bežecká fontánaDekoráciou záhrady bude malá fontána z Číny.

fontána na aliexpressNa ruskej stránke “Alyexpress” je možné objednať na 780 rubľov, zatiaľ čo na ruských portáloch stojí asi 2000 rubľov.

shop sveta slnečnej energiePo dodaní do Číny je bez poplatku, a spoločnosť “Solar World” je pripravená poskytnúť dopravu zadarmo iba pri objednaní 3000 rubľov.

fontána v rybníkuFontána funguje na energii slnka. Na rozdiel od podobných výrobkov je solárnou batériou jeho telo, v strede ktorého je pripevnená nízka dutá trubica. Na tejto trubici voda stúpa k rozprašovacej dýze.

rozprašovacie tryskyV súpise sú 3, aj keď nedávajú špeciálnu rozmanitosť postreku vodou. Duté puzdro je tím, vďaka ktorému je jeho upevnenie na tele spoľahlivé.

Fontána získava energiu zo slnka pomocou kruhového plávajúce základne o priemere 50 cm. Táto výzdoba môže byť inštalovaný v umelom jazierku, bazéne (i nafukovacie), osobitné alebo improvizované misy. Čím je väčší vodný priestor, tým zaujímavejšia je fontána.

fontána na solárnej batériiVýkon motora je 7V, približne rovnaké napätie dáva nabíjačky pre tlačidlá telefónov. Motor je pripojený na spodnú časť batérie. Má obdĺžnikový tvar, ktorý dáva mierne skreslenie okrúhlej základne pri namontovaní na vodu.

fontána s dekoráciou pre aliexpressVyhnite sa malému rolku pomôže dekoratívne doplnky, ktoré zvyšujú plochu základne. Cena fontáne s dekoratívnym dizajnom sa zvyšuje o 2 krát.

online obchod UkrajinyAko môžete vidieť z fotografií, zelená, PVC simulácie listu ľalie, vodné ľalie, lotus organicky zapadá do krajiny umelého jazierka. Pokojná prevádzka čerpadla neodrádza dekoratívne ryby. Plávajúca fontána s nízkoenergetickým čerpadlom je ideálnou výzdobou, ktorá neruší spiace obyvateľov. Čerpadlo je uzavreté plastovým puzdrom. Malé filtračné otvory chránia motor pred rozbitím a malí obyvatelia rybníka pred úrazmi a smrťou.fontána s dekoráciou

Ďalšou nevýhodou fontány je, že pri dlhšej neprítomnosti slnka to nebude fungovať. Čím intenzívnejšie slnečné svetlo, tým väčší tlak prúdu. V podobnom fontány, ktorá má väzbu na dno prísavky, je možné sa pripojiť k sieti prostredníctvom adaptéra v tomto zariadení je toto použitie nie je poskytovaná. Rozdiel medzi fontánami za cenu (od miesta dodávok z Číny) je v rámci 300 rubľov.

Related  Záhradné girlandy vyrobené v Číne

Viac informácií o fontáne s možnosťou práce z elektrickej siete možno získať z videa: