konkursiškas Kalėdų puošimasKalėdų žaislai iš polimerinio molio papuošti yra malonumas! Toks kūrybiškumas suteikia daug teigiamų emocijų tiek darbo metu, tiek po jo. Modeliavimui yra keletas privalumų:

  • nereikia daugybės priemonių;
  • jūs galite viską daryti;
  • Pigūs ir nebrangios medžiagos;
  • minimumas darbo jėgos.

eglutė

Mes parengiame darbo vietą ir tęsiame

Apskritai, tokių rankų darbo gaminių gamyba nesiskiria nuo plastilino modeliavimo. Vienintelis skirtumas yra tai, kad žaislą reikės kepinti, kad molis užšaldytų, ir artefaktas išsaugojo savo grožį. Prieš darbą būtina paruošti vietą. Įdėkite visas būtinas medžiagas ir įrankius ant stalo:

  • polimero molis;
  • šiek tiek miltų arba talko miltelių;
  • mažas peilis;
  • dažai;
  • popieriaus spaustukai;
  • siūlas

stebuklas sniegasIš molio statysime figūras. Peilis naudingas paviršiaus lygiavimui, taip pat modelių, griovelių ir pan. Panaudojimui. Sąvaržos vaidins ausų vaidmenį, į kurį mes susiejame siūlą. Talka arba miltai puikiai pašalina molio sukibimą su rankomis ar stalą, todėl neleidžiama formuoti.nuostabi pupa Mes dažome amatus po to, kai molis sukietėja.

Prieš pradedant dirbti, kruopščiai nuplaukite rankas! Švarios rankos – pagrindinė modeliavimo taisyklė. Mote neturi patekti į molio: ši medžiaga tvirtai laikosi, taigi “surinks” visus šiukšles. Tai taip pat taikoma darbo vietoms, kurios taip pat turėtų būti kuo švaresnės.

senovės šaltis iš polimero molio

Pradėkime nuo paprasto

kamuoliukas iš polimero molioJums reikia pradėti gaminti pačius paprastus Kalėdų eglučių, pagamintų iš molio. Pavyzdžiui, su įprastiniais kamuoliais. Be pirmiau minėtų daiktų, jums reikia putų kamuolys.

Atkreipkite dėmesį, kad rutuliai negali būti visiškai pagaminti iš šios medžiagos, nes jie nebus tinkamai iškepti. Maksimalus molio storis neturi viršyti vieno centimetro! Kad padarytumėte trimatį figūrą, naudokite “įdaras” iš kitos medžiagos, pavyzdžiui, iš folijos ar polistirolo.

Jei neturite putplasčio, tada paimkite foliją. Padarykite nedidelį 3-4 cm skersmens folijos rutulį.mes gaminame kamuoliukus iš polimero molio Užklijuokite ją su molio ir sudėkite į delnus, kad sklandžiai sukurtumėte. Paimkite vieną mažą spaustuką ir įklijuokite jį į kamuoliuką, kad silpnumo akis išstumtų. Vėl pakelkite rutulį delnų rankose: klipas bus saugiai sureguliuotas molio. Viską galima kepti (kepimo taisyklės skaitytos kitame skyriuje).

Related  Sukurkite nepretenzingas sodas

papuošti kamuolius po šaudymoPo kepimo palaukite aušinimo. Išlieka tik papuošti mūsų žaislą. Fono spalvą geriau pritaikyti aerozolių dažais. Po to, kai džiūsta, galite piešti kitas spalvas (šepetėlį): metų simbolį, snaigę, sniego senį ar Kalėdų senelį. Įkiškite siūlą į popieriaus spaustuko akį ir sujunkite kilpą. Gražus Kalėdinis rutulys yra paruoštas rankomis, kaip ir gamykloje! Per trumpą laiką galite padaryti daugybę įvairių žaislų, be didelių sunkumų.

