baklažanų užkandis su grybų skoniuTarp daržovių mėgėjų ilgą laiką konservuoti baklažanai, kaip grybai, laimėjo savo širdį su neįprastais skoniu. Šis užkandis yra puikus, kaip šalutinis patiekalas bulvėms ir košėms, kai kurie mėgsta ir tiesiog valgyti su užkandžiais su duona.

Prieš pradedant gaminti baklažanus, nereikia pamiršti jų perdirbimo ypatumų. Jie būdingi visiems receptams, kurių sudedamosios dalys yra mėlynos spalvos. Kaip žinote, šiose daržovėse yra sūdytos jautienos, kuri jiems suteikia kartų skonį. Siekiant pašalinti karstumą, baklažanai turi būti iš anksto apdoroti. Yra du apdorojimo būdai:

 1. Su druskos pagalba. Daržovės supilamos druska ir leidžiama stovėti dvi valandas.
 2. Su sūdyto vandens pagalba. Paruoškite druskos tirpalą 2 šaukšteliu. l druska už 1 litro vandens ir užpilkite baklažaną bent valandą.

Abiem būdais baklažanai yra leidžiami sultis, su kuriomis taip pat yra ryškios kartos. Visas skystis turi būti nusausintas ir gerai nuplaunamas po tekančiu vandeniu, kad druskos nebūtų likę, nes gali kilti pavojus sugadinti galutinio produkto skonį. Tada baklažanus įdėti į žarną ir išleisti perteklinį vandenį.

Geriau naudoti ne labai didelius, jaunus daržoves – jie turi mažiau kartumo.

Virtos baklažanai kaip grybai

virti baklažanai kaip grybaiTarp receptų baklažanų su skonio žiemos grybų yra suteikti sparčiausiai parengimo būdas. Tačiau tai neturi įtakos galutinio produkto skoniui. Sudedamųjų dalių skaičiavimai nurodyti 7 stiklainius su 0,5 litrų talpos talpa.

Supjaustykite tris kilogramus baklažanų į didelius gabalėlius ir leiskite kartotiems išeiti vienu iš minėtų būdų.supjaustykite baklažanus į kubelius

Paruoškite marinatą daržovių gamybai:

 • dideliame puodelyje užpilkite 3 litrus vandens;
 • supilkite 1 valgomąjį šaukštą. l druskos;
 • išmesti porą užmokesčio;
 • galų gale užpilkite 150 g acto.

virkite marinatą baklažanamsKai marinatas virsta ir ištirps druską, supjaustykite baklažanuose ir virkite 15 minučių. Iš keptuvės daržovės iš karto perduodamos į sterilizuotas stiklaines.

Nors daržovės yra virti, peilis smulkiai pjaustykite česnaką, esant 2 griežinėliais už stiklainį. Kiekvieno puodelio supjaustytuose užkandėlių mėgėjams galite įdėti keletą gabaliukų susmulkintų čili pipirai.pjaustykite česnaką peiliu

Į bulves supilkite česnaką į baklažanus ir užpilkite verdančiu marinatu, kuriame jie buvo paruošti. Suvynioti, apvynioti.

Kad baklažanai dar labiau panašūs į grybus, prieš juos patiekdami, šviežias svogūnas ištirpinkite salotose ir supilkite augaliniu aliejumi.

Baklažanai, kepti aliejuje

baklažanai, kepti aliejujeVienas iš populiariausių baklažanų konservuotų grybų receptų taip pat užtruks nemažai laiko. Ypatingą daržovių skonį suteikia trumpas terminis apdorojimas verdančiame vandenyje, dėl kurio baklažanai toliau palaiko savo formą tolesniam kepimui.

Už iš keturių puslitriniams butelių “grybo-fiktyvus” dviejų kilogramų baklažanų plovimo preparato ir supjaustyti į lygias dalis bet kokios formos (gabalėlių arba storio kubeliai). Pilti druskos arba patalpinami į sūraus vandens į kairę kartumo. Nuplaukite ir palikti nusausinti.užpilkite druska

Tuo tarpu paruoškite česnaką ir karštąsias pipiras. Du nedideli česnako galai nulupami ir praeina per česnaką.pailsime česnaką per česnaką

Supjaustykite du aštrus pipirus peiliu.smulkiai pjaustytų karštųjų pipirų

Kad išvengtumėte pipirų rankų odoje, dirbdami su juo patartina dėvėti vienkartines celofano pirštines.

