lauko šildytuvaiDacha dažnai renkasi ramią, jaukią šventę gatvės pavėsinėje savo namo kieme. Vakarais tai nėra neįprasta, kad vasarą jis bus kietas. Todėl, be pledų ir šiltų drabužių, gatvių dujos arba elektriniai šildytuvai yra įrengti pavėsyje arba aplink jį.

Žmonės, kurie niekada nesusidūrė su šia gatvės erdvės šildymo priemone, yra suinteresuoti šio įrenginio formos, charakteristikų ir dizaino klausimu.

Kiekvienas gatvės šildytuvas turi savo ypatybes ir dizainą, tačiau jų bendra charakteristika yra dujų ar elektros energijos naudojimas kaip energijos šaltinis.

Jie atrodo kaip įprasti gatves, esančias miestų gatvėmis.

Tipiniai bendrieji gatvių šildytuvų konstrukciniai elementai yra:

  • Kojos Dujų šildytuvuose į koją montuojamas dujų balionas. Elektriniams šildytuvams kojos tarnauja tik kaip atramos dalis;
  • Šildymo plotas. Dujų šildytuvai gali šildyti aplink juos esančią erdvę. Elektra – tik šildykite plotą, į kurį nukreipiami šilumos spinduliai.
  • Visor Dujų šildytuvas yra privalomas, nes jis atlieka šilumos paskirstymo funkciją žmonėms. Elektriniai šildytuvai gali neturėti maksimalios vertės, o spindulių kryptis suteikia specialų atšvaitą.

Paprastas dizainas ir efektyvus naudojimas šildytuvai gatvės sukuria komfortą vakare valandų, yra originalus elementas kraštovaizdžio dizainas yra ne tik namuose, kieme, tačiau dauguma iš pavėsinėje interjerą.

Elektriniai infraraudonieji lauko šildytuvai Enders

Gatvių elektrinis šildytuvas išskiria šilumos spindulius iš jo gijinių ritinių (gali pasiekti iki 900 temperatūrųC), kurios yra daug minkštesnės nei dujos. Spindulių pasiskirstymo minkštumą ir vienodumą užtikrina atšvaitas, kuris yra ant galinės sienos visame šildymo ilgyje. Ši savybė padeda saugiau laikytis šalia šildytuvo, taip pat apima didesnę šildymo zoną.

Patikimiausi elektriniai infraraudonieji gatvių šildytuvai yra bendrovės Enders (Vokietija) produktai. Įmonė pristatė tris modelius:

  • elektriniai infraraudonieji gatvių šildytuvaiMalaga. Stilingas, kompaktiškas ir patikimas lauko šildytuvas. Jis gali būti pakabintas ant sienos ir lubų, ant gatvės ir namo pakabinamas ant koja. Šis universalumas prisideda prie didelio šildytuvo poreikio. Jame yra 1800 W lempos. Komplektą sudaro sukimosi kronšteinas (180), nuotolinio valdymo pultas, halogeninė lemputė apšvietimui.
  • šildytuvas gatvėjeBarselona. Šis mobilus šildytuvas pagamintas iš paplūdimio skėčio. Įrengtas su specialiu teleskopinio strypo, leidžiant lazdele reguliuoti 1600 cm aukštį. Iki 2100 cm. Storio gali būti reguliuojamas trijų skerspjūvio reguliatorius (0,9 / 1,2 / 2,1 kW). Jis gali šildyti plotą nuo 2 iki 16 m2.
  • Valensija. Tai unikalus šildytuvo stalas, tinka bet kokiai vasarnamiai, terasa. Šildytuvas ne tik sušildo kitus savo šiluma, bet ir išsprendžia klausimą dėl užkandžių, arbatos, kavos ir kitų gėrimų. Stalviršiai pagaminti iš grūdinto stiklo. Šildytuvą valdo nuotolinio valdymo pultas. Galia – 800/1600 vatai.

Related  Detalus baseinų baseinų statybos vadovas

Šių šildytuvų buvimas leis savininkams visapusiškai suteikti savo gatvę, vakarą ir rytinį poilsį ant dachos su komfortu ir šiluma.

