kaip sodinamoji medžiaga, jis gali būti naudojamas, jei atėjo laikas sėti.

Tinkama pupelių saugykla – video