šerbetas su žemės riešutaisScherbet su žemės riešutais, receptas namuose, kuris bus aprašytas žingsnis po žingsnio žemiau, yra žinomas daugeliui nuo vaikystės. Mieli, saldūs, saldūs, saldūs, klampūs, daugelyje žemės riešutų, prašome tiek vaikų, tiek suaugusiųjų. Nors šis patiekalas priklauso tradicinei rytų virtuvei, jo sudėtyje nėra ingredientų, kurių nebūtų galima. Klasikinis šerbetas su žemės riešutais virtas daug sviesto ir cukraus, todėl jis turi didelę kaloringumo vertę.

Kas yra šerbetas?

Žodis “šerbetas” (taip pat sorbetas ar sorbetas) turi keletą reikšmių. Tai tradicinių rytietiškų virtuvių, pagamintų iš laukinių rožių uogų, rožių žiedlapių, saldymedžių ir prieskonių, gėrimas. Dabar receptas pasikeitė, į šerbetą pridedami įvairūs vaisiai ir uogos, medus ir prieskoniai. Be to, vaisių ledai ar šaldyti ledai taip pat vadinami sorbetu.

Žemės riešutų šerbetas yra rytinė saldumas, kuris neturi nieko bendra su gėrimais. Tai saldus pagamintas iš riešutų ir grietinėlės pūga, kuris supjaustomas smulkiais gabalėliais ir patiekiamas kaip desertas. Kalbant apie sudėties ir kalorijų kiekį, šerbetas prilyginamas saldumynams, tai yra patenkinamas ir maistingas gydymas. Kaip pagrindą, šiuolaikiniai gamintojai paprastai vartoja sutirštintą pieną.

Receptai virimui namuose

Šerbeto receptai su žemės riešutais namuose gali skirtis. Bendras ingredientas yra žemės riešutai, kurie yra naudojami dideliais kiekiais. Jūs galite jį nusipirkti jau kepti arba kepti ant keptuvės.

Šerberas su sviestu

Remiantis 1 stikline žemės riešutų, jums reikės dar 3 stiklinės cukraus, 1 stiklinė riebaus pieno, 100 g sviesto. Mišinys turi skystą konsistenciją, todėl išpilstomas į didelį pelėsių formą, o jau paruoštas jau dalijamas į gabalus.

Jei vartojate didesnę formą, delikatesas gali būti supjaustytas nedidelėmis dalimis. Taip pat galite įdėti jį į plastikinį butelį ir supjaustyti gabalais kaip ritinys.

Virimo procesas:

  1. Žemės riešutai kepami indelyje be aliejaus. Įpilkite pieno į puodą ir pridėkite 2 puodelius cukraus, virkite jį mažai šilumos 30 minučių. Tuo pačiu metu jums reikia karamelizuoti likusį stiklinį cukraus ir supilti į virimo mišinį.virkite pieną su cukrumi
  2. Kitame žingsnyje įdėkite riešutus ir sviestą į keptuvę. Dėžė nėra pašalinta iš ugnies, mišinys toliau virti ant viryklės dar 40 minučių.pridėti riešutų ir sviesto
  3. Scherbetas su žemės riešutais yra beveik paruoštas. Likutis išpilti karštą mišinį į pelėsį ir leisti jam atvėsti, kol jis sukietėja. Rekomenduojama užpilti formą pergamentiniu popieriumi arba riebaluoti su augaliniu aliejumi, kad šerbetas lengvai atsilenktų ir nesiliestų prie sienų.įdėti šerbetą į formą
  4. Mišinys vėsioje vietoje keletą valandų atvės. Kai jis atšaldomas iki kambario temperatūros, jis dedamas į šaldytuvą ir toliau vėsinamas. Kai konsistencija tampa tvirta, šerbetas pašalinamas iš formos ir peiliu supjaustomas gabalais.tarnauti šerbetui ant stalo

Related  Kaip augti ir virti austrių grybus

Šerbeto receptas su žemės riešutais namuose yra paprastas, tačiau tai užtruks. Jei gaminate mišinį ryte, jis visiškai atvės ir bus paruoštas naudoti po pietų. Paruoštas šerbetas, patiekiamas su uogomis, griežinėliais ir kitais lengvais saldumynais. Jis turi gausų skonį, ant kurio gali atrodyti, kad šokoladiniai saldainiai yra nemaloni.

Šerberas be sviesto

šerbetas be sviestoKiekviena šeimininkė nusprendžia sau, ką padaryti šerbetą su žemės riešutais. Sviestas papildo desertas riebalais ir kalorijomis, tačiau yra galimybė jį virti be aliejaus. Dėl šio recepto jums reikia svaro žemės riešutų, stiklinė pieno, 3 puodeliai cukraus, keli šaukštai kakavos ir 350 g sauso pieno.

Vietoj pieno miltelių, kai kurie nori naudoti kūdikių formulę.

Ruošiame šerbetą:

  1. Cukrus, kakavos ir pieno mišinys sumaišomas į vieną indą ir virinamas žemoje šilumą. Mišinys turi būti nuolat maišomas, kol cukraus grūdai pradeda karamelizuoti. virkite cukrų su kakava ir pienu
  2. Be to, indas pašalinamas iš ugnies ir šiek tiek atšaldomas kambario temperatūroje. Pieno milteliai gali būti užpildyta tik tada, kai sirupo atšaldomas iki 80ᴼS. Kartu su miltelių pilamas visą žemės riešutų, ir mišinys maišomas ir pilamas į liejimo formą.įdėti šerbetą į formą
  3. Scherbetas aušinamas kambario temperatūroje, tada šaldytuve. Toliau jis išimamas iš pelėsių ir supjaustomas porcijomis. Šerbete su žemės riešutais galite įdėti medaus ir prieskonių, o gatavą patiekalą puošia miltelių cukrus.

Sunku apskaičiuoti vietinės graikinių riešutų šerbeto tikslią maistinę vertę, nes kiekviena namų šeimininkė naudoja skirtingus ingredientus. Apytikslis kalcio kiekis žemės riešutų šerbetui yra 400 Kcal 100 g, čia jis yra apie 5,7 g baltymų, 13,9 g riebalų ir 55,2 g angliavandenių.

Riešutų trapių šerbeto skonis yra žinomas nuo vaikystės. Jis buvo pagamintas ilgai paruoštos dešrelės su medaus skonio ir klampus konsistencijos pavidalu. Yra daug receptų naminiams šerbetams su žemės riešutais, kurie skiriasi tarpusavyje. Juose gali būti sviesto, kondensuoto pieno, įsigytos rainelės, medaus, kakavos ir prieskonių. Labai maitinantis ir sunkus kepenų saldumas, todėl jį geriau valgyti retai ir valgyti mažas porcijas.

Related  Išlaiko mėlynių žiemą savo sultyse