sušaldyti kopūstaiĮdaryti kopūstai yra patiekalas, kuris gali būti patiekiamas tiek kasdieniame, tiek šventiniame staliuke. Jie yra paruošti pagal įvairius receptus, o jei jie yra labai daug, jie puikiai toleruoja šalną. Dar lieka išsiaiškinti, kaip paruošti šaldytus kopūstų ritinius. Skrudinime ar krosnyje atšildykite, ar ne, virkite ar vis dar troškinkite? Taigi, mes atskleidžiame visas pusgaminių gaminimo paslaptis.

Keptuvėje

sušaldyti kopūstai ritinėliai keptuvėjePradėkime nuo lengviausio – kaip paruošti šaldytus kopūstų rulonus keptuvėje. Gerai, kad kopūstų ritinius net nereikia atšildyti. Pakanka tik šildyti indus didelėmis pusėmis ir išdėstyti ant jo ruošinį.

Naudokite tik ketaus keptuvę. Jame pusgaminiai ne tik neužlies, bet ir jie bus kepti ir gerai virti. Jei taip nėra, galite naudoti storą sieną pagamintą ketaus.

Jei planuojate paruošti mėsos pusgaminius, tuomet galite paruošti ir padažą. Norėdami tai padaryti, kopūstai ritinėliai dedami eilėmis, supilkite juos su tarkuotu žaliuoju morku ir kapotų svogūnais. Užpildykite turinį vandeniu, kad jis visiškai padengtų “vokus”. Danga, visos įdėti plokštės ir, kai turinys verda, sumažinti ugnį iki minimumo, papildoma paragauti pomidorų pasta, kremas, druską ir pipirus ir užgesinti kol virti (40-60 minučių).

Kaip virti skaniai sušaldytus kopūstų ritinius į puodą

virti keptuvėje sušaldytais kopūstais1 kg užšaldytų patogių maisto produktų reikės dviejų morkų, taip pat druskos su pipirais. Paruošti padažą paruošti 3 šaukštus. l augalinis aliejus ir pomidorų pasta su miltais dviem st. l kiekvieno ingrediento. indo sudedamosios dalysIr dabar apie tai, kaip tinkamai paruošti užšaldytus kopūstų ritinius į puodą:

 1. Pirmiausia atšildytus kopūstų ritinius. Tai daroma įprastu būdu ant stalo, kopūstai supilami iš šaldiklio dvi valandas prieš virinant. Ir jūs galite padaryti tai paprasčiau – įdėti juos į mikrobangų krosnelę į “atšildymo” režimą. Paruošti pusgaminiai dedami į storą dugną.Atšildyti kopūstai ritinėliai keptuvėje ir kapotos morkos
 2. Morkos išplaunamos, valomos ir užtepamos ant gero skersmens drožlių.
 3. Morkos supjaustomos kopūstų lapų paviršiuje.Perkelkite morkas į kopūstų ritinius
 4. Įpilkite į vandens indą, kad jis apimtų jo turinį, taip pat druskos ir pipirų.
 5. Dar lieka išsiaiškinti, kiek valgyti užšaldytus kopūstų ritinius. Įdėkite indą ant ugnies, palaukite virimo, sumažinkite šilumą iki minimumo ir virkite valandą.virkite kopūstai ir virkite padažą
 6. Tuo tarpu eikite prie padažu. Sumaišius keptuvę, kepkite miltus augaliniame aliejuje, kol atsiras aukso spalvos. Tada mišinys sumaišomas su šiltu vandeniu ir siunčiamas virti, kol jis sutirštės.
 7. Kada ruošiami įdaryti keptos kopūstų lapelius, įdarykite padažą, pridėkite smulkiai supjaustytus žalumynus ir kepkite apie 10 minučių.kopūstų gabename į paruoštą

Related  Ateities pomidorai obuolių sultyse – neįprastas patiekalas

Viskas, patiekalas yra pasirengęs. Galite įdėti jį ant plokštelės ir pradėti valgyti.

