miegamasisDaugumai žmonių garderobis jau nebėra toli svajonė. Šiandien tai privalomas patogus namas ar butas. Kadangi daug patogiau laikyti drabužius, batus ir aksesuarus, kurie nėra sandariose spintelėse ar lentynose, bet patogiuose ir daugiafunkciuose kambariuose.

Šios patalpos ir spintelės įrengiamos pagal ergonomikos principus. Net jei norite patalpinti nedidelę patalpą, galite pastatyti erdvę, kad būtų patogiai įdėti daug dalykų.

Drabužių spinta

mažas kampinis spintaOptimalus kambarys, skirtas persirengimui, yra erdvė be iškilimų, kampų skaičius ne didesnis kaip keturi. Jos plotas turi būti bent 3 m², o vienos sienos ilgis – mažiausiai 2 m.

Idealiai tinka mažas butas padažas yra 2 m yra 2. Esant šioms sąlygoms, užpilas sistema gali būti išdėstyti “p” raidė, kur lentynos ir dėtuve 3 pateikimą perimetro sienų. Mažoje patalpoje sistema geriausiai nustatoma raidėmis “G”.

didelis persirengimo kambarysJei žinote tikslią spintelių skaičių, tuomet jūs galite lengvai apskaičiuoti kambario plotą. Prieš pradėdami kurti patalpą, pirmiausia turite apskaičiuoti skerspjūvių ilgį ir padauginti iš jų pločio (dažniausiai vieno skyriaus plotis yra 50, 75 arba 100 cm). Tai bus garderobos ilgis. Dabar būtina įvertinti spintos gylį, padauginkite jį iš 2 (atsižvelgiant į stalčius) ir pridėti atstumą iki ištrauka (min – 50 cm, optimalus – 80-100 cm). Tai bus persirengimo kambario plotis, kuriame spintos yra vienos sienos ilgio.

didelis šviesus spintaOptimalus patalynės sistemos dydis savo rankomis užtikrina didžiausią komfortą – 3,5-5 m². Reikėtų nepamiršti, kad 1,5 m² ploto turi būti prilyginama padažu. Tokie matmenys leidžia jums įdiegti ne tik spinteles, bet ir pakabinti veidrodį arba pasirūpinti patogia kėdute.

Ventiliacija

vėdinimas garderobojeSvarbi bet kokio spintelės būklė – vėdinimas. Jis gali būti įrengtas dviem būdais:

 1. Uždarytose patalpose be langų būtina įdėti gaubtą su ventiliatoriumi, kuris turi eiti į bendrą vėdinimo sistemą. Tai sumažins drėgmės lygį ir užkirs kelią kvapams, ypač nuo batų ir viršutinių drabužių.
 2. Esant langams, pakanka vėdinti kambarį periodiškai. Tačiau gali kilti saulės spindulių, kurios sugadina drabužius, problema. Norėdami to išvengti, turite pakabinti užuolaidas ar žaliuzes ant langų.

Galite instaliuoti specialią ventiliaciją spintose su viršutiniais drabužiais ir batais. Ir už gerą vėdinimą dalykų pirkti net krepšius ir korio lentynos.

Patarimai apšvietimui

apšvietimo sekcijų spintaPersirengimo kambario planavimo etape turėtumėte nedelsiant numatyti kambario apšvietimą, kuris padės lengvai ir greitai pasirinkti drabužius, kuriuos jums reikia:

 1. Dažniausiai naudojamas apšvietimas, naudojant lubų apšvietimą, skirtą spintelių lentynoms.
 2. Labai patogu išskirti lentynų, krepšelių ir dėžės turinį. Šiuo atveju šviestuvai gali būti pritvirtinti prie laikiklių arba įmontuoti viduje.
 3. Kampų sistemose įdomu pažvelgti į drabužių spyglių įrangą, kuri leidžia jums pakeisti apšvietimo kampą.
 4. Kai sutvarkysite erdvios grožio saloną, kaip ir nuotraukoje, galite įdiegti pakabinamą lemputę.liustra didelėje garderoboje
 5. Mažoje patalpoje geriau neperkrauti vietos. Geriau įdiegti automatinį apšvietimą, kuris įjungiamas atidarius duris.