Dujų infraraudonieji gatvių šildytuvai

Pagrindinis dujų infraraudonųjų gatvių šildytuvų privalumas vasaros rezidencijoms yra mobilumas, o ne pritvirtinimas prie energijos šaltinio. Jie gali būti naudojami net gamtoje.

Užtikrinti šildytuvo, kuriame naudojamas propanas arba butanas, darbą. Jis pripildytas specialiais balionais ir sumontuotas šildytuvo koto pagrindu.

Geriausia įsigyti dujų šildytuvus, galinčius veikti dviejų tipų dujomis. Tai padidins šildymo prietaiso galimybes.

Vokietijos kompanija “Enders” atstovauja įvairias universalias, nešiojamus, nešiojamus dujinius šildytuvus gatvėje

lauko dujinis šildytuvas ENDERS EleganceENDERS elegancija. Korpuso gamyboje buvo naudojamas didelio stiprumo nerūdijantis plienas. Galia – 8 kW. Šildymo skersmuo 9 m. Dujų srautas yra 582 g / 1 val. Vienas cilindro įkrovimas yra pakankamas 20 valandų nepertraukiamo veikimo. degimo metu, degiklis generuoja šilumą infraraudonųjų spindulių, kurios yra koncentruotos į reflektoriaus centre, o tada atsispindi nuo veidrodžio stikliuko ir šonai skiriasi. “Models Commercial”, “Event”, “Profi”, “Rattan”, turi tokią pačią konstrukciją, tačiau skirtingos dujų sąnaudos ir galia.

gatvių šildytuvas gas ENDERS Polo 2.0ENDERS Polo 2.0. Absoliučiai nauja gamintojo plėtra. šildymo skersmuo iki 5 m. Įrengtas su šiuo nauju modeliu intelektinės sistemos Endur (infraraudonųjų spindulių propaguoti teisę į tikslines, neprarandant šilumos). Taip pat sumontuotas priekinis stiklas, kuris apsaugo nuo vėjo poveikio šildytuvo funkcionalumui. Ergonomiškai sumontuoti ratai prisideda prie netrukdomo ir lengvai judančio šildymo prietaiso.

Įmonė taip pat siūlo keletą originalių dizaino modelių: piramidės, Rondo Black, Rondo Stainless, Wood.

Dujų gatvių šildytuvo Enders – Pyramide vaizdo apžvalga

Gatvių šildytuvų pasirinkimo taisyklės

Pagrindinis infraraudonųjų spindulių šildytuvo pasirinkimo kriterijus yra galia. Kambarių pajėgumų apskaičiavimas turėtų būti lygus 100 W / m2, ir už gatvę – 150 W / m2.

Kita gatvių šildytuvų pasirinkimo taisyklė grindžiama jų kiekybiniu skaičiumi – du mažiau galingi bus efektyvesni ir saugesni už vieną galingą (ypač jei erdvė yra didelė).

Related  Siekiant tinkamai suplanuoti planą, svarbu žinoti, kiek metrų yra žemės sotke

Remiantis apžvalgomis, gatvių šildytuvas, pagrįstas anglies spiralėmis, yra patikimiausias ir patvarus, tačiau jo trūkumas yra puiki kaina. Jei šildytuvas dažnai nenaudojamas, tada yra paprastų pigių modelių, pagamintų iš kvarco, metalo siūlų viduje stiklo vakuuminis vamzdis.

Vidutinė ir optimaliausias variantas – halogeniniai šildytuvai (vamzdeliai, pripūsti inertinių dujų). Toks gatvių šildytuvas yra labai veiksmingas. Jie yra gana ekonomiški ir patikimi.

Jei šildytuvą reikia naudoti tam tikrą laiką ir be priežiūros, turėtumėte įsigyti šildytuvą laikmačiu ir apsaugoti nuo perkaitimo.

Kurį gatvių šildytuvą pasirinkti geriausiai? Kiekvienas asmuo turi nustatyti vietą, sąlygas ir laiką, taip pat tikslus, kuriems reikia šildytuvo.

Jei dažnai keliaujate, geriausia įsigyti dujinį šildytuvą, bet jei daugiausia nueisite prie kotedžo, galite pasirinkti elektros modelį.

“Enders Trendstyle” gatvių šildytuvo vaizdo apžvalga