kepsninė žuvies indasSunku įsivaizduoti krašto gyvenimą gamtoje, nenaudojant atviro ugnies ar ugnies. Savaitgaliais daug žmonių grįžta į kepsninę prie sodo, o tie, kurie turi savo sklypą, bet kuriuo metu gali virti naminius paukščius ir mėsą kieme. Šiais tikslais yra grilis arba kepsninė, kurią galite nusipirkti ar padaryti sau.

rankų darbo degliukasNamų degliukas yra pigesnis, statyba nereikalauja ypatingų įgūdžių, o jo įtaisas yra pakankamai paprastas, kad galėtų susidoroti su darbu, bet koks žmogus. Be mažesnių sąnaudų, palyginti su parduotuvės versija, būsite tikri dėl medžiagų kokybės, galite pats pasirinkti optimalų dydį ir sukurti savo dizainą.

Kaip yra krosnis?

namuose pagaminta viryklėPrieš pradedant statybą, atidžiai išnagrinės statybos principą. Paprastą degliuką sudaro 5 dalys:

  1. Krosnis. Tai vidinės sienos, kurios tiesiogiai liečiasi su ugnimi. Geriausia padaryti, kad ugnikalnio paviršius. Jei stumdote vidinę sieną į priekį išorėje, tada suteiksite patogią prieigą prie grotelių grotelių.Grilis iš plytų
  2. Grilio grilis. Tai gali būti arba ketaus, arba nerūdijantis plienas. Jis guli ant kampinių lentų, įsuktų į plytą.akmens grilis prie name
  3. Fondas. Jį sudaro betono sluoksnis ant sutankintų griuvėsių ir turi visą struktūrą.
  4. Išorinės sienos. Jie vienoje pusėje priverčia krosnį, saugo juos nuo kibirkščių ir žymiai sumažina malkų vartojimą. Dažnai atlieka degikliu vaidmenį, jei nėra vidinių sienų.
  5. Peleninė. Tai metalo lapas, ant kurio kūrenamas kuras. Jis yra po grotelėmis maždaug 30 cm atstumu.

Medžiagų pasirinkimas

Labiausiai biudžetinė medžiaga yra betono blokai. Viduje rekomenduojama išklinti ugniai atspariais plytais.Grilis iš betono blokelių

Paprastai išorinis apdaila pagaminta iš natūralaus akmens. Ši natūrali medžiaga yra netoksiška ir puikiai palaiko šilumą. Įdiegimas užima daug laiko, tačiau rezultatas vertas pastangų.Apdailos manga su natūraliu akmeniu

Keraminės plytos yra populiariausi medžiaga. Jis atrodo gražiai, nebijo atviros ugnies ir puikiai išsaugo šilumą. Mes rekomenduojame pirmiausia perskaityti apie plytų pamatus, kad būtų išvengta konstrukcijos konstrukcijos klaidų.Grilio grilio statybakrosnies keramikos plytos

Kur įdėti degliuką ir kaip jį nuversti

saugi montavimo vietaMontavimo metu reikia laikytis pagrindinių priešgaisrinės saugos taisyklių. Nestatykite degiklio šalia medinių tvorų ir namų sienų. Geriausia pasirinkti atvirą vietą, kurioje nėra žemų medžių šakų. Patikrinkite su vėjo roze, – dūmai ir maisto kvapas neturėtų skristi link namo ar poilsio zonos.

Nevalgykite обжаренной mėsos. Tai padidina vėžio susirgimo riziką.

stalviršis iš plataus vamzdžio ilgioJei ant sklypo auga vaismedžiai, tuomet jau turite idealią žindymo medžiagą. Sausoji mediena, saugoma po genėjimo, suteiks malonią aromatą visiems patiekalams. Galite naudoti įsigytus baigtus anglys, bet iš jų pagamintas maisto skonis gali nepasikeičia.

Nurodykite malkinėse patalpose, kur jie bus lengvai prieinami.

Grilis kepimo patobulinimai

universalus degintuvasNorėdami išplėsti orkaitės funkcionalumą ir suteikti jam originalų dizainą, galite pridėti keletą pakeitimų:

  • Netiesimas leis lygiai virti didelį mėsos gabalėlį;
  • Dūmtraukis šalina kenksmingus degimo produktus iš valgomojo zonos;Grilis su dūmtraukiu
  • Grilis-židinys yra stilinga ir genuos struktūra, kur grotelės yra naminio židinio viduje.Grilis poilsio zonoje

Prieš išmesdami anglis, leiskite jiems atvėsti mažiausiai 48 valandas. Net atrodo, kad jie šalti, jie gali išlaikyti šilumą kelias dienas.

Patarimai, kaip tvarkyti kepsnines

Žarijų gyvūnų vaizdasKeletas rekomendacijų palengvins sąveikos su “Magenta” procesą ir padės jį efektyviau naudoti.

Rekomenduojame įsigyti ilgas žnyples, su kuriomis galite maišyti anglį ir perkelti grotelę. Pamiršk apie trumpus lazdelius ir pokerius, kurie dažnai naudojami dirbant su nedideliais surenkamomis staltiesėmis.

paprastas nedidelis degliukasVisada naudokite pirštines, geriausias, specialias kepsnines, kurios netarnaus gerai. Perskaitykite: kaip tinkamai pagaminti plytų grilį!suvirinta degliukasBBQ krosnis

Norėdami išvalyti grotelę, naudokite plieninį šepetį. Jis gerai pašalina anglies ir maisto likučius. Kai barai atvėsti, pabarstykite juos saulėgrąžų aliejumi, kad išvengtumėte rūdžių. Nebūkite tingus visada pašalinti pelenus – jis kaupia kvapus, kurie neigiamai veikia maisto skonį.Grilis atvirame rajone

Nestatykite degiklio uždarose erdvėse. Didelė anglies monoksido koncentracija, netgi esant ventiliacijai, gali pablogėti.

Grilio vieta bus jauki vieta, kur galėsite susitikti vakare, pažvelgti į ugnį ir šventes mėsoje su miglu. Vietoj pirkimo pasirinkę savarankiškai sukurtą parinktį, galite visiškai įgyvendinti dizaino ir dizaino idėjas. Nebijokite eksperimentuoti, nes bet kokia idėja gali būti įgyvendinta.

Manguliai su savo rankomis iš įvairių medžiagų – video