generatorius vasaros rezidencijomsViena specializuotos įrangos, užtikrinančios nenutrūkstamą elektros energijos tiekimą priemiesčiui ar namą, yra elektra generatorius. Šis prietaisas gali būti naudojamas tiek nuolat, tiek laikinai.

Nuolat tokio pobūdžio elektros energijos šaltinis naudojamas atokiuose atostogų kaimuose, kuriuose apskritai nėra tinklo, arba labai dažnai sutrinka elektros energijos tiekimas per oro linijas.

Laikinas generatoriaus naudojimas atliekamas retais atvejais, kai pagrindinis elektros energijos šaltinis išjungiamas iš transformatorinių pastočių. Jis taip pat gali būti naudojama per lauko veikla (prijungti šaldytuvą, žiburiai, krosnelės ar kiti įtaisai), arba naudoti statybos, remonto ar vila sodo reikalų (elektros įrankis ryšys, įranga, mašinos) procese.

Dujų generatoriusDauguma elektros generatorių veikia degalams (benzinas, dujos, dyzelinas). Sukūrus naujoviškas technologijas nepertraukiamo maitinimo šaltinių srityje, buvo sukurtos vėjo ir saulės energijos generatoriai. Jų taikymas dar nėra būdingas masyvumas dėl jo netobulumo ir kainų. Be to, vėjo ir saulės energijos generatoriai gali pakeisti klasikinį kurą, nes jų pagrindiniai šaltiniai yra gamtinės jėgos. Todėl jie bus labiau ekologiški nei šiandienos transporto priemonės.

Dauguma vasaros gyventojų naudoja benzinu varomus energijos šaltinius. Optimalus namelių benzininių generatorių tipas yra mini elektrinė. Jis gali tiekti elektros energiją ne tik namuose, bet ir visos šalies ekonomikoje.

Pagrindiniai kolektorių ir namų generatorių tipai

Elektros generatorius darbo režimu gali naudoti kelis degalų tipus:

  • Benzinas.
  • Dujos
  • Dyzelinas (saulės energija).

Šiuo atžvilgiu mes galime išskirti tris pagrindinius kolektorių tipo generatorius: benziną, dyzeliną ir dujas.

mobilusis generatoriusPeriodiškai naudoti priemiesčių vietose arba namuose, tinkami benzininiai generatoriai. Jie yra skirtingo dydžio ir gali turėti skirtingus pajėgumus konkretiems poreikiams (poilsiui, žvejybai, kelionėms, namų ūkio reikmėms). Priklausomai nuo generatoriaus parametrų, prietaisas gali nepertraukiamai tiekti elektros energiją iki 12 valandų. Tai yra vieno degalų ciklas. Benzino generatorius neturi problemų dėl problemų bet kokiomis oro sąlygomis, jis yra kompaktiškas ir santykinai nebrangus.

Related  Infraraudonųjų spindulių šildytuvas yra kenksmingas, ar ne

Dyzeliniai generatoriai skiriasi savo galia. Tokio tipo generatoriai gali veikti ilgą laiką. Paprastai jie yra labiau patikimi nei benzininiai generatoriai, bet yra brangesni. Jų tikslas yra aprūpinti elektros energiją didelėms šalies kotedžoms su pagalbiniais pastatais ir periferiniais šalies namų ūkio objektais.

Dujų generatoriusGeneratoriai, naudojantys dujas, turi tas pačias funkcijas kaip ir kitų tipų autonominio elektros tiekimo šaltiniai – elektros energijos gamyba. Tačiau yra viena funkcija, kuri yra šiluminės energijos gamyba. Dujų generatorius gali naudoti įvairius dujų ir mišinių tipus (butanas, propanas, metanas). Tokių generatorių naudojimas žiemą užtikrins maksimalų degalų naudojimo efektyvumą. Jie pateikiami platų spektrą: nuo 1 kW iki 24 kilovatų vienetų.

Elektros generatorius yra puiki nešiojamojo elektros tiekimo priemonė visose gyvenimo situacijose šalyje ir bet kuriuose namuose.

Kuris generatorius pasirinkti geriausią?

Generatoriaus parinkimas vasaros rezidencijoje yra labai jautrus klausimas, jis turėtų būti atliekamas atsižvelgiant į daugybę niuansų. Pavyzdžiui, už nedidelį namą, kurį norite apšviesti keletą lemputes ir virėjas maisto ant mažų, nešiojamų elektrinė viryklė, būtų pakankamai pirkti minigenerator, su talpa iki 2 kW, veikianti benzino ar dujų.

Norint išplėsti ekonominius poreikius, reikia imtis 7 kilovatų benzino generatoriaus. Šiuo atveju, tai yra įmanoma, suteikti gera mityba rozetė grupes ir padengti visą maža šalis namo kambarys, įskaitant virtuvės technika (virdulys, sulčiaspaudė, maišytuvas, skrudintuvas, nedidelė viryklė vienas degiklis).

