Didžiausią plotą geriausiai valdo savaeigė vejapjovėPriežiūra kaimo vietovėse be modernių mechanizmų reikalauja didelių fizinių pastangų. Vejapjovė su savaeigiu benzinu greitai ir švariai pjauna augintą žolę iki nurodyto aukščio. Yra žinomi tinkamo įrankio pasirinkimo kriterijai. Pateikime sistemoje prieinamą informaciją apie savaeiges vejapjoves su vidaus degimo varikliais.

Instrumento pasirinkimo kriterijai

Vejapjovės variklis gali būti traukiamas ir keturių taktų. Kuro degimo sistemos skirtumas lemia tokius rezultatus:

 1. Dvitaktis variklis yra galingesnis nei keturių taktų variklis, tačiau jis yra labiau triukšmingas ir sunaudoja daugiau degalų 30%.
 2. Keturtaktis variklis veikia gryną benziną, dviejų taktų varikliui reikia benzino ir aliejaus mišinio.
 3. Dvitaktis variklis išskiria daugiau neišsamių degimo produktų į atmosferą nei benzininis variklis.

Savaeigių benzininių vejapjovių su dviejų taktų varikliu kaina yra daug mažesnė nei su pilno degimo varikliu.

Degalų užpildymasVariklio galia priklauso nuo savaeigės benzino pjovimo mašinos veikimo. Tačiau tas pats rodiklis smarkiai įtakoja priemonės kainą. Todėl vejapjovės veikimą galima nustatyti ženklinant:

 • S – iki 150 m2 veją per dieną;
 • M – iki 400 m2;
 • L – iki 1000 m2;
 • XL – daugiau nei 1000 m2 per dieną.

Yra vienetų sveikatos apibrėžimas. Buitinių vejapjovių variklis yra ne daugiau kaip 5 litrai. su ir 500 valandų tarnavimo laikas. Pusiau profesionalūs įrankiai gali dirbti 700 valandų ir galios iki 7 litrų. su Profesionalūs modeliai naudoja komunalines paslaugas ir ūkininkus.

variklis įmonės ir įrankių “Honda” “žinomas ne tik produktus, bet ir tai, kad steigėjas pirmoji mintis apie prijungimo kontūre su vidaus degimo varikliu, ir atsižvelgiant į projektavimo atitinkamą struktūrą užduotį.

Svarbus veiksnys renkantis savaeigę benzino vejapjovę bus centrinė su galine variklio vieta, tai suteikia mechanizmo manevringumą. Priekiniai ratai sukuria geresnį važiavimą kelyje. Pavarų dėžės buvimas leis veikti skirtingu greičiu priklausomai nuo reljefo.

Pjovimo linijos plotis yra svarbus veiksmingumui, tačiau, rūpinantis vieta gėlių loveliais ir skaidrėmis, įrankis negali dirbti siaurame praėjime.

Sodo dulkių siurblio buvimas palengvins vejos priežiūrą po lietaus arba gausiai rudos. Veikiant oro srovei, žolė plečiasi ir tankiai telpa į žolės gaudyklę. Benzininės šienapjovės su savaeigėmis mulčiomis supaprastins pjovimo surinkimą ir iškrovimą. Tai labiausiai laiko reikalaujantis būdas derliaus žolę, kai jis tiesiog išmeta.

Vejapjovės modeliai

Puikus įrankis vejos priežiūraiSvarbu įsigyjant brangų mechanizmą, kad gautų patikimumo garantiją. Gamintojai ir pardavėjai nagrinėja modelių paklausą, atsiliepimus apie darbą skirtingomis sąlygomis. Todėl svarbus rodiklis parinkti savaeigę benziną vejapjovė bus reitingas. Išnagrinėjusi technologijų paklausą, vienas iš pagrindinių daugumos vartotojų rodiklių yra kaina. Sutaupymai kainuoja dėl įrangos. Vietoj nerūdijančio korpuso galite naudoti skardą su spalva. Žolės krepšys gali būti standus arba minkštas. Kaip pasirinkti vejapjovės savaeigį benziną, kad kaina atitiktų ir kokybė būtų aukšta? Tik išnagrinėję techninius dokumentus, įvertinimus ir naudotojų atsiliepimus.

Related  Koks “Makita” elektrinių pjūklų modelis vasaros rezidencijoms pasirinkti?