Multivark į gelbėjimą

paruošti sušaldytus kopūstų ritinius multivarkeŠis įrenginys yra beveik kiekvienoje virtuvėje. Tai labai patogu ir leidžia jums paruošti įvairius patiekalus. Taigi verta apsvarstyti, kaip paruošti sušaldytus kopūstai daugialypiai:

 1. Pirmiausia paruoškite padažą. Norėdami tai padaryti, imtis morkų, išvalyti jį, patrinti ant tarka, ir išsiuntė į vieneto, iš anksto atskleisti režimą “kepti” ir “kepimo”.
 2. Svogūnai nulupami, smulkiai pjaustomi ir išsiųsti į morkų apylinkes kartu su pomidorų pasta. Turinys turi būti gerai sumaišytas.
 3. Kai daržoves kepiate, įpilkite šiek tiek šilto vandens ar sultinio, kad padažas būtų skystis, šiek tiek išvirkite ir įpilkite į gilią talpyklą.kopūstų padažo paruošimas
 4. Dabar į ryadochek, pageidautina, į cilindrą, tankiai įdėti į dubenį multivarki sušaldytus kopūstų ritinius. Jums nereikia atšildyti. Viršuje jie pilami padažu ir, nustatant “gesinimo” režimą, paruoškite 1-1.3 val.kopūstai iš multivarka

Jūs galite naudoti įvairių padažų gaminti. Kai kurios namų šeimininkės prideda česnako, įvairių prieskonių ar kitų ingredientų. Veislė niekada nepavyksta.

Viskas, galite sėdėti prie stalo.

Skonis iš orkaitės

kepta orkaitėje sušaldytų kopūstų ritinėliuoseMes jau apibūdinome, kaip uždaryti šaldytus kopūstų rulonus į keptuvę. Ir dabar pabandykite jas iškepti orkaitėje. Tai pasirodo labai skanu.

Virimo procese pabandykite uždėti balandžius viename aukšte. Tai leis jiems gerai ir greitai iškepti.

Virimas:

 1. Mes išimame pusgaminius ir kepkite jas šildomoje keptuvėje, pridedant šiek tiek aliejaus. Kai “vokai” gauna auksinę spalvą, jie perkeliami į kepimo indą.sušaldyti kopūstai
 2. Padažui išvalykite didžiąją morką ir patrinkite ją ant dėžutės skersmens skardos.
 3. Svogūnų galvutė išleidžiama iš lukšto ir supjaustoma smulkiais kubeliais.
 4. Kepkite keptuvę, supilkite aliejų ir kepkite daržoves, kol virti.
 5. Kitame indelyje ištirpinkite šiek tiek sviesto, supilkite miltus ir kepkite iki aukso.
 6. Ateityje į aliejaus ir miltų mišinį išpilama pieno lašai. Nepamirškite nuolat maišyti, kad nesudarytų gabalėliai.
 7. Į keletą minučių virinant padažą į jį supilamas skrudintas daržovių mišinys, po to užpilami įdaryti kopūstai.
 8. Konteineris su pusiau gatavu produktu siunčiamas į pašildytą 180 laipsnių orkaitę ir kepti maždaug per pusę valandos.
 9. Dabar paruoškite padažą, kuris bus pagirdintas gatavų kopūstų ritiniais. Per likusį sulčių keptuvėje, pažymėkite Semis po kepimui, supilkite pomidorų pastą, gerai išmaišykite, tada supilkite grietinėlę.padažo ingredientai
 10. Pridėtas kremas. Joms reikia tiek daug, kad padažas būtų tinkamas nuoseklumas. Tuo pačiu metu atminkite, kad valgant virimo padažas šiek tiek sulauks. Kuko 5-10 minučių.
 11. Uždarytos kopūstų ritės su grietine padažu ir patiekiamos prie stalo.

Related  Kaip parengti ir naudoti prancūzų garstyčių

Prieš ruošdami užšaldytus kopūstų ritinius, turėtumėte atkreipti dėmesį į dar kelias taisykles:

 1. Vietoj kremo galite naudoti sultinį, pageidautina mėsą ar vandenį. Jis turėtų būti karštas, bet ne su verdančiu vandeniu, kitaip grietinėlė nuriedės ir patiekalas bus sugadintas.
 2. Paruoškite padažą, žiūrėkite ugnį – jis turėtų būti mažas, kad virimo produktas neuždegtų.
 3. Ir nevirkite padažo, jam to nepatinka.

Mes pristatėme jums, kaip paruošti šaldytus kopūstų rulonus įvairiais būdais. Pabandykite eksperimentuoti ir rasti sau labiausiai skanų sprendimą.

Vaizdo receptas, skirtas gaminti namus skanius kopūstų ritinius