automatinis žuvų tiektuvasNet ir akvariumo specialistams, turintiems patirties, yra situacijų, kai jie pamiršta arba dėl tam tikrų aplinkybių negalės laiku pašarus savo tylus augintiniai. Tokiais atvejais automatinis žuvų tiektuvas gali būti puikus sprendimas. Tai unikalus prietaisas, leidžiantis visiškai automatizuoti akvariumo gyventojų maitinimo procesą.

Tokie įtaisai atlieka matuotą pašarų maitinimą, taip užkertant kelią pertekliniam pašarų mišinio kaupimui vandenyje. Taigi yra užtikrinta normalus ir sveikas žuvies maitinimas be šeimininko.

Automatinių jungčių funkcinės savybės

automatinis būgno tiektuvasBeveik visi šiuolaikiniai modeliai turi tą patį veikimo principą, kuris tam tikru laikotarpiu grindžiamas partijos tiekimu. Jie gali skirtis tarpusavyje papildomomis funkcijomis, pavyzdžiui, skaitmeninio ekrano ar ventiliatoriaus buvimu.

Padidėjusi žuvų būgno tipo automatinių tiektuvų paklausa. Tokiu atveju maitinimas atliekamas specialiu būgninio balionėlio pagalba, per angą išleidžiant vieną porciją pašaro į vandenį. Po to, būgnas sukasi, grįždamas į pradinę padėtį, ir vėl užpildomas iš bendrosios kameros. Pakoreguokite tiekimo skyriaus pajėgumus, naudodami specialų vožtuvą, kuris gali būti perkeltas vienoje ar kitoje kryptimi, kol pasireiškia tipiškas paspaudimas.

automatinis tiektuvas su sraigtiniu konvejeriuBe to, į rinką įeina tiektuvai su sraigtu padavikliu, kuriame dozavimo mechanizmas yra spiralė, taip pat disko įtaisai, kurių metu žuvims skirtas maistas iš karto tiekiamas iš disko skyrių.

Visi be išimties automatinių tiektuvų modeliai aprūpinti elektroniniu valdymo bloku, kuris užtikrina nuolatinį ir efektyvų įrenginio veikimą. Tokio tipo prietaisas gali veikti tiek iš tinklo, tiek naudojant pirštų baterijas.

Nepriklausoma automatinio tiektuvo gamyba

savarankiškas automatinis paukščių tiektuvasKaip alternatyva, savarankiškas automatinis žuvų akvariumo tiektuvas gali tapti pirkimo prietaisu. Tokio prietaiso gamyba užima daug laiko ir nereikalauja specialių įgūdžių.

Norint sukurti pašarų tiekėją, jums reikia šių įrankių:

  • stalinis laikrodis su žadintuvu;
  • lengvas plastikinis konteineris;
  • plastiko vamzdis, kurio skersmuo 7-8 mm.

plastikinis indas ir vamzdisAutomatinis žuvų tiektuvas savo rankomis atliekamas taip:

  1. Plastikinėje talpykloje yra skylė, kurios skersmuo turėtų būti šiek tiek mažesnis nei vamzdžio dydis. Dėl to nereikia naudoti klijų. Tada į angą įkišamas vamzdis.
  2. Sausas maistas pilamas į būgną. Siekiant užtikrinti, kad granulės nebūtų išmestos iš karto pagal savo svorį, užtenka užpildyti konteinerį dviem trečdaliais.
  3. Savarankiškai pagamintas būgnas dedamas ant žadintuvo valandos ilgio ašies, tada jis pritvirtintas lipnios juostos pagalba pagal laikrodžio rodyklę. Konteinerio padėtis turi būti parinkta taip, kad vamzdžio atidarymas būtų apačioje du kartus per dieną tam tikrą laiką.
  4. Pašarai bus pristatyti tol, kol laikrodžio rodyklė važiuoja tam tikru keliu.

veikiantys naminiai tiektuvaiDirbtuvų rezervuarų savininkams puikus padėjėjas savo rankomis gali tapti paukščių tiektuvu tvenkinyje. Šiandien yra daugybė skirtingų idėjų, kaip gaminti tokius prietaisus namuose, taip pat galite naudoti savo vaizduotę ir sugalvoti kažką tobulesnio.

Apibendrinant galima sakyti, kad “autocook” yra nepakeičiamas prietaisas, kuris padės organizuoti pilną žuvų mitybą, jei nėra savininko.

Vaizdo įrašas apie automatinį žuvų tiektuvą