Vartotojams, kurie vertina komfortą darbe, gamintojai siūlo aukščiausią technologijos klasę su patogia priežiūra. Vejapjovės su sėdymais yra daugiausia gaminamos profesionaliam naudojimui. Mados įstatymų leidėjai šiame segmente yra bendrovės Stiga, Cub Cadet, Wolf Garten ir panašiai. Modeliai jų patogiomis mašinomis vejapjovams pjauti kainuoja tūkstančius dolerių. Mes siūlome atkreipti dėmesį į kokybiškus, bet pigesnius produktus.

Italijos bendrovės Sterwins benzino šienapjovėItalijos bendrovės Sterwins benzininė vejapjovė – tai profesionalus modelis su keturių taktų varikliu, kurio talpa 8 litrai. su “Travosbornik” suprojektuotas 160 litrų. Važiuoklės plotis – 76 cm, judėjimo greitis – 6 km / h. Produkto kaina yra 80 tūkstančių rublių.

Dėl tos pačios kainos galite nusipirkti benzino savaeigę pjovimo mašiną su sėdynese, kad galėtumėte tvarkyti mažą plotą. Vejapjovė McCulloch m95 66x variklio galia yra 5, 2 litrai. su., bako talpa po kuro yra 1,1 litro, pjovimo plotis – 66 cm.

Siekiant geriausių modelių savaeigės vejapjovės benzino mėgėjų naudojimo eiliškumą, švino žinomų gamintojų iš įrangos techninės priežiūros vilų ir dvarų.

Vejapjovė su savaeigiu Al-KoDaugiausiai teigiamų atsakymų gavo keletas modelių su varikliu 2,2 – 3, 0 kW. Visi jie turi mulčiavimo ir kietųjų žolių kolekcininkų funkciją. Pjovimo aukštis yra reguliuojamas, 3-8 cm, plotis yra 46 ir 51 cm. Produktų kaina yra nuo 19 iki 31 tūkst. Rublių. Iš dešimties laikomų modelių pirmaujančios pozicijos yra penkios Al-Ko benzininių savaeigių vejapjovių serijos.

Įrengtas benzininis keturtakis variklis, 3,5 litro talpa. s., savaeigė šienapjovė MTD 46 S priklauso labiausiai nebrangiems modeliams. Ekonomiškas benzininis variklis sukuria papildomą taupymą ir patogią techninę priežiūrą. Vejapjovė neturi mulčiavimo funkcijos, žoliapjovė yra minkšta.

Husqvarna savaeigės vejapjovėsTrys pozicijos reitinge užima modernaus “Husqvarna” prekės ženklo modeliai. Vejapjovė Husqvarna, benzininis, savaeigis visiškai oranžinis spalvos atrodo elegantiškas. Visuose modeliuose įrengti keturtakčiai varikliai, kurių degimo kameros tūris yra 190 cm3, variklio stabdys. Husqvarna LB J55S turi mulčiavimo funkciją. Modelis turi 55 cm griovelį ir reiškia plačią rankeną. Modelio kaina yra didelė, apytiksliai 2 kartus viršija “Al-Ko”.

Nepakankamo standarto arba kito kuro ženklo naudojimas, nerekomenduojami priedai gali sukelti variklio gedimą.

Profesionalų paklausa naudoja Husqvarna LB 553S E modelį su priekiniu ratu ir sodo dulkių siurbliu. Ši vejapjovė lengvai perkelia gradientus ir dirba su šlapia žole.

Related  Kaip pasirinkti cirkuliacinį siurblį kaimo namuose šildymo sistemoje

Husqvarna LB348V (LB48V) vejapjovė yra profesionali. Suprojektuotas sudėtingoms užduotims atlikti, mašina turi papildomą apsaugą nuo korozijos, padidina stabilumą, kai svorio centras nukrenta žemyn.

Analitikai pažymi, kad savaeigių benzininių šienapjovių Husqvarna savybių modelio kokybė prastesnė už brangesnius modelius. Jų korpusas pagamintas iš įprasto plieno, o siekiant apsaugoti nuo korozijos reikia naudoti cinkuotą medžiagą.

Savaeigė benzininė vejapjovė Makita PLM 4618Geriausių modelių reitinguose Japonijos elektrinių įrankių gamintojo “Makita” produktai buvo nuolat aukšti. Vartotojų automobilį atstovavo Makita PLM 4618 savaeigė benzino vejapjovė, kuri pagal 2016 m. Pasiekė TOP-5. Modelis yra priemonė, skirta mėgėjams naudoti 3 litrų talpos. su keturių taktų varikliu. Komplekte yra minkštas maišas žolių rinkimui 60 litrų ir mulčiavimo įtaisas. Kūgio aukščio reguliavimas atliekamas vienu centru esančiu svirtimi. Aukšta asamblėjos kokybė yra įmonės prekės ženklas. Ši aplinkybė leidžia sąlygiškai atskirti prietaisų liniją į profesionalius ir mėgėjų modelius.

