vartai su vartais durimisGyvenimas privačiame name kiekvienas asmuo dėl akivaizdžių priežasčių nori ne tik apsaugoti savo svetainę nuo svetimų, bet ir įdiegti į jį patogius vartus su vartais. Renkantis tinkamą variantą turėtų atkreipti dėmesį į gofruotojo kartono vartai su varteliai, populiarumas, kurių Rusija yra dėl biudžeto išlaidų, taip pat estetiškos. Gofruotojo kartono paklausos paslaptis yra tai, kad ši medžiaga yra geriausia vartai. Galų gale, jis turi tokias savybes kaip ilgaamžiškumas, santykinai mažas svoris ir universalus naudojimas.

Platus standartinių dydžių ir vartų spalvų pasirinkimas iš gofruoto kartono

vartai su raštuotų kaltinių papuošalųVienas iš tokių vartų privalumų yra tai, kad juos galima pagaminti pagal individualius dydžius, priklausomai nuo to, kiek reikalingas jo ilgis, taip pat kliento noras. Daugelis žmonių Savadarbis struktūrų, pavyzdžiui, jei turite pagrindines Šaltkalvių įgūdžių, kad būtų galima pasigaminti metalo, su teise požiūris, tai labai daug ant peties. Platus spalvų pasirinkimas leidžia jums pasirinkti šešėlį, kuris geriausiai taps prie tvoros, namo ir kiemo pastatų.

iš kiemo profiliuotos vartaiDėl vartų metalo su vartais iš gofruoto lentos pasirodė stiprus ir patvarus, svarbu atsižvelgti į šiuos dalykus:

  1. Pirmajame etape būtinai turi atlikti preliminarų dizainą, kuris yra svarbus siekiant nustatyti dizaino matmenis, tipą naudotos medžiagos ir jos sumą, apskaičiuoti svorio apkrova, ir būtini priedai (vyriai, rankenos, spynos)
  2. Medžiagos turi būti aukštos kokybės, o tai taikoma ne tik gofrokartono, kuri turi būti įsigyti iš patikimo gamintojo, bet ir formos vamzdelis stačiakampio arba kvadrato skerspjūvį, iš kurių bus gaminamas rėmas. Tas pats taikoma ir aksesuarų, kurie turi būti atsparūs nusidėvėjimui, taip pat būtinais papildomais elementais: savisriegiais varžtais, kniedėmis, “kepurės”, varžtai, sandariomis bei kitų
  3. Vienas iš sunkiausių darbo etapų yra atskirų profilių sekcijų derinimas, kad būtų gautas tinkamas stačiakampis, kurį sunku padaryti dėl didelio dydžio, todėl čia naudojate metalo apdirbimą
  4. Durys gali būti ne tik iš vienos pusės, bet ir arčiau vidurio, o tai priklauso tik nuo kliento pageidavimų
  5. Atsižvelgiant į didžiulę apkrovą, kurią patiria remiantys poliai, ypatingą dėmesį reikėtų atkreipti į jų atitinkamą skyrių, taip pat į kompetentingą betonavimą

Related  Sveikinimai iš tolimos praeities – originali gyvenamoji siena

savaeigiai vartai iš gofruoto lentos su vartaisSvarbu suprasti, kad vartai ir vartai iš gofruoto kartono yra labai realūs, tačiau tam reikės šiek tiek laiko ir pastangų.

Ruošiant rėmą ir užsparnius, ruošinių suvirinimas geriausiai atliekamas ant plokščio paviršiaus su minimaliais aukščio skirtumais, dėl kurių galite uždėti geležies arba lakšto lakštą ant žemės.

Jei asmuo abejoja dėl savo galimybių, galite kreiptis į specializuotą įmonę, kuri teikia tinkamas paslaugas. Paskirdamas dizainą, statybą ir montavimą patyrusiems specialistams, klientas yra tikras, kad per trumpą laiką bus gaminami vartai su vartais, kurie tęsis daugelį metų. Šiuo atveju gofrokartono vartai su viduje brėžinyje, kuris duotas tvirtinti klientui varteliai, turi būti pagaminti iš sertifikuotų medžiagų.

Varių variantai iš gofruoto lentos su vartais

 

Dėl tokio dydžio ir konfigūracijos yra daug tokių struktūrų, tačiau apskritai yra 3 populiariausių tipų:

  1. Papildoma struktūra, kur trečdalis pridedamas prie dviejų esamų įrašų, ant kurių pakabinami rėmo vartai. Tai paprasčiausias vartų variantas.vartai
  2. Įtaisyta vartų vartai. Tai sudėtinga versija, kuri reikalauja kruopštų skaičiavimų, tačiau ji laimi taupant erdvę, o tai ypač svarbu trūkumo atveju.įmontuoti vartų vartai
  3. Lakuotas iš gofruoto lentos. Šis variantas yra mažiau paplitęs ir sunkiau jį gaminti.stumdomi vartai su varčios durimis

Kaip skystoji medžiaga, naudojama ne visi gofruotojo kartono rūšis, bet tik “H”, “S” ir “NP” tipo sienos metalo, kurio storis yra ne mažesnis kaip 0,5 mm. Renkantis tinkamą vartai su vartais pagamintas iš gofruoto kartono Svarbu patikrinti, kad kokybės gofruotojo kartono turėjo polimerinės dangos ir buvo pagamintas iš cinkuoto metalo. Tai padės išvengti destruktyvaus korozijos proceso ir maksimaliai padidinti konstrukcijos veikimo trukmę. Kaip papildomą apdailą, atraminiai kolonai gali būti padengti dekoratyvine mūra, pagaminta iš raudonos plytos.

Vartai ir vartai, išklotos fasadine plytaDaugybė fotografavimo vartų, pagaminto iš gofruoto kartono su vartais, pateikiama internete, padeda savininkams greitai nuspręsti, kokia parinktis jiems geriausiai tinka. Ypač patrauklūs yra papildomi apdailos kaltiniai elementai, dėl kurių dizainas gali būti unikalus ir “turtingas”.

Jei konstrukcija nėra pagaminta iš naujo metalo, o naudojamas vamzdis, jis būtinai turi būti apdorotas rūdžių keitikliu, po kurio jis jau yra gruntuotas ir dažomas.

Planuojant užsakymą gaminti vartai, pagaminti iš profiliuotos plėvelės su durimis, geriau kreiptis į įmonę, kuri taip pat gali atlikti pristatymą ir “raktų” statybos montavimą. Tai labai patogu, nes taupo žmogų nuo poreikio atskirai ieškoti profesionalių montuotojų komandos. Norint pasitikėti, kad vartai bus gaminami kokybiškai, geriausia sudaryti rašytinę sutartį su įmone, kuri atspindės šalių teises ir pareigas.

Related  Kuris šildytuvas pasirinkti garažą

Kaip padaryti gofruotojo kartono vartus – video