muzikos namasŠiame straipsnyje mes parengėme unikalaus dizaino ir stiliaus namų pasirinkimą. Šiandien nenorite nustebinti įprastų formų, todėl žmogaus vaizduotė ieško vis naujų būdų, kaip realizuoti drąsesnes idėjas.

Nautilus namas   

Namas MeksikojeŠi nuostabi struktūra yra Meksikoje. Jis gyvena poroje su dviem vaikais, kurie nusprendė eiti čia nuo miesto šurmulio. gyvenamasis sodas namo vidujeSuprojektavo ekologinės architektūros magistro Javierą Senosianą.

Kubinis namas Nyderlanduose

Kubinis namelis už jos ribųNeįprastas gyvenamasis namas pastatytas 70-aisiais pagal architekto Pete Blom projektą. Jo idėja buvo sukurti “miesto mišką”, kuriame kiekvienas namas atstovautų atskiram medžiui.kubo namas

Prekių krepšelis JAV

namų krepšelisĮdomus pastatas atrodo kaip milžiniškas iškylos krepšelis. Jis buvo sukurtas gerai žinomai JAV statybos bendrovei ir kainavo klientui daugiau nei 30 milijonų JAV dolerių. Statyti plotas daugiau nei 18 kvadratinių metrų. km. praėjo 2 metai.namo krepšys iš aukščio

Namas yra 1 kv. m.

nešiojamasis namas2012 m. Architektas Wang Bo Le Menzel pristatė visuomenei savo darbus – mažiausią pasaulyje mastą, kurio plotas yra tik 1 kv. Šis projektas laikomas labai perspektyviu ir įtrauktas į Gineso rekordų knygą. Būsto vertikalioje padėtyje galite sėdėti, skaityti ir stebėti langą. miniatiūrinis namasJei įdėsite į šoną, galėsite miegoti ant lovos prie sienos. Dizainą lengva sulankstyti ir judėti, nes jis turi nedidelius ratus ir sveria tik 40 kg. Tokių namų nuoma Berlyne yra labai populiari ir kainuoja tik 1 eurą per dieną.

Lėktuvas JAV

namo lėktuvasDešimtajame dešimtmetyje Misisipi per Benoit miestą įvyko stipri audra, kuri visiškai sunaikino moters namus Joaną Asseri. Jos kišenėje buvo tik 2000 dolerių, kuriuos ji praleido įsigydama išmontuotą “Boeing 727”. Lėktuvas buvo transportuojamas ir įrengtas upės krantinėje vaizdingoje vietoje. Ten, kur anksčiau buvo klasė, dabar yra miegamasis, salone įrengtas elegantiškas vonios kambarys su nuostabiu vaizdu iš lango. Avariniai išėjimai naudojami kaip ventiliacija gyvenamajai patalpai, o per keturias tualetus simboliškai visada pakabinti simboliai “nerūkyti”. Iš viso apie orlaivio išdėstymą ir gabenimą išleista apie 25 000 JAV dolerių. Joan planuoja parduoti šį neįprastą namą, nes jis nori pereiti į erdvesnį orlaivio 747-ąjį modelį.

Related  Kalėdinių žaislų gamyba iš polimerinio molio

Alyvos platforma

namas ant alyvos platformos1967 m. Buvęs britų majoras Paddy Batesas nusprendė įsikurti ant apleistos naftos platformos, esančios Šiaurės jūroje. Po to jis įregistravo jį kaip tikrą kunigaikštystę, vadinamą “Sealand kunigaikštystę”. Ši maža atskirta valstybė turi savo piniginį vienetą ir herbas. alyvos platformos nuomininkaiRafs bokštas yra populiari turistų lankoma vieta. Pažymėtina, kad per trumpą kunigaikštystės gyvenimą netgi bandoma valstybinį perversmą.

Apverstas namas

namas yra aukštyn kojomisŠis neįprastas namas yra Szymbarko miesto paminklas Lenkijoje. Struktūra yra aukštyn kojom, o įėjimas yra po mansardą. Statyba užtruko mažiau nei šešis mėnesius, ir tai simbolizuoja žmonių, veikiančių komunizmo eroje, proto revoliuciją. Šio kūrinio autorius yra Danielis Chapevskis. Apverstas namo kambarysViduje visi įrenginiai taip pat yra aukštyn kojomis: kėdės, stalai, televizoriai, gėlių vazonai kabo nuo lubų. Turistai nurodo, kad ši erdvė ilgą laiką neveikia, nes jie pradeda svaigti.

Sutyagino namas

medinis namas 13 aukštuoseMūsų Tėvynė taip pat gali nustebinti turistams neįprastus pastatus. Nikolajus Sutyaginas sukūrė šią medinę konstrukciją be jokio nagų. Iš 13 aukštų aukščio atsiveria nuostabūs vaizdai į Baltijos jūrą. Manoma, kad tai yra aukščiausias medinis namas pasaulyje. medinis namas be viniųŠiandien savininkas gyvena pirmame aukšte ir vykdo ekskursijas į šį įdomų namą. Deja, nei jo atkūrimo, nei atstatymo niekas nedaro, o struktūra palaipsniui sunaikinama.

Namas Drinoje

namas DrinojeTie, kurie ruošiasi plaukti Drinos upe Serbijoje, laukia malonaus ir netikėto nustebino, ty būsto, esančio tiesiai viduryje vandens. Tolimoje 1968 m. Vietiniai vaikai pastatė namelį mažoje saloje. namas upės viduryjeVėliau oras ne kartą sumušė sieną ir stogą, todėl namas buvo pertvarkytas keletą kartų. Šiandien tai yra populiariausias turistinis objektas Serbijoje, kuris pasakoja atmosferą ir paverčia aplinkinį kraštovaizdį.

Šio straipsnio pasirinkimas yra tik nedidelė dalis tų nuostabių namų, kuriuos galima rasti visame pasaulyje. Kai kuriuos iš jų kuria profesionalūs architektai, o kiti – įprasti mėgėjams, bet iš to jie vis blogėja.

Related  Lauko sodas – auga ir bulves auga ant žolės, o ne kasti, o ne rausvosi