želė iš šaltalankiųŠaltuoju žiemos vakarais, kai visa šeima renkasi vakarienei, protingos namų šeimininkės pateikia unikalų desertą prie stalo. Ryškiai oranžinė spalva, malonus aromatas, puikus saldžiųjų rūgščių skonis yra želė iš šaltalankių. Indų sudėtis apima neįtikėtiną skaičių naudingų elementų, kurie turi teigiamą poveikį žmogaus imuninei sistemai. Nenuostabu, kodėl globojamos ponios bando gaminti desertą nuo saulės uogų prieš prasidedant šaltu oru. Praktika rodo, kad gintaro patiekalą mėgsta ne tik jauni, bet ir suaugusiųjų šeimos nariai. Jo malonus išskirtinis skonio ir ananasų skonis suteikia tikrai dievišką malonumą.

Paprastas receptas išskirtiniam desertui

drebutis ant paprasto receptoNorėdami pagaminti želė iš šaltalankių, jums reikia iš anksto surinkti uogas, o tai nėra lengva užduotis. Kai kurie kaimo gyventojai nukirto krūmo šakeles ir tyliai derina pasėlius mažais žirklėmis ar kilpa pagalba. Tada uogos valomos iš lapų ir nuolaužų. Kruopščiai išrinkite, pašalinkite supuvusius ir pelėsius vaisius. Po to juos reikia nuplauti ir išdžiovinti popieriniu rankšluosčiu arba medvilniniu rankšluosčiu.

mes valome dumblį už džemąIšgrynintas šaltalankis dedamas į emaliuotus indus ir lėtai užsidega. Jis pašildomas tol, kol pasirodo sultys (nereikia įdėti vandens). Be to, gintaro vaisiai praeina per sietą su mažais skyliais, kad atskirtų kaulus. verda saulėgrąžųMasė padengta cukrumi ir vėl ugnimi. Užvirkite ir nedelsdami pašalinkite, palikdami skystį 8 valandas. Per šį laikotarpį jis sustiprės ir virsta puikia želė iš šaltalankių.

Jei pradinė uogų masė yra 1 kg, pageidautina įdėti cukraus kiekį. Vieno ar kito santykis taikomas bet kokiam vaisių skaičiui.

Nors desertas yra užšaldytas, galite paruošti skardines: plauti, virti ir džiovinti. Paruoštą mišinį sumaišykite su medine mentele ir padėkite į švarų indą. Uždenkite indus rekomenduojamais kaprono dangčiais arba maisto plėvele. Šaltmedžio želė galite laikyti rūsyje arba namuose 20 laipsnių temperatūroje.kvepianti želė iš šaltalankių

Related  Mes tyrinėjame, kaip paruošti petražoles ir laikome jį švieži žiemai

Kai kurie namų šeimininkės tokiu būdu paruošia želė:

  1. Išdauta iš stiebų ir šiukšlių uogų, virtų ant mažos ugnies.nulupti vaisiai
  2. Kai masė atšaldoma, filtruojama per sietą arba medvilninį audeklą.Atvėsinta masė perkaltato
  3. Į storą mišinį įpilkite cukraus ir gerai sumaišykite.į įtemptą mišinį dedame cukrų
  4. Uogų dumblas dedamas į viryklę ir paduodamas iki virimo temperatūros.virkite uogų mišinį su cukrumi
  5. Išimkite iš karščio ir įpilkite želatinos iš anksto.

Kai saldus mišinys išmeta putas, šildymo metu jis turi būti pašalintas. Dėl šio sirupo bus šviesios spalvos.

Paprastieji želės receptai iš šaltalankių su želatina leidžia kurti tikrus vitaminų šedevrus. Pavyzdžiui, jei desertas yra šiek tiek drumstas, į jį gali būti įdėta kiaušinių baltymų. Pagal receptą – 2 baltymai 1 litre skysčio. Svarbu pilti mišinį į atvėsintą želę, kad baltymai nebūtų virti. Masė kruopščiai sumaišoma ir uždedama silpną ugnį, o ne verdant, nuimkite. Gatavus desertas pilamas į mažus konteinerius, kad būtų visiškai sukietėjęs. Oranžinių uogų mėgėjams taip lengva ir paprasta gaminti želė iš šaltalankių namuose.

Žiemos vitaminų lobis

Žiemai šaltis nepasiekė šeimos, kurios nežinojo, išradingos namų šeimininkės ruošia vitaminų patiekalus iš šaltalankių. Surinktos uogos dedamos į emalio dubenį ir supilamas vandeniu. Jis turėtų apimti vaisių ant piršto. nuvalykite virtą beicučių uogasMišios uždėkite ant ugnies ir šiek tiek virkite. Be to, uogos išpilamos į duoną, kad liktų visas skystis. Likę vaisiai yra sumalti medine pūsle ar šaukštu. Sirupas sumaišomas su minkštimu ir vėl ant ugnies. Kuko, kol jo tūris mažėja. Tokiam žiemos receptas nuo šaltalankių žiemai yra prieinamas daugeliui namų šeimininkių. Galų gale, norint jį sukurti, jums reikia 800 gramų cukraus už 1 litro sirupo.

Patikrinkite indo pasirengimą, jei ant plokščios plokštelės pilamas kelias mišinys ir atvėsinkite. Gatavus želė liks ant visko virtuvės reikmenų, o jo viršuje staigus apvirtimas.

gintaro desertas žiemaiGražus gintaro desertas supilamas į skardines, kurios buvo termiškai apdorotos mikrobangų krosnelėje. Uždarykite sandariai ir laikykite vėsioje vietoje.perkelkite želė į stiklainius Jei produktas dedamas į šaldytuvą, tuomet stiklainius galima sterilizuoti.

Related  Labiausiai skanūs ir įdomūs apelsinų džemo receptai

Norėdami išsaugoti visą naudingų elementų rinkinį, galite gaminti želė iš šaltalankių be maisto ruošimo. Norėdami tai padaryti, šviežios uogos kruopščiai nuplaunamos šaltu vandeniu. Išdžiovinkite jį ant sieto arba didelės kolbos. Jei norite, galite naudoti švarų rankšluostį. Paruošti šaltalanko vaisiai malinami, kad atsikratyti duobių. Susidariusios bulvių koše dedama į stiklinę dubenėlę. Iš skaičiavimo užmiega su cukrumi: 1 dalis uogų už 1,5 cukraus. Masė kruopščiai sumaišoma ir siunčiama į šaldytuvą. Kai cukrus visiškai ištirps, desertas gali būti patiekiamas prie stalo.

Žaliavinio želės ruošimas su cukrumiAtsakingos moterys, žinodamos, kaip pagaminti želė iš šaltalankių, yra įsitikinęs, kad šis patiekalas padės pagerinti gyvybingumą visai žiemai. stiklainiai su šaltalankiu ir želėPridedama prie arbatos, paskleidžiama ant duonos ir skaniai tinka šaukštai. Kas gali būti geresnis už saldus ir rūgštus desertus ilguose žiemos vakaruose? Tik želė iš šaltalankių.

Vaizdo receptas, skirtas želė ir smėlio kompotei