Visi žino, kad šiandien daugelio priežasčių rizikinga pirkti daržoves nežinomiems žmonėms.

melionas

Tačiau yra išeitis: auginti daržoves jūsų vietovėje. Tačiau vidurinėje juostoje, kurioje vasarą trūksta arbūzų ir melionų nokinimo, tai yra gana sunku tai padaryti. Bet tai įmanoma!

Ar norite anksti derliaus? Sėjamosios ant lango!

Ne visi žino, kad melionai, kurie paprastai yra pripažinti Vidurio zonoje Rusijos, pasodinti sėklomis dirvožemyje birželio pradžioje, yra visiškai įmanoma pradėti augti kovo-mėnesį ant jūsų lango.

Kodėl žmonės šiek tiek naudojasi šiuo metodu? Taip, tiesiog persodinti agurkų sodinukus, melionus, arbūzus yra labai sunku – jų šaknys yra švelnios ir gana jautrūs įvairioms traumų rūšims.
Būtent dėl ​​to melionų daigai yra virti specialiose durpių puodeliuose, kurie tada yra pasodinti tiesiai į juos.

melionas

O jei nėra, tai galite padaryti … iš paprasto popieriaus!
Butelyje, pavyzdžiui, 3-4 cm skersmens dezodorantas žaizdų juostelės sudarymo plotis 9-10 cm taip, kad kraštas ir toliau gali laisvai apie 4 cm. Jis bus prie pagrindo plokštės pajėgumą. Ji turi sutraiškyti ir taip gauti stiklinę. Tada konteineris atsargiai pašalinamas iš šablono ir užpildomas žeme. Ten auga sėkla.

Slaugos priežiūra dažniausia: saulės spinduliai, reguliarus laistymas. Svarbu tik neuždenkite stiklinės vandens, kad ji nebūtų drėgna tiesiai ant lango.

Gegužės pabaigoje – birželio pradžioje sodinukai gali būti sodinami taip pat kaip ir tiesiogiai taurėje. Laistymo metu jis bus šlapias žemės paviršiuje, o šaknys giliai prasiskverbs. Tai ypač naudinga, nes popierius (arba durpių puodelis) šiek tiek apsaugo nuo šalčio. Reikia įsiskverbti per bako sienas – kai kurie “įkrovimo” jiems. Taigi jie taps stipresni ir stipresni.

Rostokas padengs matryoską-šiltnamį – tegul nebijok šalčių!

Jūs galite auginti sėklos ir nedelsiant į žemę. Taip pat padarykit gegužės pabaigoje. Ir kad mūsų ūgliai nėra užšalę, jie yra padengti plastikiniais buteliukais. Ir čia yra vienas apgauti.
Iškirpkite iš apačios litro baklažano uždenkite sėklą ar ūgliai, šiek tiek utaplivaya savo krašto žemėje. Jūs galite pamiršti savo kraštą smėliu. Dangtis geriausiai pašalinamas – tai trukdo laistyti.

bachcha2
Antroje prieglaudoje bus didesnė plastikinė talpa – 3 arba 5 litrai. Jis taip pat yra nukirtas iš apačios ir padėtas ant mažo. Dangtis paliekamas suvynioti. Ir laistymas gali būti atliekamas per butelių kaklą. Žinoma, šios procedūros metu dangtelis pašalinamas.
Kai ūgliai nebegali tinka po apatine buteliuke, jis pašalinamas, paliekant tik viršutinį. Jis gali būti laikomas per sodinukus iki birželio vidurio.

Štai šiek tiek patarimų: arbūzams reikia saulės šviesos!

Gurdai labai jautrūs šilumai ir šviesai – tai ne paslaptis. Todėl jie turėtų būti sodinami tik atviroje erdvėje, kurioje nėra atspalvių.

bakcha3
Nors yra tam tikrų sunkumų: stiprios šilumos gamyklos gali sudeginti. Todėl tokiose dienose geriau užpilti melionus nuo spindulių su lapuotais lapais, laikraščiais. Jei yra galimybė, galite net ištraukti palapinę, kad sukurtumėte kaklą.