halogeninė apšvietimo spintaKartais garderoboje naudojami halogeniniai ar liuminescenciniai įrenginiai, kuriuose šviesa yra kuo artimesnė natūraliai. Tačiau jie nerekomenduojami būti šalia drabužių, nes jie yra labai karšta. Geriausia naudoti šviesos diodų žibintus apšvietimui.

Spinta vieta

kampinė spintaGalite patogiai įrengti patalynę rankomis, kaip parodyta nuotraukoje, tokiais būdais:

 • skirti atskirą kambarį;
 • pagamintas iš gipso kartono miegamajame ar koridoriuje;
 • keisti sandėlį;
 • įdėti į nišą;
 • įdiegti atvirą sistemą;
 • bakstelėkite kambario kampą;
 • naudoti balkoną arba lodžiją.

Gaminamasis kambarys gali būti pagamintas iš gipso plokštės, naudojant įmontuotą laikymo sistemą. Jis gali būti uždarytas su užuolaidomis arba stumdomomis durimis.

sandėliavimo patalynėSieninė spinta yra patogiausia pasirinkti drabužių spintelių įrangą savo rankomis. Nereikia daug dirbti dėl susitarimo. Galite tiesiog pašalinti visus nereikalingus, atlikti nedidelį ar visišką remontą. Būtina tik planuoti skyriai ir nusipirkti drabužių spintos komponentus. Tuomet juos įdiekite ir mėgaukitės savo darbo rezultatais.

Gulbės vieta gali tarnauti kaip niša. Čia skyriai geriausiai tinka prie sienos.

persirengimo kambarys nišojeKadangi nėra reikalingos erdvės, galite savo rankose įrengti atvirą drabužių sistemą, kaip parodyta nuotraukoje, su daugybe pakabų, lentynų, batų ir dėžutės sekcijų. Čia reikia pakabinti veidrodį, uždėti šarvuotę ar kėdę. Tai geriausias buto su mažu plotu sprendimas. Tačiau čia yra vienas trūkumas – turėsite nuolat stebėti švarumą ir užsisakyti visą laiką.

kvadratinis drabužinėPriklausomai nuo kambario kampo, galite įrengti kampinę spintą. Tai yra daugiau talpa ir jame yra daugiau skyrių. Miegamajame kampas atpalaiduoja, padėdami lovą įstrižai. Pasirodo, puikus vietos taupymas.

miegamojo spintelėGulbene taip pat gali pasigirti lodžija arba balkonas. Svarbiausia yra tavo vaizduotė. Nedidelėje patalpoje mini drabužių spinta yra geras pasirinkimas, kuriame bus tik visi būtiniausi dalykai.persirengimo kambarys ant lodžijos

Persirengimo kambario dizainas būtinai turi atitikti kambario interjerą. Ši sąlyga taip pat taikoma baldų spalvai ir tekstūrai.

Kaip pasirinkti duris

Renkantis duris, jūs turite suprasti, kad durų sistemos sumontuotos, kai persirengimo patalpa yra atskirta. Jei jam skirta dalis kambario, geriau įdiegti pertvarą.

Durys būtinai turi būti suderinamos su bendru interjeru buto ar kambario, kitaip jie atrodys netinkami ir svetimi.

