Neabejotinas faktas, kad paukštininkystė yra viena iš ekonomiškai perspektyvių žemės ūkio verslo krypčių. Bet, matote, kūrybingas žmogus yra nemalonu judėti kelyje, kuris buvo nuobodus, jo priešai buvo nugalėti prieš daugelį metų.

Fazanų veisimas

Pelningas verslas paukštynininkams

Ar galima sujungti norą užsidirbti pinigų su svajoniu, kad jūsų namuose būtų kažkas neįprasto ir labai gražaus? Galite! Norėdami tai padaryti, tai tik, kad būtina jūsų fazane veisti.

Auksinis fasastas

Auksinis fazanas savo grožiu pašauktas plaukioti povai.
Diamond Fazanas

Deimantinis fazanas yra karališkas paukštis.
Gausus fazanas

Gausus fazanas jaukus tarp aukštų želdinių.

Kai kurie turės klausimą, tačiau šis verslas tikrai bus naudingas. Atsakymas į šį klausimą bus teigiamas. Kodėl? Taip, viskas paprasta:

  • Fazanai priklauso choroforų šeimai, todėl pats pačių paukščių pašalinimo ir priežiūros procesas nėra ypač sunkus.
  • Fazanų mėsos skonis gerokai pranašesnis už vištienos mėsą. Tai ypač vertinga restoranams, nes tai vis dar egzotiška.
  • Paukščių augintojams svarbus veiksnys yra fazanų kiaušinėlių klojimas.
  • Kai kurie veisia ir augina šią paukštį pristatymui medžioklės patalpose. Tiesa, šiuo atveju fazanai turėtų būti laikomi narvuose, kur jų turinys bus kuo arčiau natūralios. Priešingu atveju paukštis augs rankomis, o tai medžiotojams bus neinteresuoti.
  • Kadangi paukštis yra labai grazus, jis netgi prabangus, tai malonu nusipirkti zoologijos soduose ir zoologijos soduose. Ir pradedantiesiems dažnai eina tręšti kiaušiniai, jauni gyvūnai ir suaugusieji.

Fazanai ant stogo

Fazanų ir viščiukų turinio skirtumai

Pirmas dalykas, kurį reikia apsvarstyti, yra vyrų agresyvumas. Nors gaidžiai yra gana juokingi, jie yra fazanai patys, jei jie kovoja, o ne gyvenimui, o mirčiai. Todėl jokiu būdu negali būti vyrų toje pačioje aviacijoje.

Fazanai kovoja

Tokio skirtumo tarp paukščių ir viščiukų yra toks skirtumas: tarp fazanų yra veislių, kurios klasifikuojamos kaip monogamos. Žinoma, jie turėtų būti laikomi poromis.

Vienuolija fazanuose

Ir šios veislės, kaip ir dauguma naminių paukščių, yra poligaminės, dažniausiai būna 4-6 individai viename vyriškyje. Fazanų veisėjas turėtų prisiminti, kad kuo daugiau moterų bus šeimoje, tuo mažesnės jų kiaušinių klojimas.

Poligaminė fazanų šeima

Vienam suaugusiajam paukščiui mažiausias plotas turi būti ne mažesnis kaip 2 kvadratiniai metrai.

Related  Šviežia interjero idėja – gyvos nuotraukos

Fazano sąlygos

Fazanų obelų vietų organizavimas

Šios rūšies moterys taip pat turi savo įpročius. Jei vištos paprastai būna naudojamos tame pačiame lizde, fazanas neturi tokios atminties. Jų kiaušiniai gali būti įvairiose vietose. Todėl paukštynas turi būti kantrus ir atidžiai ieškoti kiekvieno vietos, kurioje laikomas paukštis, kampą.

Surinkti fazano kiaušiniai

 

Be to, fazanų veisėjas turi sužinoti, kur veislės moterys norėjo eiti, už kurią pasirinko jo pasirinkimas. Galų gale yra tie, kurie kiaušinius skiria vien tik žolėje, kiti pasirenka šiuo tikslu aukštą krūmą. Ir yra ir tie, kuriems geriau paimti kiaušinį … medžių šakose.

Pievuonis su medžių fazanais

“Re-educate” paukštis neįmanoma – tai lemia instinktas. Todėl fazanų veisėjas turi tik vieną galimybę: laikantis natūralių augintinių įpročių, jie turėtų organizuoti jiems patogiausias sąlygas.

