kūrybinė žaidimų aikštelė vaikamsSu šilumos atsiradimu, dama tampa populiariausia daugumos rusų gyvenamosios vietos vieta. Kažkas vyksta ten dirbti valandų rūpinasi daržovių sode ir šiltnamiuose, kažkas nori pabėgti nuo gryname ore mieste. Tiems, kurie turi vaikus, labai dažnai kyla klausimas dėl vaiko laisvalaikio, nes vaikas gali greitai nuobodžiauti be pramogų dalies.

Šią problemą lengvai išsprendžia žaidimų aikštelė, įrengta grynu oru. Šiame straipsnyje mes kalbėsime apie įdomias tokių pramogų zonų idėjas ir tai, kaip jos keičiasi priklausomai nuo vaiko amžiaus.

Žaidimo komplekso pasirinkimo kriterijai

kombinuota žaidimų aikštelėAtsižvelgiant į gerą tiek gatavų modelių, tiek pagal užsakymą pagamintų produktų paklausą, gamintojai turi platų dizaino variantų bet kuriai vila. Ateities svetainės forma priklausys nuo:

  • laisvos teritorijos, kurią galima išskirti lošimų kompleksui, prieinamumas;
  • amžius ir vaikų pageidavimai;
  • finansinių išlaidų riba.

Turtingas pasirinkimo variantas gali sukelti negyvą galą, taigi nedelsiant išmesti perteklių, remdamasis trimis nurodytais kriterijais.

Vaiko amžius ir interesai

Kadangi vaikų amžius tiesiogiai priklauso nuo jų pageidavimų žaidimuose, šie kriterijai turėtų būti išsamiau aptariami:

  1. Vaikams iki 5 metų nereikalingos didelės struktūros. Sukurkite jiems smėlio dėžę su tentu, apsaugančiu nuo saulės, taip pat mažą sūpynę su slydimu.vaikų žaidimų aikštelė vaikams iki 5 metų amžiaus
  2. Priešmokyklinio amžiaus vaikai ir mergaitės (6-7 m.) Norėtų daug kasti, taigi jiems turėtų būti įrengta įvairios sportinės įrangos, įkalniuotų skydų su virvėmis ar grioveliais laipiojimo sienos principu.vaikų žaidimo aikštelė 6-7 metų vaikams
  3. Vaikai iki 12 metų jau turi teminių interesų (pavyzdžiui, žiūrėdami animacinius filmus ar žaisdami kompiuterinius žaidimus). Vienas įdomus kosmoso tema, kiti nori piratų laivo. Atsižvelgiant į vaiko pageidavimus, galite užsisakyti parengtą sprendimą.žaidimų aikštelė 12 metų vaikams
  4. Paauglystėje pagrindinis dėmesys turėtų būti skiriamas fiziniam vystymuisi. Gurmanas, virvė, paprasti treniruokliai ir Švedijos siena yra keletas pavyzdžių, kaip užpildyti žaidimų aikštelę.paauglių žaidimų aikštelė

Visi kriauklės turi būti suprojektuotos suaugusio žmogaus svoriui, kad galėtumėte žaisti su vaikais ir padėti jiems vykdyti sportinius pratimus.

Tiems, kurių šeima yra gana didelė, o namų ūkių amžius yra visiškai kitoks, geriausias sprendimas yra įrengti vasarnamių kombinuotą vaikų žaidimų aikštelę, kurioje bus patenkinti tiek vaikų, tiek paauglių poreikiai. Jei užsakysite parengtą modulinį dizainą, ateityje jo elementai gali būti pakeisti ir patobulinti.bendra žaidimų aikštelė žaidimams

Related  Šviežia interjero idėja – gyvos nuotraukos

Pasirinkite vietą žaidimų aikštelėje

vieta vaikų žaidimų aikštelėms įrengtiKomforto ir saugos lygis žaidime priklauso nuo to, kaip teisingai pasirinkta vieta. Kuriant dizainą reikėtų atsižvelgti į keletą svarbių dalykų.

Pirma, jis turėtų būti pakankamai toli nuo bet kokių inžinerinių komunikacijų, šiltnamių, namo, siauros augalų ir šiltnamių. Jei kompleksas yra šalia tvoros arba pagrindinio namo sienos, būtina suteikti pakankamai laisvos vietos sūpynėms pasukti.

kampe vaiko platformos įrengimo nameTarp tvenkinio (tvenkinio, fontano, baseino) ir platformos turi būti tvora arba gyvatvorė. Pačios žaidimų zona turi būti aiškiai matoma iš pagrindinių svetainės taškų.

žaidimų aikštelė atvirame rajoneNeturite žaidimų aikštelės šlaituose, žemumose, griuvėse ir gruntiniuose vandenyse. Priešingu atveju visada bus drėgna, o po lietaus vietovė nebus sausa.

vaikų žaidimų aikštelėGeriausia pastatyti kompleksą ant lygaus paviršiaus taip, kad medžių šakos mesti mažą šešėlį. Idealiu atveju, pusė dizaino turėtų būti įsikūrusi saulėje, o antrasis – tentais arba šešėliais nuo lapų.žaidimų aikštelė su medine

Pirmasis saugumas

Kuriant ateities svetainės projektą, įsitikinkite, kad aplink visus šaudmenis yra pakankamai laisvos erdvės. Prieš kopėčios turėtų būti skirtas pagreičio erdvė ir turėtų būti padaryta Hill bent 2 m ilgio ikimokyklinio amžiaus vaikams ir 3,5 m už vyresnio amžiaus vaikams.

saugi vieta žaidimamsVisi elementai turi būti šlifuoti ir šlifuoti. Patikrinkite juos ant aštrių briaunų ir kraštų, kad išvengtumėte sužeidimų. Sūkurio priežastis neturėtų būti pakankama, kad ją palaidoti žemėje. Jie turi būti betonuoti.

patogi vieta vaikų poilsiuiPagalvokite apie aprėpties tipą. Jis turėtų būti pakankamai minkštas, kad sumažėtų skausmas nuo kritimo, neslidžiamas ir nekenksmingas aplinkai. Viena iš universalių variantų yra veja, tačiau po lietaus pakankamai slidžiai, ir reikia laukti, kol iš naujo paleisti žaidimą.

modernus vaikų žaidimų aikštelės dizainasAntroji natūrali medžiaga yra smėlis. Tai minkšta ir nebrangi, tačiau derliaus požiūriu žymiai praranda veją. Grūdai bus išsklaidyti aplink svetainę, todėl jūs turėsite sekti grynumą dažniau.

Related  Mozaika savo rankomis ant dachos – gana įmanoma užduotis!

saugus plastikas žaidimų aikštelėjeGuminės plytelės ir plastikas yra patvarios ir patikimos galimybės, kurias lengva surinkti ir lengvai prižiūrėti.

daugiafunkcinė žaidimų aikštelėPrieš pradėdami dirbti, apsvarstykite konstrukcijos dizainą ir saugumą. Tuomet tavo vaikas bus patenkintas ir laimingas, o tu ramūs savo sveikatai ir laisvalaikiui.

Žaidimų aikštelės projektavimas šalyje – video