papuošti medį mediniais žaislaisKiekviename namuose, kuriame yra maži vaikai, pagrindinis uždavinys medžio apdailai yra, visų pirma, jo saugumas. Šie šauliai ne tik stengiasi pašalinti visus blizgus daiktus iš šakų, tada juos skonio, ypač jei dantys yra supjaustyti. Ir tada padėti tėvams gali ateiti nepagrįstai pamiršti retro papuošalai, visų pirma, Kalėdų eglutės žaislai. Jie nekalba, o tai neįtraukia galimybės sužaloti save aštriomis įtrūkiais, ir net jei vaikas netyčia gina tokią žaislą, vis dar negalima jo nulaužti ir nuryti daleles.

Medžio gaminių forma ir išvaizda gali būti labai įvairios: nuo paprastų sniego plytelių iš šakelių, iki gyvūnų ir paukščių figūrėlių. Viskas priklauso tik nuo suaugusiųjų vaizduotės ir kantrybės, kurie užsiims šedevrų kūrimu, nors patyrusius vaikus galima pritraukti į paprastus modelius. Nors popiežius bus užsiiminėti išardymu ir surinkimu, motina su savo dukra ar sūnumi spalvins ruošinius.

Taigi, kokie yra Kalėdų eglutės žaislai, kuriuos galite padaryti savo rankomis, kad papuoštų savo Kalėdų eglutę ir suteiktų jai originalų išvaizdą? Mes siūlome trumpą tokio papuošalo pasirinkimą.

Padarykite su savo motina subtilus žuvies lazdeles iš vynmedžio

Alyvuoginiai rutuliai iš vynuogiųNaujųjų metų seminare visi turi pakankamai. Mama-smeigtukai lengvai susidoroja su paprasčiausiu kamuoliukų surinkimu ir juos pynia iš gluosnių šakelių. Tokiems žaisliams net nereikia papildomai dažyti, kamuoliukų konstrukcija tik sustiprina jų nesvarumą, tačiau, jei yra noras, žaislai gali būti paauksuoti arba dažyti skirtingomis spalvomis. Norėdami pakabinti medinę eglutę, pakanka susukti nedidelį siūlą arba satino juostelę į vieną iš šonų.dažyti rutuliai

Rutulys bus tikslesnis, o vynmedis – lengviau sulenkti, jei prieš gaudydami gluosnių šakas pirmiausia 30 minučių virkite ir nuimkite žievę nuo jų.

Balionai pagaminti iš medinių šakų

šonkaulių sparnasKitas paprastas būdas pagaminti iš medžio kalėdinių medžio žaislų yra naudingas tuo atveju, jei nieko nera vynuogių. Jis gali būti lengvai pakeistas įprastomis plonomis lazdele, supjaustytomis ar nuimtu iš bet kokio medžio ar krūmo mieste ar privačiame sode. Žaislas yra pagamintas taip:

 1. Pirma, įprastas balionas yra pripūstas.
 2. Tada šakelės yra klijuoti aplink jį taip, kad jie liečiasi vienas su kitu.
 3. Kai klijai džiūsta, kamuolys yra perforuotas.

Jei šakelės sugaužiamos storai – nesvarbu, jas galima lengvai supjaustyti į dvi dalis.

Mediniai rutuliai iš pusės ruošinių

medžio kamuoliukų dekupažavimasLabai gražius medžio žaislus galima gauti, jei paprašysi popiežiui gaminti ruošinius dviejų pusių rutulyje. Jie sudedami ir dažomi pagal jūsų skonį. Tačiau reikia nepamiršti, kad tokie rutuliai turės kur kas daugiau svorio nei ažūriniai, o šakos po jais gali nusileisti.

Related  Originalus verslas – veisiantys fazanai

“Šviečia” medines žvaigždes ant Kalėdų eglutės

originalios žvaigždutės ant medžioGražios medžio dekoracijos žvaigždžių pavidalu taip pat gaminamos iš plonos šakos ir vynmedžių. Tam reikia:

 • pasirinkti penkias lygias šakas;
 • Iškirpkite juos tuo pačiu ilgiu;
 • Sulenkite žvaigždės pavidalu, pritvirtindami patarimus kontaktiniais taškais su plonu laidu;
 • Žvaigždutės viduje yra įvyniojamos gluosnio vynmedžiai.