Nurodydami persirengimo kambario duris, turite vadovautis ne tik šeimos narių pageidavimais, bet ir atsižvelgti į kambario plotą, taip pat pačios sistemos funkcionalumą. Kokios durų konstrukcijos gali būti montuojamos:

 1. Sweeps. Klasikinis variantas, kuris buvo naudojamas kelis šimtmečius iš eilės. Tokios durys yra garderobos garderobos, nes juose pateikiama pilna vidinės erdvės apžvalga. Šie modeliai tarnauja ilgą laiką, nėra tokie lengvai pažeidžiami kaip geležinkelių mechanizmai. Be to, tokių durų montavimas yra daug pigesnis. Trūkumas yra tas, kad jiems reikia daug vietos. Be to, originalo dizainerio mėgėjai nemėgsta jų paprastumo.sūpynės durys persirengimo kambaryje
 2. Stumdomas. Jie yra panašūs į tuos, kurie naudojami stumdomų durų spintelėms. Šis dizainas padeda kiek galima sutaupyti vietos, todėl jis tinka mažam plotui.stumdomos durys
 3. Sulankstomas. Naudojamas, jei savininkai nori išlaikyti idealų būklę brangus laminatas ir parketas. Šių konstrukcijų durys neliečia grindų. Valdymo mechanizmas pritvirtintas prie lubų arba viršutinių dalių. Durelių sulenkimo vietose pritvirtintos įprastos durų vyriai.sulankstomos durys
 4. Užuolaidos. Paprasčiausias variantas yra audinio audiniai, kurie yra pakabinami ant karnizo. Jie greitai įdiegiami, jei reikia, lengvai plaunami, turi elegantišką išvaizdą. Be to, jų kaina yra mažesnė už kitų tipų duris.užuolaidos durys

Spintelės išdėstymas

drabužių spintaGulbės patalpoje galite fantazuoti neribotą laiką. Tačiau jūs turite atsižvelgti į keletą patikrintų konsultacijų patirties. Galų gale, tinkamai išdėstyta interjero erdvė leis tai tikrai naudinga ir viską tvarkys švariai ir tvarkingai:

 1. Pageidautina padalinti erdvę pagal sekso požymį į moters pusę ir vyriškąją.
 2. Jei reikia, galite išskirti atskirus lentynus šeimos nariams, tačiau ši sąlyga nėra būtina.
 3. Batai turi būti dedami žemiau, ant atvirų lentynų. Tam galima naudoti ištraukiamas konstrukcijas.
 4. Prie batų skyriaus bus lengviau įrengti viršutinio drabužio skyriaus.
 5. Virš šio skyriaus geriausiai pasirūpinti galvos apdangalų lentyna.
 6. Blokai su pakabomis ir lentynomis turėtų būti dedami atskirai.
 7. Viršutinėje dalyje yra patogiau laikyti drabužius ir retai naudojamus daiktus.

Galite užpildyti drabužių spinta pagal dalykų spalvą. Vienoje kambario dalyje yra lengvi drabužiai, o tamsus – ant kito.

Kaip teisingai užpildyti?

užpildyti garderobąPatalpos pripildymas yra tikras kūrybos procesas. Naudodami nedidelį kambario dydį, jūs turite naudoti visą esamą erdvę nuo grindų iki lubų ir nuo vieno kampo iki kito. Ši taktika leis jums įdėti į ją visas reikmes, patalynes ir kitus priedus. Tuo metu reikia atkreipti ypatingą dėmesį į lentynų funkcionalumą ir kiekvieno elemento prieinamumą.

Dažniausias garderobų užpildymas apima:

 • pakabos kelnės, kostiumai, suknelės, diržai, diržai, marškiniai;
 • kelnių laikikliai;
 • lentynos organizatoriams su aksesuarais ir krepšiais;
 • rankšluosčių ir patalynės patalynė.
 • avalynės sekcijos;
 • krepšeliai ar dėžės skalbiniams, pėdkelnės ir kojinės.apatiniai drabužiai

Jei įmanoma, persirengimo kambarį galima papildyti aptrauktu kėdute, veidrodžiu ir tualetu. Jei kiekvienas dalykas turi savo vietą, tuomet persirengimo kambarys taps gražiu ir praktišku kambariu.