Mano arbūzas garbanos, skonis saldus!

Norėdami gumulėlių melionų nėra potvynių žemę aplink, nesikerta su ravėjimas ir laistymo, tai geriau, kad parama – leiskite sau Atsipalaidavęs, įsikibęs į jo ūsai! Tai yra ir estetiškai malonus, ir patogus, ir apsaugo ūgliai nuo skilimo.

bakcha4

Laistydami vandenį, bet neuždenkite visų pasėlių!

Kitas sodininkų problema Rusijos vidurinėje zonoje – kartais puvę supuvusieji vaisiai, esantys ant žemės, tiesiog rūpesčiai! Ypač su atviromis ir lietingomis dienomis.
Ir užkirsti kelią šio incidento patyręs bahcheviki Spygliuota augalus nuo šaknies kaklelio krūva smėlio – kalno į 2-3 cm Galite naudoti šieną arba šiaudus ..

Бахча5

Ir daugelis laikosi po plokštelių vaisių. Kai kurie net įdėti savo tinklelį ir pakabinamas ramsčių – ir krūmų nėra sunku išlaikyti juos, ir jie neturi liesti žemės, ir kirminų, strypeliai Taip, vaisių nepasiekia.

melionas
Yra ir tie, kurie rūpinasi melonų derliaus saugojimo patogumais. Galų gale, apvalūs vaisiai turi galimybę važiuoti, o tai sukelia tam tikrų nepatogumų. Ir, jei kiaušidžių iš karto dedamas į permatomos talpyklės su plokščiu dugnu, pavyzdžiui, penkių litrų plastikinių plastikinių butelių, vaisių ir palaipsniui užpildo jį ir priimti stačiakampio formos. Čia vienu metu galima nužudyti du kiškius: apsaugoti daržoves nuo puvimo ir suteikti jam pradinę formą.

bakcha7

bakcha8

Bachchus gurkšnojęs pusę – gausiu derliumi!

Šiauriniuose regionuose gruntiniai vandenys dažnai guli gana arti paviršiaus. Ir melionų šaknys giliai auga. Tačiau, pasiekę vandeningąjį sluoksnį, jie pradeda pūti.
Kvailas sodininkas išrado, kaip apgauti gamtą. Jei auga augalas ne šaknyse, bet šiek tiek šone, galite išvengti šios bėdos. Tokiu atveju šaknys plėsti, jaustis drėgmė.

melionas
Tiesiog darykite griovelį išilgai vago – ten ir užpilkite vandenį drėkinimo metu. Tačiau nepamirškite kitą dieną atsilaisvinti ir mulčiuoti griovelį, kad būtų išvengta žemės plutos susidarymo. Ir laistymas po kiaušidžių susidarymo turėtų būti sumažintas. Tai būtina tik šilumos.

Piktžolių nereikalingas pjovimas – derliaus nuėmimas nėra varginantis!

Rugpjūčio mėnesį labiausiai skanių vaisių jums reikia iš anksto pasirūpinti. Norėdami tai padaryti, padaryti genėjimas papildomų blakstienas – jos augalas išleidžia savo jėgas ir brandina visiškai viskas susieta ne per vidurį juostos sąlygų negali, tai yra įrodytas faktas.

Бахча10
Todėl, arbūzai turi iškirpti visus šonkaulius, paliekant tik pagrindinį – ant jo formuojamos moterų gėlės. Išimkite vieną krūmą ne daugiau kaip 6 kiaušidės.
Melionuose būtina pašalinti pagrindinį batutą virš 6 lapų. Tiesiog neleiskite augalui “pašaruoti” daugiau nei 5-6 vaisių.

Бахча11
Naudodamasis patyrusių ekspertų pasidalintomis naudingomis konsultacijomis, net pradedantysis sodininkas galės palinkėti savo šeimą su melionais, augintais savo rankomis.

Vaizdo įrašas apie augančius arbūzus 20-35 kg.