Marinade, kurioje daržovės bus virti, imkite:

 • vanduo – 2 l;
 • druska – 150-200 g;
 • actas – 300 g.

Marinato actas po to, kai pilamas vanduo, ir vėl jį išvirkite.

Virinčioje marinade mažinkite baklažanus ir virkite ne daugiau kaip 5 minutes, kol jis bus minkštas. Įdėkite jį į žarną.virkite baklažaną 5 minutes

Giliai keptuvėje ar mažame kazanoke supilkite 200 g rafinuotų aliejų, gerai jį pašildykite ir kepkite baklažaną.kepkite virtus baklažanus

Į baklažaną įpilkite pipirus ir česnakus, kepkite keletą minučių ir nedelsdami paskirstykite jas per sterilizuotas stiklaines. Supilkite, sudėkite į šiltą antklodę ir palikite atvėsti.

Baklažanai su baklažanais, kaip antai grybais, žiemos parduotuvėje tamsioje kietoje vietoje arba nusileisti į rūsį. Jei norite iš karto išbandyti, geriausia tai padaryti praėjus kelioms dienoms po paruošimo, kai užkandis bus suvartotas.

Marinuoti baklažanai su svogūnais

marinuota su svogūnais baklažanaisŠi salotinė paruošta dviem etapais. Visų pirma, marinuoti svogūną, kad jis galėtų įsiurbti, o daržovės yra virti. Norėdami tai padaryti, 300 g svogūnų (geriau paimti dideles lemputes) supjaustyti žiedais ir įpilti 100 ml acto.marinuoti svogūnus su actu

Nors svogūnai marinuoti, galite pereiti prie antrojo baklažanų konservavimo etapo kaip grybai. Jaunas mėlynas (3 kg) supjaustytas smulkiais gabalėliais, išdžiovina karstą ir kepamas į keptuvę iki aukso rudos spalvos.kepkite baklažaną iki aukso rudos

Apskritai dubenį kartus baklažanų ir marinuoti svogūnai, pridėti 3 galvutes česnako, išlaikė per spaudą, įdėti druskos pagal skonį ir gerai išmaišykite.

Iš karto išplėsti paruošimo pajėgumus, suvynioti ir apvynioti. Marinuoti baklažanai kaip grybai prieš vartojimą turėtų stovėti kelias dienas. Šį kartą pakanka, kad daržovės praskiedė ir įsigijo grybų skonį.

Sterilizuotos aštrus baklažanai kaip grybai su žalumynais

smailės baklažanai kaip grybaiIš žemiau nurodytų produktų skaičiaus reikėtų išmesti 5 stiklainius iš 1 litro užkandžių.

Baklažanai (5 kg) supjaustyti kubeliais, išlaisvinti karstą.

Dideliame puodelyje užpilkite 3 litrus vandens, supilkite 4 šaukštus. l druskos ir išdžiovinkite. Marinade užpilkite 250 ml acto ir vėl jį virkite, tada virkite baklažaną (ne daugiau kaip 3 minutes). Įdėkite daržoves dideliu dubeniu.

Supilkite didelę krapų krūvą (apie 350 gramų) ir pjaustykite 300 g česnako su peiliu.sumaišyti krapų krūva

Į virtus baklažanus įpilama česnako, žolių ir 300 ml aliejaus, sumaišoma ir supilama į stiklainius.sumaišykite ruošinio sudedamąsias dalis

Įdėkite stiklainius į karšto vandens indelį, anksčiau dugną uždėję seną rankšluostį arba marlės sluoksnį, sulankstytą keliuose sluoksniuose. Sterilizuokite 20 minučių. Suvynioti Pakabukassupilkite skardines su baklažanais

Siekiant išsaugoti baklažanus kaip grybus žiemai sterilizuoti būtina, kad būtų galima laikyti saulėlydį net ir buto sąlygomis: ant mezaninų arba po loveliu. Dvigubas šilumos apdorojimas ir acto buvimas salotose apsaugo žiemos ruošinius nuo patino.