Patogios saugojimo sistemos

Be įprastų lentynų ir dėžučių, šiandien parduotuvėse yra daugybė kitų įrenginių, kurie gali padėti su šio kambario įranga. Jūs taip pat galite įtraukti fantazijas ir originalią saugojimo sistemą patalpoje su savo rankomis:

 1. Kelnės. Toks taupymo organizatorius skambins ne tik vyrams, bet ir verslo moterims, kurios dėvi kelnių kostiumus. Parduodamos išilginės laikymo sistemos, pritvirtintos prie sienos, ir ištraukiamos kelnės su kryžminėmis strypais. Jie turi atskirus laikiklius kiekvienai kelnių pora, kuri neleidžia jiems slysti.pantalonas
 2. Ištraukiamos lentynos. Šios lentynos yra labai patogu naudoti. Jas lengva ištraukti, suteikiant gerą apžvalgą ir prieigą prie dalykų. Be to, jie gali turėti vidaus organizatorių.ištraukiama lentyna
 3. Diržai, diržai, kaklaskarės, kaklaskarės. Jie gali būti naudojami erdvei taupyti. Šie įtaisai gali būti stačiakampiai ir apskritai su stacionariu ir ištraukiamuoju įtaisu.šalikai šalikai ir kaklaraiščiai
 4. Kompaktiška lyginimo lenta. Daugeliui žmonių kompaktiška įmontuota lyginimo lenta bus vertinga. Jis užima labai mažai vietos ir netrukdo pasiekti lentynos.lyginimo lenta
 5. Konteineriai. Tokios specifinės, bet labai naudingos sistemos idealiai tinka saugoti drabužius, kurie yra jautrūs dulkėms. Pavyzdžiui, skrybėles ar kitus dalykus, kuriuos reikia atidžiai prižiūrėti. Šie konteineriai daugiausia pagaminti iš skaidraus plastiko ir organinio stiklo.Konteineriai
 6. Krepšelis už purvini skalbinius. Paprastai jie apsirengia ir nusiranda į persirengimo kambarį. Dažnai reikalai turi būti siunčiami tiesiai į skalbinius, tačiau ne visada yra galimybė iškart paimti į vonią. Šiuo tikslu ant metalinio rėmo naudojami specialūs tekstilės maišai, kurie veikia pagal stalčių principą. Siekiant išvengti kvapų atsiradimo, jie užtikrina vidinę vėdinimo sistemą ir aromatinių maišelių buvimą.purvinas skalbyklos krepšelis
 7. Baldų liftas-pantografas. Tai strypų ir keltuvo derinys, kuris leidžia jums laikyti daiktus tiesiogiai po lubomis. Todėl su juo galite sutaupyti daug vietos. Jei reikia, jį galima praleisti, paimti reikalingą daiktą ir grąžinti jį atgal.baldų liftas-pantografas
 8. Metalo krepšeliai. Šie saugojimo įrenginiai dažnai naudojami kartu su tradicinėmis lentynomis ir stalčiais. Jie turi keletą privalumų – aliuminio rėmas yra daug lengvesnis nei mediniai elementai, o akių struktūra apsaugo nuo dulkių kaupimosi. Tuo pačiu metu metalinių krepšelių talpa yra ne mažesnė, o kartais net ir daugiau, nei medinių dėžėse.metalinės dėžutės
 9. Batai. Paprastai tai atvira, šiek tiek pakreipta lentyna su batų laikikliais. Ši konstrukcija užtikrina gerą vėdinimą, o batai visada yra akivaizdoje. Dažniausiai batai yra dedami į apatinius skyrius, todėl erdvė naudojama su didesniu pranašumu.batai
 10. Dėžutės su separatoriais. Toks patogus organizatorius padeda išlaikyti moterų apyrankes, vyrų ryšius, susuktus diržus ir diržus, papuošalus, laikrodžius.dėžutės juvelyriniams dirbiniams

Kaip padaryti savo rankomis praktišką rūbinę?

praktine garderobe su savo rankomisPersirengimo kambarys yra konkretus buto kambario kambarys, kuris būtinai turi atitikti visus tinkamo drabužių saugojimo reikalavimus. Kaip padaryti, kad garderobą savo rankomis?

