Patogus vandens šildytuvas ThermexThermex vandens šildytuve siūloma pakeisti sudėtingą gyvenimą be karšto vandens. Žinoma, galite naudoti dujinį šildytuvą arba medžio kūrenamą katilą, tačiau dažnai elektra yra ne alternatyvus energijos šaltinis. “Thermex” karšto vandens produktų asortimentas skiriasi įvairių modelių, prieinamos kainos ir aukštos kokybės.

Kodėl Thermex vandens šildytuvai yra populiarus

Grupės specialybė yra jos siauroji specializacija. Nuo pat savo įkūrimo 1949 m. Italijos bendrovė “Thermex” gamina tik karšto vandens įrangą. Produktai nuolat tobulinami dėl kūrėjų profesionalumo. Susirūpinimą kelia ne tik savo gamyba, bet ir:

 • mokslinė laboratorija;
 • savo dizaino biuro;
 • sudedamųjų dalių gamyba;
 • gamyklą savo gaminių elektros prietaisų tiekimui;
 • įmonė vandens šildytuvų Termekų komplekte.

Jei prekės yra supirktos 160 šalių, surinkimo įmonės yra skirtingose ​​šalyse, taip pat ir Sankt Peterburge, kiekvienais metais produktų suvartojimas didėja – ar tai nėra tinkamo “Thermes” vandens šildytuvo pasirinkimas iš daugybės panašių produktų. Šis susirūpinimas yra vienas iš trijų didžiausių pasaulio lyderių, kurio metinė produkcija siekia 2 milijonus vienetų.

Įvairūs vandens šildytuvai yra jų įrenginys

Vandens šildytuvų tipaiPrietaisų liniją sudaro trys šakos:

 • įvairios talpos elektriniai vandens šildytuvai, kurių talpa ir įrenginiai yra skirtingi;
 • Tekantys įtaisai su įvairiomis energijos sąnaudomis, vandens suvartojimu, reguliavimu;
 • sandėliavimo srauto vandens šildytuvai.

Saugojimo vandens šildytuvas prietaisasKatilas yra sudėtinga termostatinė sistema, saugi eksploatacijai.

Kiekviename “Thermex” vandens šildytuve yra naudojimo instrukcija, kurioje išsamiai aprašomas prietaiso techninis įtaisas ir jo saugaus naudojimo taisyklės. Norint teisingai įdiegti ir įjungti sudėtingą įrenginį, aptikti gedimus ir imtis priemonių jų pašalinimui, reikia instrukcijos. Kiekvienai veislei ir vandens šildytuvų serijai parengtas atskiras vadovas.

Pakeičiant šildymo elementus, geriau pakeisti TEN vario dangą ant plieno. Jis yra mažiau užaugęs, kalkių lengviau pašalinti.

“Thermex” vandens šildytuvo naudojimo instrukcijoje yra:

 • informacija apie mazgų konfigūraciją ir technines charakteristikas;
 • vandens šildytuvo montavimo vadovas;
 • prietaiso priežiūra eksploatacijos, prevencijos ir remonto metu;
 • saugos priemonės veikiant prietaisui;
 • panaudotų dalių utilizavimas.

Vadove nurodomi valdymo skydelių mygtukų simboliai ir pavadinimai rusų kalba. Pateikiama informacija, susijusi su garantiniu aptarnavimu. Bendrovė suteikia garantiją per vienerius metus elektros įrangai ir iki 94 mėnesių bagažui ir talpyklai.

Thermex saugojimo vandens šildytuvai yra suskirstyti į 2 tipus pagal bako sienų apsaugą nuo korozijos:

 1. Maisto produktų nerūdijančio plieno talpa ilga tarnavimo trukmė ir lengva priežiūra. Žymėjimas er.
 2. Vidinis paviršius, uždengtas emaliu iš biokristalinio porceliano, pagamintas naudojant specialią technologiją “Oxygen Free System”, emalio danga naudojama inertinių dujų aplinkoje. Dangtis yra atspari, nesunaikinama staigių temperatūros pokyčių. Jei

Sandėliavimo vandens šildytuvų prijungimo tvarka

Saugojimo vandens šildytuvų sujungimo schemaKatilo montavimui reikia dažniau pasirinkti vietą, kurioje karštas vanduo yra reikalingas, o laidai iki pasirinkimo taško bus trumpi. Kiekvienas modelis yra suprojektuotas horizontaliai arba vertikaliai įrengti, kaip nurodyta pasu ir ženklu. Statybos montavimas ant sienos, darbo režimų koregavimas, kompetentingas jungtis prie elektros tinklo yra geriau patikėti specialistus.

Kaip prijungti “Thermomex” vandens šildytuvą savo rankomis? Tokiu atveju būtina aiškiai laikytis įrenginio prijungimo instrukcijų. Būtina turėti:

 • Thermex vandens šildytuvas;
 • inkaro tvirtinimo detalės;
 • laidų vamzdžiai;
 • flanšai, speneliai, tvirtinimo detalės.