Mokymasis įvairaus dydžio

įrankiai, skirti masei dirbtiPaprasčiausias iš jų yra plokšti žaislai. Tai užtruks šiek tiek molio ir šiek tiek paslaptis. Sausainių kulinarinės formos, su kuriomis mes tiesiog užmušime blankus. Mes įdedame molio ant stalo ir pradėsime jį išpjauti kaip tešlą. Mes užsiimame alavo formomis ir “štampuokime” ruošinius: širdis, eglutes, deimantus ir pan.

eglėViršutinėje dalyje įkiškite iš vielos srieginius arba kilpelius. Įdėkite juos į kepimo skardą ir kepkite jas kaip sausainius. Kitas – tik tavo vaizduotė. Galite klijuoti arba pritraukti juos.

Nepamirškite išpilti miltų arba talko miltelių ant rankų. Be šio molio stangriai prilips prie pirštų ir stalo, o tai labai apsunkins amatų gamybą!

Kompleksiniai (tūriniai) Kalėdiniai papuošimai iš molio reikalauja šiek tiek daugiau dėmesio ir atkaklumo.sudėtingi žaislai iš polimero molio Gali prireikti atsinešti atskirus polimerinio molio gabalus, ir tik tada iš jų surinkti visą figūrą. sniego senisPavyzdžiui, ši snaigė. Jis renkamas iš pagrindo, daug skirtingų žiedlapių ir ratų.daugiasluoksnė snaigė

Arba, pavyzdžiui, gyvūno figūra, kurioje kūnas, galva, kojos ir uodega formuojami atskirai ir tik tada sujungiami į vieną.procesas priėmimo šunį Geriau naudoti rungtynes ​​kaip sustiprintą medžiagą.kumpis

Gražus mažas namas iš pasakos.meduoliai su medumi

Atsiras šiek tiek kantrybės ir mielo mažai meilės paukščio rankose.pelėdos

stebuklas paukštis

Sukimosi taisyklės

žaislų rinkinys Kalėdų eglutėjeDar nusipelno daugiau dėmesio, palyginti su Kalėdų žaislų, pagamintų iš molio savo rankų modeliavimas. Neteisinga kepimas gali sukelti labai nemalonių pasekmių. Sutinku, tai bus įžeidimas, jei ilgainiui dirbate dirbanti ranka tiesiog sunaikins. Taigi jūs turite laikytis taisyklių.

Related  Neįprastos namų dizaino pritraukia dėmesį

Ką reikia vartoti kepimui

deginame produktus krosnyjeKaip šilumos indai, naudojamos keramikos plytelės, keraminės plytelės ar paprastas plieno kepimo lapas. Paskutinį kartą įsitikinkite, kad įdėti pergamentą kepimui, o tik ant viršaus – amatai. Geriau įdėti keletą popieriaus sluoksnių, kad gaminiai nebūtų deformuojami.

Kokia yra temperatūra ir koks laikas?

temperatūros palaikymas kepimuiTai priklauso nuo amato, ar, tiksliau, nuo jo storio ir molio tipo. Tokie duomenys visada parašyti ant pakuočių, būtinai perskaitykite juos prieš sudeginimą. Paprastai optimali temperatūra yra 110-130 laipsnių Celsijaus.

Geriausia naudoti termometrą, kad temperatūra būtų kontroliuojama.

Kai laivas yra plonas, pavyzdžiui, gėlė ar lapelis, reikalingas laikas neviršys 5-8 minučių. snaigė po deginimoDėl masyvių tekstūrų kartais trunka pusvalandį. Jei nuspręsite sudeginti kažką didelį, naudokite dantų picą, kaip parodyta nuotraukoje. Tai daroma taip, kad straipsnis būtų vienodai atleistas iš visų pusių.

Jei šaudymas yra neteisingas, nuodingos dujos gali būti išlaisvintos iš molio! Stebėkite temperatūrą ir laiką, būtinai laikykitės rekomendacijų. Negalima kepti molio dirbinių su maistu.

Polimero molio šuo – video

Gražios Kalėdos žaislai iš polimerinės molio – video