Visi prekės ženklai užtikrina kokybę. Tačiau šiame modelyje yra esminis trūkumas. Gamintojas neapsaugojo variklio nuo akmenų ar aštrų daiktų. Todėl vejapjovė turėtų dirbti gerai sutvarkytuose plotuose.

Nepriklausomai nuo profesionalios ar buitinės vejapjovės naudojimo, turi būti griežtai laikomasi asmens saugos taisyklių. Dėmesys į įrangą sutaupys nuo nelaimingų atsitikimų. Negalima dirbti blogo oro sąlygomis.

Įvertinus geriausias savaeiges mašinas, Makita PLM4621 vejapjovė taip pat sumažėjo. Jame yra variklis, kurio kameros tūris yra 190 cm3, stabdys varikliui, kurio plotis yra 46 cm. Visi savaeigiai modeliai, kurių kokybė ir funkcionalumas yra ne didesnė kaip 25 tūkst. rublių.

Honda HRG466SKE savaeigė vejapjovėJei įrankio tinkamumas visų pirma priklauso nuo variklio galios ir kokybės, tada savaiminiam įrankiui šis indikatorius taps lemiamas. “0% energijos, sunaudojamos judesiui, ir likusio rezervo, turėtų būti pakankamos pagrindinei funkcijai. Ir tik variklių gamintojas žino, kaip geriausiai aptikti jūsų gaminį. Natūraliai ir pelnytai benzino savaeigės vejapjovės “Honda” užima pirmaujančią vietą reitinge. Tokio mažos kainos modelio pavyzdys yra “Honda HRG466SKE”. Štai specifikacijos:

 • galia – 2,6 kW;
 • gaudymo plotis – 46 cm;
 • pjovimo aukštis 20-74 cm;
 • vaistažolių krepšelio tūris – 55 litrai;
 • svoris – 32 kg.

Related  Benzininis kultivatorius Tarpan, padedantis vairuotojui

Kuro bako tūris 0,77 litro pakanka pusantros valandos nepertraukiamo veikimo. Gamintojo eilėje yra savaeigės vejapjovės su sėdyne, kainuojančios nuo 220 tūkstančių rublių.

Benzino savaeigė vejapjovė Viking 2BSavaeigės benzininės vejapjovės modeliai “Viking” jau seniai išgirdo suinteresuoti vartotojai. Galimi dviejų modelių variantai – su kietu žolės kolektoriumi arba smulkintuvu. Visiems produktams, kuriems būdinga greita variklio paleidimo sistema ir sklandus greičio reduktoriaus variatorio reguliavimas. Kiekvienoje modelių serijoje yra naujų galimybių. Ketvirta serija turi vienos krypties rankenėlę su paprastais valdikliais. Šeštosios serijos įrankiai yra lengvai valdomi ir greiti. Mes ypač atsižvelgsime į Vikingo 2B modelį. Manevringa vejapjovė su plienine kortele lengvai važiuoja aplink kliūtis. Nėra žolės krepšio, vejapjovė mulčiasia vejos paviršių.

Be to, vejapjovė turi:

 • septyni kaladėlių aukščio lygiai;
 • specialūs ratai su dvigubais guoliais;
 • sulankstoma rankena:
 • išskirtinis peilis mulčiavimui.

Modelio kaina yra 350 dolerių.

Amerikos savaeigių benzininių vejapjovių meistrasJei turite daugybę rastų aikštelių, nepatinkate daugumai įrankių, atkreipkite dėmesį į amerikietišką savaeigį benziną vejapjovę amatininką. Tai profesionalus didelio našumo įrankis. Dideli ratai, plieninis korpusas, sulankstoma rankena – viskas suteikia prietaisui patogumą ir patikimumą. Naujausius modelius, pvz., “Craftsman 88776”, paleidžia uždegimo raktas ir jie gali dirbti vienu metu 4 režimuose, įskaitant sodo dulkių siurbliu. Įrenginyje yra 83 litrų žoliapjovės,

Darbas sudėtingose ​​technologijose neįmanomas be specialaus mokymo. Pirmiausia reikia ištirti savaeigio benzino žoliapjovio naudojimo instrukciją ir tiksliai laikytis gamintojo rekomendacijų.

Savaeigės benzininės vejapjovės tikrinimas – video