gsm alarm pre doručeniePred nákupom predmestskej nehnuteľnosti venujeme pozornosť mnohým faktorom. Pohodlný prístup, dostupnosť infraštruktúry v blízkosti obce a samozrejme blízkosť k prírode. Unavený z metropoly, ľudia snívajú o prebudení na spievanie vtákov, dýchanie čerstvého vzduchu a zhromažďovanie húb na konci letnej sezóny. Avšak všetky tieto požehnania naznačujú súkromie – preto stojí za to bližšie sa pozrieť na otázku bezpečnosti.

Dokonca aj tie najstrašnejšie strážne psy nešetria váš majetok, ak je obec pri lese. Inštalácia poplašného systému zabráni porušovaniu hraníc súkromných domén nielen v lete, ale aj v zime, kedy sa väčšina letných obyvateľov presťahuje do mestských bytov.

alarm s dverami a snímačom pohybuV poslednej dobe popularita získava GSM-signalizáciu. Tento systém vyšle poplachový signál do mobilného telefónu alebo okamžite na bezpečnostný panel. V ruských internetových obchodoch cena za vybavenie – od 3990 rubľov a viac. Drahšie GSM-alarmy sú schopné hlásiť nielen o prenikaní na súkromné ​​územie, ale aj o výpadkoch elektriny, úniku a dymu. Niektoré modely sú vybavené systémom nahrávania fotografií a videa.gsm alarm

GSM signalizácia je kompatibilná s akýmkoľvek operátorom komunikácie. V prípade hackovania zaznie siréna a telefón majiteľa dostane textovú správu a hovor.

Štandardný balík obsahuje:

  • hlavná signalizačná jednotka;
  • diaľkové ovládanie (2ks);
  • adaptér pre sieťový zdroj (220V);
  • drôtová siréna;
  • otvorené bezdrôtové okná / dvere;
  • batéria (samostatné napájanie po dobu 5 hodín);
  • infračervený snímač pohybu.

alarm nastavený pre aliexpressGSM-alarm – drahé vybavenie, ale potrebné pre prímestské nehnuteľnosti. Trochu ušetriť na nákup návštevníkov môže na stránkach AliExpress, ktorý predstavuje obrovský výber elektronických zariadení a zariadení. V závislosti od počtu senzorov na oknách a dverách, snímačov pohybu a diaľkových ovládačov stojí budík z 1918 rubľov na 3850 rubľov.

alarm nastavený so snímačmiInštalácia alarmov podľa recenzií nevyžaduje špeciálne zručnosti. Predajcovia berú do úvahy priania a odosielajú zariadenie, ktoré je nakonfigurované v ruštine, a aktuálnu používateľskú príručku. Všetky snímače pracujú správne a zvuk sirény je dostatočne hlasný, aby vystrašil nevítaných hostí.

ovládací panel alarmuOkrem niektorých odtieňov zariadenie funguje správne. Pokiaľ ide o nedostatky, nie všetci zákazníci ako hlasové usmernenie pri zadávaní bezpečnostného kódu – čísla vytočené zvuk dostatočne hlasné a ostatní ľudia ich stále počujú. Ak chcete túto možnosť zakázať, obráťte sa na predajcu. Okrem toho výrobca odporúča inštaláciu aplikácií pre Android a iOS, ale nájdenie ich úloh nie je jednoduché.

Informácie o režime teploty nie sú k dispozícii, ale niektorí kupujúci už skontrolovali snímače v zime – mínus teploty na zariadenia zo Stredného kráľovstva nie sú strašné.