Čistenie kukurice rýchlo a ľahkoKukurica je užitočný produkt, ktorý môžete jesť aj v zime aj v lete. Používa sa na prípravu mnohých jedál, vrátane šalátov a príloh. Použitie kukurice v klasoch však nie je veľmi výhodné a proces čistenia zŕn zo zberača trvá príliš veľa času.

čistíme obilné zrnoPreto nie je to tak dávno na trhu ručne rozpadané (čistiace zariadenie), čo vám umožní rýchlo odrezať kukuricu z kukurice kukurice. Používa ostrú čepeľ, ktorá presne zvládne svoju úlohu. Na prípravu rôznych jedál môžete použiť rezané zrná. Môžete dokonca mothball takú kukuricu na zimu, aby sa nekupovali v obchode.

Použitie zariadenia na čistenie kukurice je veľmi jednoduché. Najprv musíte variť kukuricu. Po varení by mal zelenina mierne vychladnúť, aby nedošlo k spáleniu počas čistenia klasov z obilia. Potom vezmite kukuričný klas vertikálne do veľkej misy. Na začiatku klasu musíte položiť ruku a opatrne ju zatlačiť, čím spustíte zariadenie. Keď sa vyčistia všetky klasy, stačí len naliať zrná do taniera.

ručné unikátne zariadenieVýhody zariadenia na čistenie kukurice:

  1. Jednoduchosť. Jedným pohybom môžete očistiť celý kukuričný klas.
  2. Rýchlosť. Za niekoľko minút môžete odstrániť všetky zrná z niekoľkých kilogramov kukuričných klasov.
  3. Čistota. Odrezané zrná sa nemusia zhromažďovať po celej kuchyni, pretože sú úhľadne namontované vo vnútri spotrebiča.

Ručne drvená kukurica je užitočným zariadením, ktoré by malo byť v každej kuchyni. Ale koľko to stojí? V online obchodoch na Ukrajine a Rusku si môžete kúpiť toto zariadenie za 498 rubľov. Zdá sa, že to nie je lacné.ručne drvenú kukuricu v internetovom obchode

Avšak na internetovej stránke spoločnosti Aliexpress je možné zariadenie na čistenie kukurice zakúpiť len za 166 rubľov. To je presne 3-krát lacnejšie ako suma ponúkaná domácim výrobcom.čistič kukurice pre Aliexpress

Charakteristika čínskeho ručne drveného kukurice:

  • materiál čepele – nerezová oceľ;
  • materiál tela – plast;
  • priemer – 12 cm;
  • výška – 5 cm;
  • Objem zrna – 200 gramov;
  • farba je oranžová a priehľadná.

zariadenie ručného zariadenia na čistenie kukuriceAko môžete vidieť, je najlepšie objednať ručné zariadenie na čistenie kukurice od čínskeho výrobcu. Jeho ceny sú vždy niekoľkonásobne nižšie ako ceny ponúkané tuzemským výrobcom. A charakteristiky výrobku sú prakticky rovnaké.