kopūstai kopūstų lapamsLabiausiai sudėtinga kopūstų rulonų paruošimo ruože yra atskirti kopūstų lapus nuo galvos, kad jie nebūtų pertraukiami, bet jie nėra per daug minkšti. Kopūstinės kopūstų rulonai mikrobangų krosnelėje yra pakankamai minkštinti, kad būtų galima užpildyti užpildą, tačiau jis išlieka elastingas. Skirtingai nuo standartinio metodo, naudojant verdančio vandens puodą, mikrobangų krosnelė visiškai iškeps lapus ir išlaikys jų stiprumą.

Receptas, skirtas minkštinamiems kopūstams mikrobangų krosnelėje

Kepenų kopūstai mikrobangų kapsulėse yra daug lengviau nei įprastas būdas su verdančiu vandeniu. Esant mikrobangų krosnele, nereikia specialiai pasirinkti minkštųjų veislių, šildyti didelę talpyklę vandeniu ir stengtis išlaikyti reikiamą laiką, kad lapai nebūtų kalkinti.

Mikrobangų krosnelėje netgi galite sušvelninti jaunų kopūstų kopūstai. Verdančiame vandenyje jo lapai greitai virinama ir sunoksta, priešingai nei šiuolaikiniu būdu, jie apvynioja maltą mėsą.

Norėdami paruošti kopūstų ritinius, tinkamas 1,5-2 kg svorio kopūstas. Jis gali būti dedamas tiesiai į orkaitę arba apvyniotas maisto plėvele.

 1. Prieš galite kopūstyti kopūstų kopūstų rulonus mikrobangų krosnelėje, jį reikia išvalyti. Kobus galima sutrumpinti, o viršutiniai lapai pašalinami, kol jie bus švarūs ir nepažeisti. Galus galima išmesti – kopūstų rulonams nereikės.nuimkite kopūstų viršutinius lapelius
 2. Kopūstų kiauko pagrindu pjūviai yra pagaminti su ilgu peiliu, atskyrus lapus. Kopūstų lapai nebūtina išardyti – kopūstų lapai į kopūstų ritinius mikrobangų krosnelėje minkština ir bus lengvai atskirti. Peilis gilinamas iki didžiausio, bandant nepažeisti kopūstų.supjaustykite kopūstų kopūstus
 3. Kochan siunčiamas į orkaitę 8-10 minučių ir įjungiamas, kad maksimali galia. Tai gali būti papildomai suvynioti į plastikinį maišelį arba maisto plėvelę – lapai praranda mažiau drėgmės apdorojant aukštoje temperatūroje.įdėti kopūstų galvutę į mikrobangų krosnį
 4. Kiek minučių bus kopūstai kopūstų rulonams mikrobangų krosnelėje, priklausomai nuo jų dydžio ir lapų skaičiaus. Po 8-10 minučių galvutė išimama iš orkaitės ir atskiriama nuo paviršiaus lapų, kurie sugebėjo sušvelninti. Tie, kurie tvirtai laikosi kumpio, palikite.lapų pašildymas
 5. Kitas kopūstai turi būti grąžinti mikrobangų krosnele 5-8 minutes. Po to jūs galite pašalinti kitą lapų sluoksnį, kuris sušvelninamas esant aukštai temperatūrai. Visi lapai neturėtų būti pašalinti – mažiausio iš jų nedirbs kopūstų lapams. Jas galima palikti ir įdėti į kitą patiekalą (virti borsch arba troškinti kopūstai).pašalinti susitraukimą
 6. Kietieji lapai gali likti ant lapų. Jie gali būti gerai apdailuoti peiliu, išlaikant jį lygiagrečiai su stalo paviršiumi. Svarbu nepažeisti lapo vientisumo, kitaip toks balandis sulaužys.mes išvalome lapą

Karšti kopūstai, išeinant iš mikrobangų krosnelės, nedelsdami praeina šaltu vandeniu. Taigi lapus lengviau atskirti nuo kumpio, ir jose galite iškart išvynioti malta mėsa.

