Kalėdų eglučių girliandos namuose atostogomsPradedant nuo gruodžio antrosios pusės, privačiuose namuose ir biurų pastatuose, darbinė nuotaika pamažu keičiasi iki atostogų. Visi pradeda aktyviai pasiruošti susitikimui su Kalėdų seneliu, o kas yra Naujieji metai be ryškių apšvietimo ir spalvingų ornamentų? Ką apsirengti miško grožybėmis, kad juos pastebėtų beprotiškas brolio senis ir nepamirštų paslėpti dovanų po šakomis? Siūlome nedidelę Kalėdų eglučių girliandos apžvalgą, kurią galite papuošti ne tik medį, bet ir patį kambarį.

Žalioji girlianda – tai biudetinio varianto Kalėdų eglutė

eglių žiedų ir žaislų girliandaJei už nekilnojamojo Kalėdų medis namas yra ne vieta, bet įkvėpti aromatą New Forest vis dar norite, galite papuošti kambarį su girliandomis pušies ir Kalėdų medžių šakų. Beje, tiems, kurie gyvena papuošalai atrodo gražiai ne tik namuose, bet ir už jos ribų, pavyzdžiui, šalia durų, prie tos pačios šakos yra daug pigiau nei medžio, ypač d ÷ l atostogų išvakarėse.

girliando vainikas prie durųJei norite pagaminti kalėdinę eglutę iš filialų, patys reikia pušies ar eglės. Jie gali būti pritvirtinti prie laido, kuris yra gerai išlenktas gofruotam vamzdžiui, todėl girliandą galima lengvai paversti vainiku ar suteikti kitokią formą.

Norėdami papuošti girliandomis tarp šakų ir kabintis spurgų, žaislai ir snaiges ir girliandas persipinantys save lakuotais “lietus” arba spalvota juosta.

LED girlianda – unikalus etiketės, skirtos Kalėdų eglutėms, namuose ir ne tik

LED girlianda ant Kalėdų eglutėsMūsų motinų ir močiutėlių metu Kalėdų eglutę puošė žiedai, sudaryti iš kaitinamųjų lempų. Na, kad mokslas nestovi vietoje, ir tai nesaugus papuošalų šiandien galima rasti išskyrus dėžutes su nereikalingų dalykų palėpėje. Vienos žibinto išdegimo atveju visa girlianda pasidarė netinkama ir bent jau pakenkė šventinei nuotaikai. Jei namuose nebūtų jokios atsarginės lemputės, turėjote mesti Oliviero pjaustymą ir iš karto pabėgti iš jo ieškoti parduotuvėje. Ir susirasti girliandą gruodžio 31 d., Jūs sutinkate, tai yra labai problematiška net ir dabar.

Be to, kaitrinės lempos išsiveržė daug šilumos, dėl ko jos galėjo ne tik ištirpti ne tik jiems suplanuotas lubines lempas, bet ir Kalėdas. Dažnai buvo gaisro atvejai ir pats medis. Laimei, šiandien tokias problemas galima pamiršti – kaitrinėse lempose pakeitė ekonomiškas ir saugias LED lemputes.Ekonomiškas ir saugus girlianda

Related  Kalėdinių žaislų gamyba iš polimerinio molio

Tarp LED šviestuvų kalėdinių eglių privalumų yra verta paminėti, kad jie:

 • sunaudoja mažai galios;
 • gaminti šiek tiek šilumos ir todėl nešildo;
 • vienos žibinto gedimas ar net visa girliando nuoroda neveikia jos veikimo – likusieji toliau šviečia.

Ne mažiau svarbu yra tas faktas, kad dauguma šių šiuolaikinių girliandų turi keletą veikimo būdų, todėl galite padaryti savo medį unikalią. Tai gali būti vienodos švytėjimo ar akinimo, spalvingos lempos arba monochrominės girliandos (mėlynos, baltos, violetinės ir kitos).

