Pyragas girtas vyšnių arbataTortas “Girtas vyšninis” – puikus desertas šventiniam stalui. Recepto esmė yra paruošti šokoladinį sausainį su subtilus ir tuo pačiu metu sultingų vyšnių kremo įdaru. Mūsų žingsnis po žingsnio vadovaujantis šio torto paruošimu net pradedančio virėjo pagalba netgi skanu, bet ir nuostabiu desertu, skirtu iškilmingai šventėms.

Ko tau reikia?

Tortas “Girta vyšninė”, kurio receptas yra gana paprastas, galite paruošti iš šių produktų:

  • vyšnios (norint, kad desertas pasidarytų sultingas, reikia 0,35 kg šaldytų vyšnių);
  • konjakas (350 ml);
  • miltai (0,2 kg);
  • kiaušiniai (6 vnt.);
  • cukrus (0,45 kg);
  • pienas (0,15 l);
  • kakava (60 g);
  • sviestas (0,2 kg);
  • šokoladinis juodas (1 plytelė).

Žingsnis po žingsnio

Nieko sunku paragauti skanus ir gražus tortas su vyšnios, receptas su nuotraukomis ir nuoseklios instrukcijos padės jums tai padaryti.

1 žingsnis.

paruošti vyšniaVyšnių paruošimas. Visų pirma būtina atšildyti ir švarias uogas iš kaulų. Po to įdėkit patogioje talpyklėje ir užpilkite konjaku mažiausiai 12 valandų. Po to užpilkite vyšnę į duoną arba per sietą ir pridėkite šiek tiek cukraus (porą šaukštų) – tai būtina, kad pašalintumėte uogų perteklių iš uogų.

2 žingsnis.

Sausainių kepimas. Tai yra svarbiausia tokio deserto kaip pyrago “Girta Cherry” paruošimo dalis. Žingsnis po žingsnio per receptą su nuotrauka padės vizualiai pamatyti visus maisto ruošimo niuansus.

Desertuose įdėti smulkių desertų, sausainiai turėtų būti aukšti, pageidautina 8-10 cm, priešingu atveju pyrago išvaizda primena pyragą arba plokščią pyragą. Galite pasiekti šį aukštį naudodami kepimo indą su aukštos sienos.

Būtina padengti dugno ir formos sienas su pergamuoju popieriumi ir tepuoti juos sviestu, tada įdėti į šaldytuvą.paruošti formą

Norėdami paruošti kempinę, būtina atskirti kiaušinių baltymus ir trynius. Baltymai sugadina 0,350 kg cukraus į tankią pututę, jei pastarasis yra skystis arba pakankamai storas, sausainis nebus sulingas. Maišykite maišytuvu arba maišytuvu.plakta balta cukraus

Related  Skanūs ir greiti receptai kepimui vištienos su medumi ir garstyčiomis orkaitėje

Triušiai atskirame indelyje sumalti likusiu cukrumi.

Tada reikia išmesti miltus ir sumaišyti su kakava. Gautu svoriu užpilkite 2/3 (likusios bus naudojamos grietinėlės) žemės dribsniai ir pluoštai, palaipsniui maišant. Susmulkinkite tešlą ir supilkite ją atšaldytoje formoje. Kepkite 180 ° pusę valandos.patikrinkite sausainius pasirengimui

Norėdami patikrinti sausainių pasirengimą, būtina jį išpjauti plonu medine lazdele, dantų picle ar rungtynėmis. Po tešlos ištraukimo ant lazdos bandiniai neturėtų likti.

3 žingsnis.

paruoškite grietinėlęKremo paruošimas. Nors sausainis yra kepamas, reikia paruošti kremą būsimam tortui “Girtas vyšninis”. Norėdami tai padaryti, virkite pieną (ne viską, palikite keletą šaukštų glazūrai), likusius plakytus kiaušinius pridėkite cukraus ir virkite keletą minučių. Gautas sirupas turi būti dedamas į patogų konteinerį ir sumaišytas su maišytuvu arba maišytuvu kartu su sviestu.

Grietinėlė turi būti riebi, kad sausainis nebūtų minkštas ir nesudegtų.

4 žingsnis.

Desertos įdarymo pyragas “Girtas vyšninys”. Žemiau pateikiama receptas su nuotrauka.

Išimkite pagamintą sausainį iš orkaitės ir leiskite jam atvėsti su pelėsiu. Tada nuimkite nuo pelėsio, nukirpkite viršutinį sluoksnį (1 cm) nuo pyrago.supjaustykite kempinę

Pašalinkite kūną ir sumaišykite su kremu. Pyragai turi būti sudaryti iš kelių sluoksnių: 1 grietinėlės, 2 vyšnios. Uždenkite desertu su viršutiniu padažu.paruoštas pyragas pjaustytuve

5 žingsnis.

mes padengiame tortą su apledėjimuGlazūra. Tai yra maloniausia ir paskutinė skanių pyragų “Girta Cherry” paruošimo stadija. Juodas šokoladas turi būti ištirpęs į garinę pirtį ir sumaišyti su pienu. Gautą masę vandens deserto viršuje ir šonuose, jei pageidaujate, papuošti vyšnios. Įdėkite į keletą valandų šaldytuve.

Vaizdo receptas tortui “Girtas vyšnia”