Paruošti kopūstų rulonus kopūstai mikrobangų krosnelėje yra daug lengviau nei verdančio vandens puodą. Lapai minkština, tačiau išlieka tvirti ir elastingi. Paruoštuose patiekaluose bus jaučiamas jų skonis, tačiau jis netrukdys malto mėsos skonio. Be to, šis būdas paruošti kopūstą taupo daug laiko. Nors kopūstų galva virsta mikrobangų krosnele, pirmieji lapai gali greitai užpildyti malta mėsa.

Dar vienas kopūstų ritinėlių kopūstų receptas

kopūstai šildomi celiuliozės paketaisLengviausias būdas 10 minučių įdėti kopūstai mikrobangų krosnele ir nepadengti. Tačiau daugelis namų šeimininkių renkasi vartoti rankovę kepimui arba galvutės pakavimui plastikiniame maišelyje arba maisto plėvele. Taigi, drėgmė neišgaro, o lieka lapuose. Jie kepami tolygiai ir minkštėja net centre.

Related  Populiariausi skanūs receptai triušio troškinys grietine

Kopūstai kopūstais rankovėmis arba plėvele taip pat gali būti paruošti keliais etapais, tačiau ją lengviau įdėti 10-15 minučių žemesne temperatūra. Po to jis suplakamas į foliją šaltu vandeniu, o kai šiek tiek atvėsus – pradėkite tirti lapus. Visi dryželiai pašalinami aštriu peiliu, kad jie nesugadintų paruošto patiekalo skonio. Tačiau vietoj to lapai gali būti švelniai suvynioti, o svarbu jų nepažeisti.

Kaip pasirinkti kopūstą?

Pasirinkite kopūstų ritinius kopūstusJei pasirinksite kopūstų kopūstai ir virkite verdančiu vandeniu, turite žinoti keletą subtilumų. Lapų forma, dydis, spalva, taip pat augalinės medžiagos struktūra. Mikrobangų krosnelėje galite gaminti bet kokius kopūstus, kad būtų malonu supilti malta mėsa. Tačiau, jei atliksite patyrusių namų šeimininkių patarimus, bus lengviau kepti kopūstų:

 • galva neturėtų turėti apvalios, bet pailgos formos – su tokiais kopūstų lapais yra daug lengviau atskirti;
 • kopūstai turi turėti didelius lakštus – jei jie yra nedideli, jiems bus sunku apvynioti smulkintą mėsą, o virimo procesas užtruks ilgai;
 • lapai turėtų būti šviesūs (balti su žalsvu atspalviu), be juodų dėmių, ašarų ir pažeidimų, grybų ar pelėsių požymių;
 • atskiri lapai turėtų būti tankūs, stori ir elastingi, priešingu atveju jie greitai sunaikins ir jų neįmanoma įvynioti;
 • nudegimo kopūstai nėra gerai, jis gali būti susiuvęs mėsa, o kopūstų rulonai – kitą galvą.

Kopūstų lapai gali būti suminkštėti ne tik verdančiame vandenyje arba mikrobangų krosnelėje. Šaltis turi panašų poveikį.

Norėdami pradėti, reikia užšaldyti visą galą, tada ištraukti iš šaldiklio ir atšilti kambario temperatūroje. Tačiau po apdorojimo kopūstai gali būti naudojami tik kopūstų rulonams gaminti ir negali būti laikomi net užšaldytos.

Paruoškite kopūstų kopūstų ritinius mikrobangų krosnelėje, kad minkštintumėte – tai lengviausias būdas. Netgi pradedantiesi šeimininkė sugebės susidoroti su patiekalo paruošimu pagal šį receptą. Lapai yra minkšti ir elastingi, jie gerai išlaiko formą ir neleidžia kopūstai suskaidyti.

Dvi būdų paruošti kopūstų kopūstai – video