Pirmiausia turite apsvarstyti klausimus, susijusius su persirengimo kambario planavimu. Dažniausiai tai yra individualus, tačiau čia yra ir kai kurie standartiniai parametrai:

 • Didelio viršutinio drabužio skyriaus aukštis turi būti ne mažesnis kaip 150 cm nuo apačios iki strypo. Skersmuo nuo baro iki viršaus yra mažiausiai 10 cm;
 • Skerspjūvio aukštis, kuriame bus apšviesti trumpi apatiniai drabužiai, turėtų būti bent 100 cm iki juostos plius 10 cm nuo juostos iki grindų;
 • lentynų aukštis ant skrybėlių ar batų turėtų būti nustatomas pagal aukščiausią garderobą, ši vertė turėtų būti pridedama dar 5-10 cm;
 • Skalbinių lentynų aukštis turėtų būti apie 25-45 cm.

Norint nustatyti optimalų skyrų gylį, dažniausiai naudojamas šis principas: jums reikia išmatuoti plačiausią pakabą ir pridėti dar 10-20 cm prie šios vertės.

persirengimo kambario išdėstymasKalbant apie plotį, jį galima apibrėžti taip:

 • Kiekvienam šiltų viršutinių drabužių egzemplioriui reikia atsižvelgti 15-25 cm;
 • 10-15 cm už kiekvieną demo sezono viršutinio drabužio daiktą;
 • 5-10 cm turėtų būti imamasi už kiekvieną suknelę, kelnes ar marškinius;
 • Skerspjūvių plotis pagal apatinius ir kepurės pasirenkamas atsižvelgiant į šių daiktų skaičių, pridedant nedidelį kiekį.

Prieš pradėdami kurti garderobą, turite pasirinkti tinkamas medžiagas. Sienų išdėstymui galima naudoti gipso kartoną, kuris geriausiai atitinka viršutinių ir lengvų drabužių, batų ir skrybėlių laikymo sąlygas.

Taip pat galite naudoti medžiagas iš medžio. Jis absorbuoja perteklinį drėgmę ir palaipsniui atiduos jį reikiamu kiekiu.

Žemiau nuotraukoje matysite, kaip patalynė atrodys rankomis nedidelėje patalpoje:nedidelio kambario patalynė

Nustačius medžiagą, reikia pažymėti ir nupjauti ruošinius. Tada pritvirtinkite rėmą varžtais ir atsuktuvais. Užbaigtas rėmas padengtas gipso plokšte ir yra paruoštas apdailai.

Paprastas gipso kartono apdailos būdas – pastelinės spalvos. Tačiau, jei pageidaujate, galite naudoti dekoratyvines plokštes.

Patvariausia apdailos galimybė yra dažymas sienomis, tačiau prieš tai reikia kruopščiai sumalti ir smėliuoti paviršių.

Padaryti kokybišką padažu sistemą, nebrangią savo rankomis, yra labai paprasta. Rėmas pagamintas iš sienų pritvirtintų profilių, o lentynos gali būti pastatytos iš įprasto tamsaus laminato. Ant metalinių statramstis fiksuojama batų laikymo tinklelis. Pečių pakabos taip pat gali būti pritvirtintos prie metalinių statramsčių. Laminatas lentynoms pjaustomas pagal matmenis, supjaustytas ir sumontuotas sistemoje.

Dėl įkvėpimo siūlome pamatyti įdomiausius rūbų variantus:rūbinė miegamajame

siaura garderoba

balta spinta

didelis spinta ant lodžijos

kompaktiška spinta dideliems šeimos nariams

persirengimo kambarys su buduaru

Erdvus persirengimo kambarys su veidrodine siena

didelis batų stovas garderoboje

Apsauginės spintelės sistemos montavimas – video