Papuoškite ir apšvieskite sritį su Kalėdų eglučių girlianda

gatvės girliandaNežiūrint į platų LED girliandų pasirinkimą, šiandien Kalėdų eglutėms papuošti aikštėje vis dar naudojami senieji metodai. Ypač svarbios yra visos kibirkščiosios kaitrinės lempos, kurios pakabinamos gatvėse ant specialių kabelių. Toks apšvietimas gali būti taikomas ne tik naujųjų metų atostogų išvakarėse, bet ir vakarų gatvių apšvietimui.medžio apdaila

Naudodami gatvių Kalėdines girliandas turite įsitikinti, kad jie turi tvirtą fiksavimą ir reikiamą apsaugos lygį (ne mažiau kaip IP44).

Atskirai verta paminėti Naujųjų Metų gatvių apšvietimo naujumą – “Sniegas” (“Falling Snow”). girlianda, nusėda sniegasIš išorės tai yra permatomas laidas su ilgomis varveklių, kabančių ant jo. Į “varvekliai” įsižiebti po vieną juda taškelis snaigė per vamzdelį nuo viršaus iki apačios LED, todėl tai originali lemputė Kalėdų girlianda tikrai atrodo krenta sniegas ar lietus.

Kaip pasirinkti girliandą, kuris veikia iš tinklo?

Pasirinkite geros kokybės girliandąPerkant šviestą papuošimą Kalėdų eglutėje, kambario ar gatvės erdvėje, turėtumėte atsižvelgti į šiuos veiksnius:

 1. Gatvėje turėtų būti tik gatvių girliandos, o kambaryje naudojamas paprastesnis ir pigesnis vidinis apšvietimas.
 2. Bendras garlando ilgis, todėl nereikia naudoti kelių dalių ir daugelio adapterių ir prailgintuvų.
 3. Lemputės ir atstumas tarp jų.
 4. Spalvų skalė.
 5. Pasiekiamos programos, skirtos perjungti į skirtingus režimus (mirksi, sklandžiai keičiasi spalvos, pakaitomis naudojami keli atspalviai).
 6. Pakankamai aukšto lygio apsauga.
 7. Kištuko tipas
 8. Energijos suvartojimas iš tinklo.

Kai kuriuose naujuose medeliuose taip pat yra papildomų tvirtinimų (drabužių spynių, spaustukų), su kuriomis jie tvirtai pritvirtinami prie medžio ar kitų konstrukcijų.

Atostogos, kurios visada yra su tavimi

Kalėdų eglutė ant baterijųJei švęsti Naujuosius metus namuose, ji yra gana aišku, kad preparatas ir apdailos kambario pradėti iš anksto: Kalėdų eglutė įdėti arčiau į sieninį lizdą, į kurį jis buvo įtraukti girliandą ir pakabinti juos aplink namą, sutelkiant dėmesį į dar vieną galimybę prisijungti prie tinklo.

Related  Namų kalėdiniai žaislai iš karoliukų

Bet ką daryti, jei paskutinę akimirką atostogos perduodamos, pavyzdžiui, gamtai? Miške nėra elektros, ir jei norite papuošti medį, augantį šalia namo, visada turėtumėte apsvarstyti, ar pakankamo laido ilgis yra pakankamas artimiausio energijos šaltinio. Kalėdų eglutė ant baterijų yra tik geriausias pasirinkimas tokioms situacijoms. Gražus LED lemputė nepriklauso nuo tinklo ir veikia iš paprastų pirštų baterijų. Galbūt šis apšvietimas yra vienintelis: netikras mirksėjimas ir galimybė pakeisti režimą (girlianda dirba viename režime).

Perkant tokį papuošalų, turėtų patraukti net rinkinių atsarginių baterijų pora, nes kai jie atsisėsti, šviesa tampa automatinės.

Kaip pats pagaminti girliandą?

Kalėdų girliandos savo rankomisŽinoma, mes visi dar prisimena, kaip jų tolimų mokyklos metus, tikintis Naujieji Metai šalis su savo šeima ir supjaustyti girliandas įterptas į mokyklos eglutę. Kiekvienas mokinys turėjo praeiti tam tikrą Ilgis grandinės žiedų ar sofa-snaigės, kurios tada kabintis į medį ar naudojami papuošti šventinę salę. Ką pasakyti apie paprastus snaigės – jie taip pat turėjo būti daug sumažinti.

