kaip užkandinti ikrusJei jus domina, kaip marinuoti kiaušiniai karpis namuose, šių, mes aprašome išsamias receptus, kurie padės jums patinka naudingas savybes ir nuostabų produkto skonį.

Sausas ėsdinimas

mes valome karpiusPirmiausia reikia nupjauti žuvį. Iškirpkite iš skrandžio pusės ir išimkite ikrų maišelius.

Įpjovimas atsargiai, kad nepažeistų tulžies pūslės. Priešingu atveju ikrai pasirodys karti ir netinkami vartoti.

mes ištraukiame jastikas su ikruNugaruoti yastyki turi būti kruopščiai nuplauti po tekančiu vandeniu. Nebereikia jų valyti iš filmo. Ikra bus tiesiogiai sūdyta.

Dabar paimkite gilų aliuminio panelį ir apibarstykite druską apačioje. Sluoksnis turi būti bent 1 cm storio. Įdėkite jastykas ant viršaus ir vėl drėkinkite druską (2-3 mm). Ir taip iki pat pabaigos.

Padėkite indą šaldytuve arba bet kurioje kitoje vėsioje vietoje 3-5 dienas. Pasibaigus šiam laikui, išpilstykite sūrymą iš talpyklos, nuimkite dangtelį ir du kartus praplaukite šiltu vandeniu.nuplaukite jaustykis su ikru iš druskos

Dabar paimkite stiklines indeles ir nuplaukite verdančiu vandeniu. Plitimas talpos kiaušinius, supilkite iš viršaus saulėgrąžų aliejus, citrinų sultys (1 valg. L.), raudonieji pipirai (žiupsnelis) suristi ir Laikyti vėsioje vietoje, bet kuriuo metu.

Sūdymas su sūrymo paruošimu

sūdyta karpio stirnaČia yra dar vienas paprastas receptas ikru sūdymui. Jam jam reikės produktų:

 • karpio ikrai – 500 gr;
 • vanduo – 5 stiklinės arba 1 litras 250 ml;
 • druska – 5 šaukštai. l;
 • lauro lapas;
 • pipirai žirneliai – 5-6 vienetai;
 • citrinų sultys;
 • raudonieji pipirai;
 • 3 šaukštai l saulėgrąžų aliejus.

Pirmiausia reikia išleisti kiaušinius iš filmo. Įdėkite maišelius į duoną ir supjaustykite juos. Dabar švelniai ir lėtai nušluostykite ikrą, kad visas filmas liktų ant sieto paviršiaus, o kiaušiniai praeiti pro juostas ir tapti granuliuotos.

Skylių skylių skersmuo turėtų būti didesnis už kiaušinių skersmenį.

Kitas sūdymo etapas yra sūrymo, druskingo kiaušinių valymo tirpalo paruošimas. Norėdami tai padaryti, įdėkite vandens puodą ant viryklės (1 stiklo). Įdėkite į 1 tablečių konteinerį. l druska ir sumaišoma.verdantis vanduo

Kai skystis užvirsta, užpildykite ikru. Keletas minučių kruopščiai išmaišykite ikrų šakute, kol karštas vanduo pasiekia visus kiaušinius. Palikite 20 minučių konteinerį, padengtą dangčiu.užpilkite ikru su karštu vandeniu

Tada išleisk skysčio perteklių ir paruoškite naują tirpalą, vėl palikite 20 minučių. Ir taip 3 kartus, kol vanduo tampa aiškus. Po to išpilkite ikrą į duoną, kad pašalintumėte drėgmės perteklių.

Vėl įpilkite vandens ant viryklės. Pridėti pipirą ir lauro lapą. Keiskite keletą sekundžių, išimkite indą iš plokštelės ir leiskite skysčiui atvėsti. Dabar įdarykite sūrymo ikrus ir padėkite į naktį šaldytuvą. Kitą rytą išpilkite skysčio, sezono patiekalas su augaliniu aliejumi, sezonas su citrinų sultimis, sezonas su raudonaisiais pipirais. Ikrai yra paruošta naudoti.

Idėjos išdarinėti namie receptas gali būti šiek tiek įvairus. Nuplaukite stiklainius su verdančiu vandeniu, į dugną supilkite 2 šaukštus aliejaus. Užpildykite galią maždaug 75% iš anksto išvalytos plėvelės ir džiovintos ikrų, supilkite 1 šaukšteliu. druska, šaukštelis raudonųjų pipirų ir kruopščiai sumaišykite. Dabar visiškai užpilkite stiklainį ir supilkite saulėgrąžų aliejų viršuje (5 mm virš ikrų lygio). Uždarykite dangtį sandariai ir padėkite ant šaldytuvo per naktį. Kitą rytą patiekalas bus paruoštas naudoti.

Jei visą panaudotą įrangą – šlapias, šakutes, šaukštas, dangčius, skardines – sterilizuosite, tai pagreitins gatavo produkto galiojimo laiką daugiau nei 1 mėnesį.

Klasikinis sultingas ikras

Karpių ikrai pagal klasikinį receptąČia yra dar vienas paprastas būdas, kaip ikrajoti namie. Dėl recepto paruoškite:

 • 400 gr. ikrų ikrai;
 • 2 šaukštai l druskos;
 • 2 svogūnai;
 • 2 šaukštai l saulėgrąžų aliejus;
 • citrinų sultys arba actas – 40 ml.

Išvalytas ikras talpoje ir pabarstykite druska. Pajėgumai šaldytuve 4-6 valandas. Pasibaigus nurodytam laikui išimkite ikrus, padėkite į dubenį ir supilkite jį su augaliniu aliejumi, citrinų sultimis. Dabar svogūnų ruožas. Išrinkite jį ant grotelių ir sumaišykite su ikrų masė. Norėdami gauti skanų porciją pusryčiams, išmaišykite mišinį maišytuve.

Norėdami išvalyti kiaušinius iš filmo, galite naudoti mėsmalę.

Kukurūzų sūdytos ikros

saute sūdyti ikraiKalbant apie tai, kaip greitai padazuoti fazano kiaušinius namie, yra atsakymas – zamalozolitas. Receptas yra gana paprastas, o svarbiausia – patiekalas gali būti suvartotas po 30 minučių. Sūdytą ikrų užpilkite sūrymu. Paruošimui reikia:

 • 1 litras vandens;
 • 60-70 gr. druskos;
 • 3 žirniai juodųjų pipirų;
 • Laurynas – 2 vnt.

Visus ingredientus įpilkite į vandenį, sumaišykite, sumaišykite iki virimo. Gautu sūrymu supilkite ikrus, dangtelį, palikite pusę valandos sūdyti. Dabar filtruokite sietu. Ikrai yra paruošta naudoti. Laikyti gatavą produktą šaldytuve turėtų būti ne daugiau kaip 3-4 dienos.

Tikimės, kad jums daugiau nebereikės klausimų apie piktžolių ikrų daržoves. Malonu apeiti!