Dėl didesnių lengvatų reikia įsigyti galingus dyzelinius vienetų, kurie gali dirbti ilgą laiką, teikiant elektros energijos ne tik namuose, bet ir pagalbinės patalpos ir pastatai atostogų ūkyje (komorki, paviljonai, sandėliai, garažai, gatvė apšvietimo). Vienintelis šių generatorių trūkumas yra tas, kad jie yra triukšmingesni.

Klausimas, kokie generatoriai pasirinkti butą, kelia susirūpinimą daugeliui vasaros gyventojų, kurie dar nepradėjo tinklų perdavimo linijai arba negalėjo to padaryti. Todėl pagrindinis pasirinkimo parametras bus tiesioginis generatoriaus tikslas (kokia galia reikalinga gaminant pagrindinius poreikius, namų ūkis ar namų ūkis).

Related  Šildymo vandens šildytuvas – veikimas ir pakeitimas

Kaip pasirinkti tinkamą generatorių (video)

Pagrindiniai modeliai

Patikimas namų komfortas ir komfortas yra vienas iš šiuolaikinės civilizacijos prioritetų. Svarbi bendrojo komforto mechanizmo sudedamoji dalis yra elektros generatoriaus pasirinkimas.

Norėdami rasti tinkamą modelį, turite naudoti generatoriaus apžvalgą, skirtą damai.

Yra pagrindiniai modeliai, kurie patikimumo, našumo ir veikimo požiūriu pasirodė geriausi.

Vokiečių generatorius HuterVokietijos gamintojas “Huter” yra labai populiarus tarp vasaros gyventojų. Ilgalaikė įmonės patirtis leidžia gaminti įvairius pajėgumus gaminančius įrenginius, atitinkančius bet kurio šalies ar namų ūkio vartotojų poreikius. Vienas iš populiariausių gamintojo padalinių yra benzininio generatoriaus “Huter DY2500L” modelis. Tai puikus kainos ir kokybės derinys. Galia – 2 kW. Tai yra pakankamai daug, kad galėtumėte valdyti kelias lemputes, kompiuterį, šaldytuvą ir vandens šildytuvą (elektrinį katilą).

Japonijos generatoriai Honda Power EquipmentJaponijos holdingo bendrovė HPE (“Honda Power Equipment”) užima ypatingą vietą pasaulinėje elektros generatorių rinkoje. Ūkio produktai yra labai patikimi ir ekonomiški. Kiekvienas generatoriaus elementas veikia sklandžiai. Problemos su jais niekada nekils. Patogiausia nešiojama dagų stotis yra modelis Honda EU20i. Tai inverterių generatorius, veikiantis benzinu. Vienoje degalinėje gali dirbti apie 4 valandas. Turi mažą triukšmo lygį. Taip pat į vartotojų dėmesį bendrovė pristatė galingesnį benzininį modelį – “Honda Stark 6500 HX”. Šio prietaiso galia leis jums naudoti darinyje net suvirinant.

Generatorinis plaktukas GNR 5000 ATaisyklės generatoriai leisti pasirinkimas duoti arčiau pažvelgti į kitą kokybės ženklą – amerikiečių gamintojo Hammer ir kokybišką modelį GNR 5000 A 5 kW galia. Turėdami tokį aparatą, galite aprūpinti visą kaimą elektros energija. Viena degalinė 25 litrais. pakanka 9 valandų nepertraukiamo veikimo esant pilnai apkrovai.

Elektros generatorius Glendale DP4000CLXTaivano gamintojas “Glendale” pristatė kokybės modelį DP4000CLX, kuris naudoja dyzeliną. Jame įrengtas automatinis įtampos reguliatorius, todėl efektyviai išmeta kuro suvartojimą naudodamas elektros energiją. Šiame režime generatorius veiks maždaug 9 valandas. Cisternos talpa yra 12,5 litro.

Related  Pasirinkite savo vandens filtro filtrą name

Jei palyginsime esamus elektros generatorių modelius, galime daryti išvadą, kad kiekvienas iš jų turi savo ypatumus, privalumus ir trūkumus. Taigi koks generatorius yra geresnis?

Atsakymą į šį klausimą reikia ieškoti pačioje dachoje. Jums reikia nustatyti, kodėl yra generatorius, kuris savybės turi atitikti, kuriai bus naudojamas tipų darbo, kiek energijos turėtų būti ir per kokį laiką.

Galima pastebėti, kad dyzelinis generatorius yra skirtas ilgesniam eksploatavimui ir energijos tiekimui.

Jei asmuo ilgesniam laikui neišvyksta (atostogos, savaitgalis, sodinimo ir derliaus nuėmimo sezonas), dažniausiai naudojamas yra pigesnis benzinu varomas generatorius.

Naujoviškas vystymasis – neseniai pasirodžiusios dujų generatoriai ateityje gali visiškai arba iš dalies pakeisti klasikines versijas. Galutinis sprendimas dėl optimalios generatoriaus versijos pasirinkimo lieka vasaros gyventojams.

Kaip pasirinkti vasaros rezidencijos generatoriumi (video)