Kalėdų eglučių girliandos savo rankomis ir šiandien dažnai daro, įtraukiant į šią vaikų okupaciją. Kas gali būti malonesnis nei bendrauti su tėvais? Yra daug tokių amatų variantų, iš paprastų popieriaus girliandų, kuriuos vaikai gali naudoti sudėtingesniems modeliams, kurių negalima išvengti be mano motinos pagalbos.

Iš paprastų ir paprastų dekoracijų Kalėdų eglutėms ir namui galima gaminti tokias spalvoto popieriaus girliandas:

 1. Žiedų grandinė. Grandinės nuorodos yra klijuojamos iš plonos juostos, jas sujungiant.žiedų grandinė
 2. Širdžių grandinė. Iš dviejų juostelių sulankstykite širdis, tuo pat metu juos sutvirtinkite kartu su spaustukais.širdžių grandinė
 3. Iš juostelių. Pjovimo juostos yra lygiagrečios viena kitos ir yra sujungtos su dygsniu.styginių girlianda
 4. Paprasta snaigių girliandos. Labai gražus atrodo kaip balta ir spalvinga snaigė, įstringa ant stygos.snieguolių girlianda
 5. Origami figūrų girliandos. Įvairios formos (medžiai, snaigės, maži gyvūnai, žvaigždės) sujungtos kartu su bendra virve arba pakabintos prie jo atskirai.origami figūrų girliandos

Related  Kaip sukurti jaukią poilsio zoną šalyje

Beje, mažus skaičiai gali būti pritvirtinti prie įprastų LED girliandų svogūnėlių.mes papuošti LED girliandą

Jei po Naujųjų metų eglutės papuošalai liko nenaudojamas žaisliukais, ypač kamuoliukus, galima padaryti labai įspūdingas Kalėdų girliandą nuo kamuolius. Norėdami tai padaryti, rutuliai paduodami ant plono laido arba įstrigę ilgoje satino juostelėje, tvirtai juos tvirtinant. Tokia prabangi girlianda bus kambario apdaila.

balionų girliandaJei prieš atostogas kyla šiek tiek papildomo laiko, vis tiek galite padaryti oranžinę ir ažūrinę marmuro girliandą. Norėdami tai padaryti, jums reikia:

 • virvutė arba kitas storas sriegis;
 • maži pripučiami rutuliai;
 • klijai PVA.

alyvuogių girliandų rutulių gamybaPirma, supilkite kamuoliukus iki pageidaujamo dydžio. Tada pakabinkite juos virve ar sriegiu, sukdami jį savo vaizduotės nuožiūra ir formuojant gražų raštą. Labai tankus dubliavimas nebūtinas – rutulys turi būti ažūrinis, su spragas. Paruoštas ruošinys gerai klimais klijais. Kai jis yra sausas, kamuolys yra perforuotas ir ištrauktas.

Norėdami, kad rutuliai atrodytų pasakų, klijai gali būti pridėti.

originali Kalėdų eglutėTokiu būdu gauti balionai yra surenkami girlianda arba pakabinti ant medžio gabalo. Jie taip pat gali būti dėvimi ant paruoštos girliandos.

Yra daug daugiau būdų, kaip gaminti namus Kalėdų eglučių girlianda, visi jie yra gražūs savaip, o geriausių variantų parinkimas yra gana sudėtingas. Čia viskas priklauso tik nuo kūrybinio įkvėpimo.

Į dekoravimo namas ir medis procesas tampa šventinę nuotaiką automatiškai. Kiekvienas iš mūsų kažkur sielos gelmėse atsibunda jausmas ateina iš tolimos vaikystės, kai vis dar tiki stebuklais ir tikisi įvykdyti savo slapčiausias norus. Ir nesvarbu, ką dekoracijos ir girliandos pakabinti ant Kalėdų eglutės, parduotuvėje arba padaryti savo, dar svarbiau, tikėti, kad visi geri dalykai išsipildys, o blogai – liks per pastaruosius metus ir niekada būti sutrikdyta. Su naujaisiais metais visiems!