Katilo sujungimo mazgaiPritvirtinkite vandens šildytuvą prie sienos, pagal schemą. Šiuo atveju reikėtų atsižvelgti į tai, kad vandens šildytuvuose laikikliai nėra horizontaliai ir vertikaliai, bet yra matuojami prietaiso sunkio centru. Todėl būtina gręžti skylės inkarui pagal bako kulnais. Po stiprinimo pagrindinės konstrukcijos sienelėje įkiškite vandens šildytuvą į diržą su vandens paskirstymu. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas elektros tinklų būklei. Kaip prijungti “Thermex” vandens šildytuvą prie tinklo, parodyta diagramoje. Šildytuvui būtina atskira linija, o lizdas turi būti įrenginio pusėje.Prieigos prie elektros energijos schema

Prieš užpildydami vandens rezervuarą vandeniu, prietaisą reikia laikyti supakuotoje formoje, kad jis netyčia nenutrūktų. Pirmas prisijungimas prie tinklo atliekamas užpildžius rezervuarą ir tikrinant jungčių sandarumą. Talpykla laikoma pripildyta, kai vanduo išsilieja iš kriaukle esant slėgiui.

Į komplektą įeinantis vandens šildytuvas turi laidą su kištuku, kuris įžemina. Įrenginio korpusas yra įžeminimo kontaktinis taškas. Ši grandinė teikia RCD, kuris atjungia įrenginį tinklo veikimo sutrikimų ir mikro-nuotėkio atveju.

Temperatūros reguliavimas turi būti reguliuojamas pagal prietaiso prijungimo instrukcijas.

“Thermome” vandens šildytuvų priežiūra ir remontas

Įrenginio eksploatavimo metu palaipsniui atsiranda druskų, trukdančių šilumos mainams, nuosėdos. Nepaisant to, kad filtras sumontuotas tuo pašarų vandens įleidimo, palaipsniui sukaupta nuosėdas ant vidinio šerdies sienų. Relės ir jutikliai neveikia. Reikia remonto požymių:

 • vanduo šildomas ilgą laiką;
 • bakelyje yra pašalinių garsų;
 • dažnas aktyvavimas ir apsauga;
 • pasikeitė vandens kokybė parduotuvėje;
 • prietaisas nešildo vandens.

Darbas prie šildymo elementų keitimo ir valymo, bako plovimas gali būti atliekamas atskirai. Valdymo pulto gedimo atveju reikalingas koregavimas specializuotame centre.

Jei šeima turi daugiau nei tris žmones, nėra karšto vandens tiekimo, elektrinio vandens šildytuvo įrengimas bus geriausias išeitis kaimo namuose.

Prieš remontuodami bet kokį sudėtingumą, būtina išjungti energiją. Išleiskite baką iš vandens, išleidžiant jį per čiaupą, su oro tiekimu, kad iš lempos ištrauktų skysčio.

Dešimtys vandens šildytuvoTermoelementų pakeitimas arba jų valymas iš masto lemia išmontuotą ir apverstą baką. Būtina nufotografuoti jungties schemą, kad ją būtų galima atkurti ateityje. Nuimkite šildymo elementus valymui ar pakeitimui.

Jei reikalingas pakeitimas, būtina žinoti, kad termo šildytuvo šildytuvas naudojamas pagal modelį ir instrukcijas. Daugumoje vandens šildytuvų modelių montuojami du kaitinimo elementai, nes viename komplekse yra daug magnio anodų. Įrengus šildytuvą vietoje, būtina užkirsti kelią šliužai. Visi tarpikliai arba rankogaliai turi būti švarūs, flanšas turi būti fiksuotas kryžminėje eilėje.

Kasmet, naudojant padidinto nelaidumo vandenį, dažniau reikia ištuštinti baką ir iš nuosėdų išvalyti ne tik šildymo elementus, bet ir bako dugną. Jei skalė padengia katilo sienas, tai sukuria papildomą izoliacinį sluoksnį, netrukdydamas šildymo procesui. Išimtas, bet tinkamas naudoti elementas turi būti nuvalytas ir patikrinti anodo būklę, ją galima pakeisti.

Elektrodus valo Antinakipinas ir panašios buitinės chemijos.

Skirtingų formų ir talpos skardinėsSistemoje yra magnio anodas, kuris apsaugo nuo kaitinimo elemento korozijos. Liekamasis oksido indas mažina šilumos perdavimą ir sukelia per didelį energijos suvartojimą. Anode gali būti pakeista nusidėvėjimo atveju.

Thermex vandens šildytuvo tees yra įvairių dizainų, skiriasi gamybos medžiaga, pritvirtinimo būdas. Kanceliarinės prekės yra pagamintos iš plieno arba vario.

Kitais atvejais vandens šildytuvo remontas atliekamas aptarnavimo centre, naudojant originalias “Thermex” vandens šildytuvo atsargines dalis.

