spanguolių kompotasYra daug variantų rengiant šį skanų ir sveiką gydymą. Spanguolių kompotas turi malonų saldžiųjų rūgščių skonį, ir jūs galite gerti jį tiek šiltoje, tiek atšaldytoje formoje. Šiandien mes norime pasiūlyti keletą įdomių receptų, kad vėliau galėtumėte pasirinkti geriausią.

Klasikinis receptas spanguolių kompotei

kompotas pagal klasikinį receptąDėl šio gaiviojo gėrimo reikės tik tris ingredientus ir dešimt minučių laisvo laiko.

Produktai:

 • spanguolės – 200 g;
 • cukrus – 150 g;
 • vanduo – du litrai.

Naudokite švarų geriamąjį arba šaltinio vandenį. Tik tokiu būdu galėsite atrasti komposo skonį iš geriausios pusės.

virkite spanguolių kompotąĮpilkite vandenį į puodą ir sumaišykite su cukrumi. Virkite sirupą ir pridėkite gerai nuplaunamas uogas. Višti penktą minučių gerti, tada supilkite į gražų ąsotį. Jūs palikote šiek tiek kietą kompotą, supilkite jį ant akinių ir tarnaudami stalui.

Kukurūzų spanguolių kompostai bet kuriuo metų laiku, šiems tikslams naudodami šviežias ar šaldytas uogas. Dėl šios naujovės žinomas šeimos menas taps įvairiapusiškas ir įdomus.

Kompota žiemai

žiemos atsargosJei norite ilgą laiką išlaikyti šviežių uogų derlių, atkreipkite dėmesį į šį paprastą receptą. Su juo galite greitai paruošti vitaminų gėrimą, kuris skonis netgi mažiausias jūsų šeimos nares.

Ingredientai:

 • spanguolių – 150 gramų;
 • cukrus – 70 g.

Perjunkite ir nuplaukite uogas, nepamirškite atsikratyti “nelikvidžios”. Po to plaukite vaisius ant sterilių indelių ir supilkite karštu vandeniu. Uždenkite indus dangteliais, kad uogos būtų šiek tiek pagardintos.

Šis kompotas gali būti išpilstytas į bet kokio dydžio skardines, tačiau geriausia pasirinkti dubenį, kurio talpa yra 500 arba 800 ml.

Pirma, tai labai patogu, nes jums nereikės nerimauti, kad atvira kompota pablogės. Antra, mažame stiklaine gėrimas įleidžiamas greičiau ir įgis intensyvesnį skonį.

virkite sirupą spanguolių kompoteiPo septynių minučių išpilkite skysčio į puodą ir pridėkite prie jo cukraus. Virkite sirupą, kol jis tampa vienalytis. Po to užpilkite uogas karštu vandeniu ir supilkite stiklainius. Kaip įprasta, ruošiniai turi būti suvynioti šiltoje drabuzėje ir palikti vieną dieną. Kai kompotas su spanguolėmis žiemai yra paruoštas, perkelkite jį į vėsų tamsų kambarį.

Related  Gurkšnių mėsos patiekalų receptų pasirinkimas

Gaivieji gėrimai iš obuolių, spanguolių ir imbiero

kompotas su imbieroSu žiemos pradžia šalta, deja, prasideda katarinių ligų sezonas. Kaip apsaugoti save ir savo šeimą nuo negalavimų ir sustiprinti imunitetą? Norint išspręsti šią sudėtingą užduotį, malonus skonio padės skanus atšilimo gėrimas.

Ingredientai:

 • šviežios spanguolės – 100 gramų;
 • obuoliai – 200 g;
 • imbiero šaknis – 15 gramų;
 • granuliuotas cukrus – 75 gramai.

Kompota su obuoliais, spanguolėmis ir imbieru yra ypač gera, kai karšta. Todėl naudokite jį šiltoje stiklinėje ar karštuose puodeliuose.

Nuplaukite obuolius, supjaustykite vaisius kubeliais ir pašalinkite sėklas. Perkelkite ruošinius į gilią puodą, pridėkite jiems apdorotas spanguolių ir tarkuotų imbierų.

virkite spanguolių ir obuolių kompotasSupilkite produktus virinto vandens ir įdėti indus ant viryklės. Kai skystis virsta, įpilkite cukraus. Po kelių minučių aštrus kompotas su spanguolėmis gali būti pašalintas iš ugnies ir uždengtas dangteliu. Po dešimties minučių pasimėgaukite gėrimu su lengvais užkandžiais ar sausainiais.

Spanguolių ir spanguolių kompotas

spanguolių ir braškių kompotasSiūlome dar vieną gero skonio gero gėrimo receptą. Švelnus kompotas su spanguolėmis ir spanguolėmis šilta žiemą šaltuoju ir ramus. Jame esančios naudingos medžiagos jus išgelbės nuo peršalimo ir sustiprins imuninę sistemą.

Ingredientai:

 • 650 g spanguolių;
 • 100 g spanguolių;
 • viena maža citrina;
 • keturi šaukštai cukraus;
 • šeši stiklai vandens.

Jei neturite šviežių uogų, naudokite šaldytus vaisius.

Jei jūsų atsargos pasibaigs, galėsite nusipirkti reikalingų ingredientų bet kuriame dideliame prekybos centre. Šaldytų spanguolių ir spanguolių kompotas pasirodo labai skanu ir ne mažiau naudingas.

nuplaukite spanguolės po tekančiu vandeniuPasirinkite uogas ir nuplaukite į žolę. Po to rutuliuokite citriną ant keptuvės ir išspauskite sultis iš jos.

Vandenį įkaitinkite į puodą, tada įpilkite cukraus ir įdegkite. Kai sirupas paruoštas, supilkite į jį citrinos sultis ir supilkite perdirbtas uogas. Vėl pakartotinai išvirkite skysčio, tada nedelsdami sumažinkite šilumą iki minimumo.

Related  Originali netikėtų svečių staigmena – kepta užkeleta

Kompasas yra paruoštas naudotiPraėjus penkioms minutėms, išimkite indus iš viryklės ir leiskite laikui palaikyti po dangčiu. Gėrimą įpilkite į skaidrią dekanterį ir padėkite jam prie stalo.

Jei įsimylėsi kompotais su spanguolėmis, galite jas paruošti taip dažnai, kaip norite. Eksperimentuokite su skirtingais skoniais ir ingredientais, pasiekdami pageidaujamą rezultatą. Esame įsitikinę, kad netrukus rasite puikų produktų, prieskonių ir cukraus derinį.

Spanguolių ir džiovintų abrikosų kompotas – video