Baklažanai kaip grybai žiemai su majonezu

baklažanai kaip grybai su majonezuIš baklažanų, sterilizuoto valcavimo salotų, receptas beveik nesiskiria nuo grybų. Norint ryškesnio skonio, naudojami įprasti grybų prieskoniai. Aukštos kokybės, be jokių priedų, majonezas užkandžius užpildys.

Kad baklažanų su grybų padažu žiemai, 5 kg Sinenky naudojant pjaustymo žievelės ir supjaustyti kubeliais tas pats.

5 minutes kepti baklažanus sūdytu vandeniu ir atsikabinti ant duonos. Kai vanduo nutekės, kepkite daržoves aliejuje.kepkite baklažaną aliejuje

Svogūnai (5 kg) buvo susmulkinti ir taip pat mailius atskirai nuo baklažanų.atskirai kepkite svogūną

Buteliu supilkite kepamus baklažanus ir svogūnus, pridėkite 1 nedidelę “Grybų” prieskonių pakuotę ir 800 g riebaus majonezo. Gerai sumaišykite, jei reikia, sezamą su druska.pridėkite grybų prieskonių prie ruošinio

Jis supjaus salotų ruošinius stiklainius, sterilizuos juos 20-30 minučių. Roll, pasukite aukštyn kojomis ir padengti šiltu antklodžiu.

Kepti baklažanai kaip grybai

kepta baklažanai kaip grybaiBaklažanų paslaptis su grybų skoniu slypi jų gaminimo procese. Tai kepama augaliniame aliejuje, be iš anksto paruošto maisto, suteikia daržovėms ypatingą skonį, primenantį kepinius grybus. O svogūnas ir česnakai papildo skonio kompoziciją.

Mėlytei dar labiau patinka grybai, žievė turi būti nupjauta.

Keptus baklažanus, kaip grybus, galima kepti žiemą, papildomai sterilizuojant. Jei ilgalaikis sandėliavimas nėra planuojamas, sumaišius visus komponentus, užkandis dedamas į šaldytuvą, kuriame jis gali būti iki 7 dienų.

Taigi pirmi 6 kg baklažanų žievelės, supjaustyti kubeliais (arba apskritimais) ir įpilti druskos.žievelės ir druskos

Nors iš jų bus karstumas, marinuoti svogūnai:

 1. 600 g svogūnų supjaustyti žiedais.
 2. Supilkite svogūną 200 g acto.
 3. Tegul jį užvirkite pusvalandį.

Baklažanų kubeliai turi būti nuplauti po tekančiu vandeniu ir šiek tiek nugriauti skysčio perteklių, kad daržovės būtų beveik sausos. Užsukite aliejumi iki aukso rudos spalvos ir padėkite į atskirą dubenėlį.

Šeši galvų česnakai (smulkūs), kuriuos reikia nulupti, praeiti per česnaką ir įdėti į baklažaną. Tada pridėkite marinuotų svogūnų.

Didelė krūva petražolių smulkiai pjaustoma ir taip pat siunčiama į dubenėlį daržovėms. Maišykite ruošinį ir padėkite į stiklainius, šiek tiek “prataptyvaya”.

Užpildytus stiklainius užpildykite dangteliu ir sterilizuokite:

 • 10 minučių – konteineris, kurio talpa yra 0,5 litro;
 • 15 – 1 litro talpos talpa.

Išvyniokite ir palikite kol visiškai atšaldomas.

Konservuoti baklažanai, tokie kaip grybai, nepaliks abejingų jų sveikų daržovių mėgėjams. Į salotas dedamas aštrus žalumynų krapai ar petražolės arba apsivalymas su majonezu gali tik pabrėžti jų grybų skonį. Nustebinkite savo artimuosius ir svečius su neįprastais užkandžiais, virkite malonumu, mėgaukitės apetitu!