Dlho som chcel ozdobiť kvetinovú záhradu s neobvyklými kvetinovými záhonmi, takže to bolo krásne a miesto na pestovanie kvetov bolo pridané. Po oprave a čistení v krajine zostali mnohé prázdne kontajnery (drevené a plastové boxy, fľaše, rôzne plechovky). Povedz mi, ako urobiť parný vlak z krabičiek vlastných rúk?

Pravdepodobne všetci čelia otázke, kam umiestniť nahromadený odpad doma. A dokonca aj tento odpad môže robiť dobre! Napríklad z krabičiek si môžete vytvoriť vlastné ruky s pôvodným kvetinovým lôžkom lokomotívy. Takže rád vo dvore bude, a kvetina záhrada bude zdobiť. Navyše, táto myšlienka je praktická pre floristov, ktorí nemajú veľa priestoru na webe. A v prívesoch bude príjemné “sedieť” a malá záhradná bobule – jahody, jahody.posteľná parná lokomotíva

Materiál potrebný na stavbu lokomotívy

Aby sa do prívesu nedostal len jeden kvet, mal by byť priestranný. Na výrobu vagónov vyberajte krabice rôznych veľkostí. Vhodné nádoby vyrobené z kovu, dreva alebo plastu. A ak ste odrezali bočnú stenu veľkého kontajnera (napríklad z pitnej vody), v takom prívesnom vozíku sa dá vysadiť malý strom. Zoberte kolesá traktora zo starého zlomeného bicykla alebo vozíka.

Čarovný vlakom dostanete, keď dáte lokomotívu kolesá rúbať strom, a pre zamestnancov vyzdvihnúť rovnakej veľkosti kryt plechovky s farbou.

Pre motorový kotol je vhodná stará kastrina alebo vedierko. Vozne sú krásne spojené s drôtom alebo zbytočnými zárezmi reťazí.

Ako vyrobiť drevenú lokomotívu?

boxy lokomotívy

Na vybudovanie lokomotívy použite dve drevené boxy pod ovocím. Ak chcete kotol musí byť otočený hore nohami jednej krabice, pripojiť hadicu (fľaša alebo dlhé hrniec pre kvety) a niekoľko párov malými kolesami na spodnej hrane. V kvetináči tiež rastlinné kvety (petúnie, nechtík, asteri).

Trochu ťažšie je to kabína vodiča:

  1. Zo spodnej časti skrine a jej dlhých strán musia byť odstránené planochki dlho a dal krabici na jednom konci a merať vzdialenosť trochu nad stredu dlhé strany.
  2. Z preglejky vyrežte dve detaily vo forme obdĺžnika, rovnakej dĺžky ako predtým odstránené meranie. Šírka obdĺžnika by mala byť rovnaká ako šírka dlhej strany. Ukončite popruhy na vnútornej strane steny a ponechajte okno v hornej časti.
  3. Strižte tiež strechu z preglejky. Jeho dĺžka by mala byť väčšia ako výška steny, ku ktorej je strecha pripevnená.
  4. Na obe strany kabíny pripevnite kolieska. Ich priemer je väčší ako priemer kolies zvolených pre kotol.
  5. Pomocou skrutiek spojte obe časti lokomotívy.

Ak pripevníte rovnaké kolesá na dno drevených krabíc, získate vynikajúce autá. Ak sa lokomotíva neodvráti pozornosť od pestovania pestrobarevných rastlín, je lepšie ju namaľovať diskrétne.

Príves z plastovej nádoby

plastový motor

Predná časť lokomotívy je vyrobená z plastovej škatule a fľaše na pitnú vodu. Zároveň je lepšie namaľovať údaje pred montážou.

Related  Ako pestovať ružu na psí ruže podľa spôsobu rozkvetu

Ako potrubie sa môže nasadiť veľký aerosól. Ak ju chcete nainštalovať, musíte z fľaše nasadiť uzáver na hornú časť fľaše a potom opraviť samotný balón. V krabici trochu odrezať prednú stenu a dať fľašu do nej. Na kryty kolesa alebo disky.

Kabína sa dá ľahko vyrobiť, ak umiestnite na seba dve identické polia, ktoré sú pre lepšiu stabilitu lepšie navzájom spojené. Zostáva iba pripojenie kotla a kabíny.

Pre vozne na škatuliach pripevnite kolesá a upevnite vozidlá k lokomotíve.

Video o tom, čo ešte môžete robiť vlaky pre letné chaty