“Thermex” katilų pavyzdžiai

Modeliai Thermex katilamsVisi tiekiami įrenginiai suprojektuoti maitinimo įtampai 220 V, pagrindiniame vandens vamzdyje esantis slėgis yra didesnis nei 0,5 Ati. Apsvarstykite dažniausiai naudojamus broilerių modelius kasdieniame gyvenime.

Thermex 80 litrų vandens šildytuvas

Thermex 80 litrų vandens šildytuvasTrijų ar daugiau žmonių šeimai geriausias vandens šildytuvas bus įrenginys, kurio talpa yra 80 litrų “Termex”. Tūrinis bakas palaiko temperatūrą 9 valandas. Modeliai turi skirtingas formas ir vietas, yra kompaktiški ir gali būti patogiai integruoti į numatytą erdvę. Rekomenduojama pasirinkti prietaisą su vandens šildytuvu šildytuvo forma, spiralė greitai sugestų. Prieš montuodami vandens šildytuvą thermex 80 litrų, perskaitykite prietaiso naudojimo instrukcijas, saugaus naudojimo sąlygas.

3 punkte pateikiamas visas įrangos pristatymo komplektas, įskaitant elementus, skirtus prisijungti. Prieš pirkimą būtina patikrinti išsamumą pagal specifikaciją.

Pirkėjas turi žinoti elektroninių ir elektrinių dalių garantinį terminą visuose “Termex” gaminiuose yra 1 metai. Tačiau mechanikas yra sukurtas daugelį mėnesių be problemų. 80 litrų vandens šildytuvo kaina priklauso nuo naudojamų medžiagų ir įrangos. Naudojant elektroninę valdymą su daugiapakopiu proceso valdymu modelis bus daug brangesnis. Kuo sudėtingesnė modelio forma, tuo aukštesnis yra įrenginys. Produktas tampa žymiai brangesnis, jei vietoj emalio vidinio paviršiaus naudojamas specialus austenitinis plienas.

Prietaisas yra pagrįstas fiziniu procesu, susijusiu su banginių srovių atsiradimu, elektrocheminiu korozija, galimu hidrotrikumu, tarpiklių nusidėvėjimu. “Thermex 80” vandens šildytuvo savireguliavimas leidžiamas tik šildytuvų valymui ir keitimui. Profesionalas gali nustatyti teisingą automatizavimą ir elektroniką.

Vandens šildytuvo pasirinkimas 50 litrų

Thermex ER 50 V vandens šildytuvasMažas indas gali būti sumontuotas net mažame kambaryje. 50 litrų vandens pakanka 1-2 vartotojams. Atkreipkite dėmesį į Thermex ER 50 V vandens šildytuvą. Šie modeliai yra paklausūs lyderiai. 1,5 kW galios šildytuvas nesukuria didelės tinklo apkrovos. Šildomas vanduo 1 valandą 45 min. Plieno bakas yra padengtas emalio iš biosteklofarfora ir palaiko vandens kokybę keramikos indą. Baterijos garantija suteikiama 7 metus. Mažmeninė kaina yra 6757 rubliai.

Thermex IF 50 V vandens šildytuvas yra sudėtingesnis. Jame yra nerūdijančio plieno austenitinis plieno bakas ir du kaitinimo elementai. Iš viso jie suteikia 2 kW galios, tačiau elektroninė valdymo sistema leidžia jums prijungti vieną elementą, priklausomai nuo užduoties ekrane. “Thermex” vandens šildytuvo kaina 50 litrų šio dizaino yra 11259 rubliai.

Modelis tūris 30 litrų

Miniatiūrinis vandens šildytuvas Termex 30 atstovauja įmonė įvairiais dizainais. Esami modeliai su emaliu rezervuaru ir amžinojo japonų nerūdijančio plieno indu. Išorinis korpusas gali būti plastikinis ir metalinis, padengtas ilgais dažais. Įrenginiai su kaitinimo elementais 0,7, 1,3, 2,0 kW montuojami skirtinguose modeliuose. Lengva pasirinkti įrenginį, kuris sukuria nedidelę apkrovą senajame tinkle. Vienam asmeniui, pakankamai vandens, per valandą įkaitinama nauja dalis. Įrenginių eksploatacijos laikas yra ne mažiau kaip 10 metų, laiku atliekamas elektrodų valymas ir keitimas.

Miniatiūrinis vandens šildytuvas Termex 30Net mažas katilas yra ekonomiškesnis negu tekantis vandens šildytuvas, dėl kurio reikia atskirų laidų. Katilo montavimas pagerins gyvenimo kokybę kaimo ar kaimo namuose. Renkantis prietaisą, būtina atsižvelgti į elektros tinklo būklę, naudotojų skaičių. Kuo galingesnis prietaisas, tuo greičiau vanduo pašildomas, ta pati energija bus švaistoma.

“Thermex” katilo apžvalga – vaizdo įrašas