kefujte zemiakyMladé zemiaky milujú všetci, dospelí aj deti. Je to celkom chutné a zdravé. Niektorí obyvatelia sa dokonca ani neodlupujú a nevaria, ale nie každý môže rozhodnúť o takomto pokuse.

Ak chcete vyčistiť niekoľko libier mladých zemiakov, bude sa musieť potiť. Mnoho mileniek našlo cestu von. Používajú sa na rýchlu čistiacu hubu na riad, nerezové žuvanie a rovnomerný piesok. Výrobcovia však ponúkli špeciálnu kefku na zeleninu.

moja mrkvaKefa na zeleninu vám umožňuje rýchlo očistiť mladé zemiaky z kože. Okrem toho takéto zariadenie niekoľkokrát uľahčuje umývanie akéhokoľvek ovocia a zeleniny.

Použitie špeciálnej kefy je pomerne jednoduché. Je potrebné tretiu zeleninu pod rôznymi prúdmi z rôznych smerov. Po niekoľkých pohyboch budú mladé zemiaky čisté. Potom sa zariadenie jednoducho opláchne vodou.

Čínske kefy v kuchyniOkrem toho materiál kartáčov umožňuje použiť ich ako náplasť. Môžete ľahko preniesť akýkoľvek tanier s teplou miskou. Vďaka špeciálnemu zariadeniu na rukách sa nevyskytnú žiadne popáleniny.

Výhody kefiek na zeleninu:

  1. Jednoduchosť. Počas používania štetca nebudú žiadne ťažkosti.
  2. Rýchlosť. Za pár minút môžete vyčistiť niekoľko kilogramov mladých zemiakov.
  3. Univerzálnosť. Štetec pre zeleninu existuje veľa použití.
  4. Bezpečnosť. Kefa chráni ruky pred popáleninami.

pohodlné a praktické prispôsobenieAle koľko stojí také univerzálne zariadenie? V internetových predajniach na Ukrajine av Rusku je možné kúpiť kefku na zeleninu za 355 rubľov. Úplne drahá na jednu vec. Ale v kuchyni nebudete potrebovať jednu kefu, takže táto možnosť sa nezmestí.zeleninovej kefy v online obchode

Ale na stránkach spoločnosti Aliexpress sa kefka na zeleninu predáva za 44 rubľov. Táto cena je pre toto zariadenie celkom vhodná. Navyše je niekoľkonásobne nižšia ako tá, ktorú vyjadril domáci výrobca. Za jeho cenu na stránke Aliexpress si môžete kúpiť až 8 kefiek na zeleninu. Ukladanie je zrejmé.zeleninová kefa pre Aliexpress

Charakteristika čínskych zeleninových kefiek:

  • materiál – plast;
  • dĺžka – 120 cm;
  • farba – oranžová, zelená, modrá, ružová.

Ak chcete kúpiť štetec na zeleninu, použite stránku Aliexpress. Čínsky výrobca ponúka na rozdiel od domácej ceny výhodnú cenu. Vlastnosti tovaru však nie sú iné.