skanus kepsnysMėsa yra populiarus produktas, kurį kiekvienas žmogus naudoja beveik kasdien. Ypač populiarūs kepsniai yra skirtingi mėsos kepimo laipsniai. Jie skanūs, aromatiniai, juose yra daug naudingų medžiagų ir mikroelementų. Mėsa kepsniams visada pasirenkama atsargiai, tinka tik jauni ir grynaveisliai gyvūnai.

Mėsos kepimo rūšys

Steiko skonį lemia ne tik mėsos kokybė ir rūšis, bet ir skrudinimo rūšis. Kai kurie žmonės mėgsta drėgną ir sultingą kepsnį su krauju serija, kiti mėgsta kepti mėsos gabaliuką su apeliuojančia pluta. Kiekvienas gurmanis gali būti malonu, patiekdamas keptuvėlių kepsnius.

Mėlyna retai

pirmasis kepimo laipsnisSkrudinta beveik žalia, supjaustyta, su plona delikata pluta, kuri suformuota ugnyje per 1,5-2 minutes. Smailo temperatūra neturi viršyti 50 ° C.

Viešojo maitinimo įstaigose kepama beveik nereikalinga. Norėčiau žinoti žalios mėsos, kepsnys tiesiog kaitinamas ugnyje.

Retas

antrasis kepimo laipsnisMėsa su krauju yra padengta rudos rudos pluta, suformuota ugnyje 3-5 minutes. Steičio temperatūra yra 52-57 ° C. Steiko viduryje yra raudonos spalvos, bet ne kaip žalias, kaip “Blue Rare”.

Toks kepimo lygis bus tikrasis gurmanų skonio. Patiekiama tradicinės virtuvės patiekaluose.

Vidutinis Reti

trečias laipsnis skrudinimasPusiau iškepta mėsa su mažiausiu kiekiu kraujo. Virti 57-59 ° C temperatūroje 5-6 min., Kepsnys tampa sultingas ir aromatinis. Idealus mėgėjams iš turtingo ir ryškios mėsos skonio.

Keptuvių patiekalas yra rekomenduojamas vaikams ir žmonėms, kurie laikosi dietos. Minimali skrudinant ir sultinga mėsa nedaro paūmėjimo virškinimo trakte.

Vidutinis

ketvirtasis skrudinimo laipsnisVirta kepta kepta kepta mėsa. Šaldytuvo temperatūra yra 60-62 ° C. Kai virti 6-8 minutes, mėsos kraujas išnyksta, ant pjūvio pasidaro kvepiančios rožinės sultys.

Steikai nėra laiko visiškai kepti, bet jis tampa pakankamai šiltas. Įprasta patiekalas Rusijos ir NVS šalių žmonėms.

Vidutiniškai gerai

penktasis skrudinimo laipsnisBeveik kepta mėsa, pilka-ruda, supjaustyta, su aiškiomis sultimis. Temperatūra viduje kepsnys: 65-69 ° C Skrudinta kepsnys yra 9-10 minučių, iš jo jautiena yra pernelyg džiūstanta ir coarsens. Tai reikia skoningai žmonėms, kurie kategoriškai nenaudoja žalios mėsos.

Keptuvėse nerekomenduojama tokio skrudinimo tipo dėl nepakankamo sultingumo ir pernelyg gausios mėsos standumo.

Gerai padaryta

šeštojo skrudinimo laipsnisVisiško kepimo mėsa yra rudi, supjaustyta ir labai kieta. Temperatūra viduje kepsnys: 70-74 ° C Jis kepamas 11-12 minučių, padengtas grubia stora pluta.

Related  Visi įdomiausi apie arbatinį grybą

Daugumoje restoranų šio kepimo mėsos kepsnys nėra įtrauktas į pagrindinį meniu, paruoštą kliento pageidavimu.

Virtas

septintasis skrudinimo laipsnisLabai skrudinta mėsa be kraujo ir sulčių. Steiks šildomas iki 97-100 ° C temperatūros ir kepamas 12-13 minučių. Sausoji kieta mėsa įgauna rusvai pilką atspalvį. Storoji, stipriai skrudinta pluta gali būti karta.

Steakai patiekiami su padažais ir padažu. Neįtraukta į pagrindinį restorano meniu.

Kepsnys virti

Norėdami kepti kepsnys, įsigykite šviežios mėsos su riebaliniu sluoksniu. Ideali mėsos versija, skirta naminiams kepsnys, yra kaklo šerdis. Indelis pasirodys švelnus, kvapus ir labai sultingas.

Norėdami paruošti kepsnį, jums reikės:

  • kiaulienos nugarinė – 550 g;
  • augalinis aliejus – 1 arbatinis šaukštelis;
  • druska ir prieskoniai pagal skonį.

Virimo procesas:

  1. Išplaukite mėsą šilto vandens srove, nusausinkite popieriniais rankšluosčiais. Supjaustyti 2-3 cm storio gabalėliais.mes pjaustome kepsnius
  2. Kiekvienas gabalas trinamas su druska ir prieskoniais. Leiskite mirkyti 12-14 minučių.kepsnių kepsnys su prieskoniais
  3. Šildyk keptuvę aliejumi ir įdarykite mėsą. Kepkite 3-4 minutes iš abiejų pusių, nuolat keiskite gabalėlį.kepkite kepsnį

Valgio metu neskaldykite kepsnio, jis neteks kraujo ir sulčių.

Pagal šį receptą gaunamas vidutinio kepimo kepsnys. Norėdami kepti kepsnį su minimaliu kepimo laipsniu, sutrumpinkite laiką, kai mėsa yra keptuvėje.

Jei norite paruošti virtąjį kepsnį, kepkite mėsą orkaitėje dar 8-10 minučių.

Steako virimo savybės

Mėsos kepimo temperatūraSkrudintos sultys ir skonis priklauso ne tik nuo skrudinimo laipsnio, bet ir nuo mėsos rūšies. Aviena virta ilgiausiai, kepsnys pasirodo labai riebus ir sultingas. Kiauliena ir jautiena paruošiami daug greičiau, tačiau mėsa gali būti džiovinta, todėl ji yra kieta. Keletą minučių bus virti vištiena ir kalakutiena.

Kad kepsnys būtų sultingas, reikia pjaustyti mėsą išilgai pluošto. Norėdami pagardinti skonį, kepkite kepsnių baziliką arba čiobrelių.

Įvairios mėsos kepimo kepsnys yra populiarus restorano patiekalas. Jis gali būti paruoštas namuose, atidžiai laikantis rekomendacijų dėl skrudinimo laiko.

Related  Klasikinės baklava receptas su graikiniais riešutais ir medumi