Auksinis fazanas

Fazanų reprodukcija namuose

Jei veisėjas miške užaugo suaugusio paukščio ir nusprendė iš jo paimti palikuonis, tada jis išsikėlė labai sudėtingą užduotį. Labai dažnai nelaisvėje, fazanas, įpratęs prie laisvės, nesėdėjau, kad pakelti viščiukus. Nors kartais naminių paukščių ūkininkams, fazane galima priversti veisti savo palikuonis. Tačiau ypač sėkmingas yra rezultatas, jei pati paukštis gimė pačiuose.

Fazanas su broliu

Todėl lengviau bandyti laikyti kiaušinius viščiukais arba inkubatoriuje. Tai patogu, nes šiais atvejais bus lengviau pasipiktinti brolius.

Fazanų kiaušiniai inkubatoriujeTačiau reikėtų prisiminti, kad fazanų kiaušinių inkubacinis laikotarpis yra ilgesnis už viščiukų kiaušinius. Tai yra 24-25 dienos.

Fazanų priežiūra

Išauginti be mamos paukščių jauniklių nereikia dirbtinio apšvietimo, skirtingai nuo viščiukų vištienos. Be to: pernelyg didelė šviesa veda prie kanibalizmo.

Fazaniniai viščiukai narve

Šie viščiukai nesuderina vienas kito, juos reikia laikyti 30 vienetų ne mažiau kaip kvadratinio metro skyriais. Oro temperatūra per pirmąsias tris dienas turi būti + 28 laipsnių. Tada jis palaipsniui nuleistas iki +20 laipsnių. Tai turėtų likti iki šešių mėnesių. Be to, paukštis laikomas suaugusiu ir nereikalauja specialaus gydymo.

Related  Augantys vaismedžiai ant medžio drožlių

Fazanas

Per pirmuosius du mėnesius šerti kiaušinėlį, supjaustytą žalumynais. Tada perkelta į suaugusią maistą.

Suaugusių fazanų priežiūra

Asmenų, vyresnių nei šešis mėnesius, oro temperatūra neturi ypatingo vaidmens. Net žiemą jie gali būti laikomi lauke. Labiau svarbu organizuoti jiems judėjimo laisvę aptvaruose ir tinkamai mitybai.

Žiemos fazanų kiekis

Šis paukštis yra žinomas dėl jos nerangumo. Pagrindinė dietos dalis yra miežiai, kukurūzai ir kviečiai. Geri rezultatai pasiekiami pridėjus maisto pyragą.

Fazanas narve

Kadangi visi viščiukai yra visogeniniai, virti dribsniai ir mėsos atliekos, žuvys, upių moliuskų mėsa bus labai patogu.

Fazanų dieta

Verta prisiminti: būtinai suteikk fazanams žalumynus, vaisius ir daržoves!

Raugintos žaliosios bulvės, moliūgai, kopūstai, obuoliai, morkos, runkeliai, cukinijos yra pagrindinės suaugusiųjų paukščių dietos sudedamosios dalys. Smulkintos žolelės (skorpionas, kinona, dilgėlė, mokritsa, žali svogūnai) taip pat labai naudingi, nes tai yra vitaminų ir mikroelementų sandėlis.

Paukščių fazanams

Naudinga iš kombinuotų pašarų pridėti žuvų taukus, kriauklių uolienas, kreidą, kaulų miltus ir specialius gamyklinius priedus, skirtus veisti paukščiams.

Fazanų grožis

Fazanų mėgstamiausias delikatesas yra Kolorado vabalas.

Fazanai sniege

Geriamojo fazanai yra šalta. Žiemą galite naudoti sniegą šiam tikslui.

Pagrindinis fazanų bruožas yra jų jautrumas stresui ir bailumui. Todėl turėtumėte būti atsargūs, kai elgiatės su šiuo paukščiu: nekreipkite dėmesio ir nedarykite staigų judesių prie aptvarų, žiūrėkite, kad žmonės nesikalbėtų tarpusavyje, bandytų nepažinti svetimų nepažįstamiesiems.

Fazanai su savo augintiniais

Vaizdo įrašas apie tai, kaip laikyti fazanus namuose