Bulharčina z ČínyV každodennom živote pre skúseného remeselníka bude vždy 1000 a 1 prípad. Často treba niečo krájať alebo leštiť. Tvrdý materiál je možné spracovať pomocou uhlovej brúsky Bort BWS-1200U-SR, ktorá je vyhľadávaním pre domáceho profesionála. Ak človek môže urobiť rozsiahlu frontu práce nezávisle, potom pre rodinu je to neoceniteľný prínos. Najlepší zamestnanec je však ten, kto dodržiava bezpečnostné techniky. Bohužiaľ, je napísané v krvi sebavedomého.

Pri práci s USM noste ochranný štít alebo okuliare. Držte nástroj oboma rukami, nie jedným.

Technické špecifikácie

reduktor bulharčinyKapacitný potenciál bulharského reduktora výrazne zjednodušuje prácu. Model Bort je vybavený výkonným motorom 1200 wattov. Vďaka týmto funkciám brúska pracuje dlhšie a potrebuje oveľa viac času na prehriatie. Takáto vytrvalosť nástroja umožňuje majiteľovi rýchlo rezať alebo leštiť:

  • strom;
  • betón;
  • stone;
  • plastu;
  • metal.

Redukcia tejto techniky je niekoľkonásobne väčšia ako výkon vrtáka. Bulharsko bolo vytvorené špeciálne na vykonávanie ťažkých nákladov. S takouto rezervou energie pri spracovaní pevných materiálov nie je motor schopný spáliť a ložisko – prelomiť. Často sa to stáva pri vŕtaní počas brúsenia.

Jednotka, rýchlosť a jemný štart

disk bulharčinaV tomto rozsahu napájania je možné prevádzkovať iba malé disky s priemerom do 125 mm. Veľké vybavenie, to jednoducho nie je ťahanie. Redukcia otáča hriadeľ až o 11 000 otáčok za minútu (voľnobeh). Často to vedie k ostrému trhaniu pri zapnutí. Bulharčina z Číny v práciAvšak v bulharčine je funkcia softstartu Bort BWS-1200U-SR, čo znamená, že disk sa postupne rozvíja (prúd prichádza len s rastúcou rýchlosťou). Napriek tomu nezačnite ihneď odstrihnúť (potrebujete 5-10 sekúnd), aby ste začali rezať, aby ste nepoškodili uši ani pracovnú plochu.

Kontrola prítomnosti hladkého štartu môže byť nasledovná: Ak zapnete Bulharsky pracovať ticho a “neskočiť” v rukách, tak to je.

Riadenie rýchlosti

bulharské ovládacie tlačidloŠpeciálny systém integrovaný do brúsky je zodpovedný za udržiavanie optimálnej rýchlosti brúsnych kotúčov. Takže majster si môže zvoliť najvýhodnejšiu rýchlosť pre rôzne činnosti: leštenie alebo brúsenie. V dôsledku toho rýchlosť otáčania kruhu závisí od typu práce a nie od zaťaženia. Užitočnou funkciou je uzamknutie tlačidla zapnutia / vypnutia. osobné ochranné pomôckyKeďže tlačidlo štartu je široké, špecialista môže pracovať aj s rukavicami.

ochranný krytPri práci s kameňom musíte nosiť ochranné prostriedky, pretože ide o veľmi nepredvídateľný materiál. Takisto by ste mali chrániť dýchacie orgány vykonávaním brúsnych prác.

Uhlové brúsky Bort BWS-1200U-SR si môžete zakúpiť na webovej stránke “AliExpress” priamo z Číny za 2 874 rubľov.bulharský na Aliexpress Zatiaľ čo v bežných obchodoch stojí viac ako 3200 rubľov.bulharský v obchode s Ruskom V internetových obchodoch v Rusku.bulharčina v online obchode Ruska V internetových obchodoch na Ukrajine.bulharský v internetových obchodoch Ukrajiny