Jei pageidaujama, žvaigždutes galima dažyti arba lakuoti.

Žavinga žaislas-kruglyashi iš spilov

Mylimieji galės paruošti Kalėdų eglutės papuošalų variantą iš medžio sprees. Jie gali būti randami medienos derliaus nuėmimo metu arba pati savaime, pjaunant nereikalingus įvairių storių medžių šakas.

Pakanka, kad apvaliųjų kiaušinių storis būtų iki 1,5 cm.

Pjūklo paviršius dekoruotas pagal jūsų skonį:

 • dažymas žymekliu arba gelio rašikliu;maroon
 • deginimas brėžinys su litavimo;sudeginti snaiges
 • sukuriant kruglyšoje visas nuotraukas.mažos apvalios nuotraukos

Kad tokia Kalėdų eglutės žaisliukai būtų naudojami ilgiau nei vienerius metus, jo paviršius geriau atidaryti dviem sluoksniais lako. Tai ne tik prailgins apdailos gyvenimą, bet ir padidins jo patrauklumą.

Žavūs mediniai gyvūnai, paukščiai ir kiti figūrėlės

mediniai figūrėlės Kalėdų eglutėmsTai gana gera, jei namuose yra specialus staklių, kurio pagalba medinėms spailei gali būti suteikta bet kokia forma. Taigi, iš įprastos juostos jie pagaminti iš eglių, voverių, arklių, paukščių ir netgi snaigių.mes iškirskime figūrą

Jie puikiai šlifuojami, kad paviršius būtų tolygiai lygus, o po to sudegintas ar dažytas. Nors be to tokia žaislas yra labai grazus ir atrodo kiek įmanoma natūralesnis.dažyti paveikslai

Rankinis darbas visuomet, įskaitant ir šiandien, yra labai vertinamas. Kalėdų žaislų rinkinys, pagamintas savo rankomis ir gražiai supakuotas, bus puiki dovana Naujųjų Metų atostogoms.

Kaip pakabinti medinius žaislus Kalėdų eglutėje?

mes prijungiame figūras girliandojePadaryti ruošiniai, dažyti džiovinti, žaislai yra pasirengę ir kyla klausimas – kaip juos ištaisyti Naujųjų Metų Grožis? Kalėdų eglutėms skirtų žaislų laikiklių variantai gali būti keli. Siūlome naudoti dažniausiai pasitaikančias:

 1. Jei žaislui yra skylė, lengviausias būdas yra sriegio satino juosta.
 2. Arba galite naudoti paprastą virvę.mes susiejame figurines su garbanais
 3. Mes apsunkiname užduotį ir perduodame juostą į karoliuką, pritvirtindami ją prie žaislo su karoliukų rozetėle, naudodami klijus.gražus žaislų pakabukas
 4. Gražūs laikikliai gali būti pagaminti iš plonos minkštos vielos, įstrigo ant karoliukų ir susukti į bet kokią formą.žaislų tvirtinimas karoliukų ir vielos

Jei ant Kalėdų eglutės žaislo nėra skylių, jie yra gręžiami arba į mažesnį papildomą žiedą įsukama į figūrą, kad pritvirtintumėte laikiklį prie pirmojo paveikslo.

Kaip matote, neįmanoma sunkiai pagaminti kalėdinių eglučių savo rankomis, o kai kuriuos modelius net vaikai gali pagaminti be jų tėvų pagalbos. Tokia dekoracija yra ne tik aplinką tausojanti, bet ir sielos dalis, kurią investuoja jų kūrėjai, nes, dirbdami su medžiu, kapitonas jam suteikia daleles, tarsi kvėpuoja gyvenimą į medį. Mūsų protėviai tikėjo tuo, mes taip pat tikime. Tegul jūsų Kalėdų eglutė atgyja su pasakų personažais, mediniais išvaizda, bet su gyvu siela ir tik pritraukti laimę namuose. Naujųjų metų šventės!

Related  Augantys vaismedžiai ant medžio drožlių

Sukurti šedevrus – video

Įjunkite fantazijas ir kurkite – vaizdo įrašą