CCTV 2 kameryBezpečnosť prímestskej oblasti je prvým problémom pre majiteľov, ktorí nemajú možnosť navštíviť dom veľmi často. Navyše inštaláciou kamier môžete vždy vidieť, čo sa deje na webe alebo v miestnosti v reálnom čase.

Inštalácia celého systému kamier pre video monitorovanie nie je nákladný proces. Zvyčajne, poradie vybavenia v Rusku vás bude stáť od 8500 do 50 000 rubľov, v závislosti na technických vlastnostiach a vlastnostiach systému.produkt na webe zodikamAk chcete výrazne ušetriť peniaze, ale nakupujete tovar najvyššej kvality, pozrite sa na čínskych predajcov systémov sledovania videa na webovej stránke Aliexpress. Vzhľadom na skutočnosť, že výrobok sa predáva priamo od výrobcu, má demokratickú hodnotu. Existujú napríklad dve vynikajúce verzie systémov sledovania videa: dve alebo štyri kamery.

Dokončenie tovaru s dvoma kameramidvojkomorový systém z Číny

Kompletný so štyrmi kameramištvorkomorový systém z Číny

Kamery umožňujú nahrávať video v reálnom čase ako 1080p. Vďaka tomu môžete v prípade potreby zobraziť aj tie najmenšie detaily na obrázku. Používatelia si môžu prispôsobiť režim ukladania a formát samotných videí.

kamera na sledovanieInštalácia systému je pomerne jednoduchá, kompletná sada obsahuje podrobné pokyny na inštaláciu a prevádzku v ruštine.

Cena systému pre dve kamery je 5,660 rubľov a pre štyri kamery – 6,659 rubľov. Ceny sú uvedené bez nákladov na dopravu do Ruska (jeho približná cena je 1500 rubľov).

riadiaceho systémuTieto kamery môžete sledovať priamo zo zariadenia smartphone. Aby ste to dosiahli, musíte nainštalovať ďalší softvér a pripojiť sa k systému sledovania videa pomocou technológie Bluetooth. Všetko potrebné na inštaláciu programu je v kompletnom súbore zásielky.

Kamery je možné ovládať pomocou produktov spoločnosti Apple, smartfónov s Androidom alebo zariadení v systéme Windows Phone. Monitorovací systém má tiež nasledujúce funkcie:

  • funkcia oznamovania používateľov;
  • kompresia videa – H.264;
  • prítomnosť diaľkového ovládacieho panelu zariadenia.

Podrobný prehľad videa od jedného z kupujúcich systému sledovania videa: