medžio pjovimo pjūvisMiteris pjauna medieną – įrankis, skirtas medienos gaminiams perdirbti. Įrenginys turi daug privalumų. Tai yra tikslus, paprastas ir lengvai naudojamas įrankis, kurį gali valdyti net pradedantysis.

Įrangos ypatybė

medžio pjovimas darbeŠios rūšies įranga yra naudojama dailidės ir montavimo darbams. Tai nepakeičiamas prietaisas durų rėmų, langų rėmų gamybai ir grindų dangai gaminti. Dažnai papuošimai naudojami dekoratyvinių kojų kūrimui ant kėdės ar stalo.

Dažnai galiniai pjūklai naudojami:

 • laminatas;
 • aliuminis;
 • plastikas.

Medžio apdirbimo pjaustymo pjūklų privalumai yra geras darbo greitis, minimalus produkto svoris, taip pat maksimalus jų pjovimo tikslumas.

Kurdami įrenginį, gamintojai naudoja aukštos kokybės žaliavas, o tai žymiai padidina įrankio tarnavimo laiką.

Pjovimo tipai

Parduodama yra daug skirtingų modelių: nuo rankinio iki profesionalo. Pagrindinis skiriamasis bruožas yra dizainas, visais kitais atžvilgiais jie yra labai panašūs.

Pagrindiniai tipai:

 1. Stacionarus. Tai yra kompaktiški įrenginiai, kurie montuojami ant varpų naudojant specialius elementus. Tokie pjūklai naudojami lentų atidarymui ir pjaustymui. Įrangos unikalumas yra kerštas rastatas verstat. Tai užtikrina gerą įrankio stabilumą apdorojant medžiagą.stacionarus mitra pjūklas
 2. Rankomis. Ši rūšis turi siaurą specializaciją. Tai yra nepakeičiama priemonė atliekant trumpus gabalus. Naudojant tokį pjūklą galima ne tik nupjauti medžiagos galus, bet ir juos supjaustyti reikiamu kampu.
 3. Hibridas. Panašūs modeliai naudojami paprastiems dailidėms. Pjovimo įrenginiuose yra rivinis peilis ir diskas. Su šia priemone pateikiama speciali lentelė. Dėl to daug lengviau pasiekti pageidaujamą rezultatą darbe. Hibridinio pjovimo trūkumas yra tas, kad jis yra mažiau patikimas ir ilgaamžis.

Atsižvelgiant į visų tipų pjūklų produktų savybes, galite įsigyti patikimą, kompaktišką ir efektyvų įrenginį, kuris tęsis daugelį metų.

Ką turėčiau ieškoti perkant pjūklą?

pasirinkimas pamačiau dirbtuvęDaug priklauso nuo instrumento pasirinkimo teisingumo. Todėl, prieš pasirinkdami kirpimo pjūklą, turėtumėte apsvarstyti kai kurias funkcijas.

Related  Vejapjovė su savaeigiu benzinu – tinkamas pasirinkimas dideliems plotams

Atrankos taisyklės:

 1. Pjovimo diskai. Grubiai pjaunant, geriau naudoti produktus su dideliais dantimis, o apdailos pjūvius – smulkiomis žnyplėmis. Taip pat atkreipkite dėmesį į disko sukimosi greitį.
 2. Apsauginis dangtelis. Svarbus elementas pastovaus įrankio judėjimo. Dangtelis apsaugo ne tik nuo prietaiso nuo mechaninių įtakų, bet ir nuo nelaimingo atsitikimo savininko.
 3. Ergonomikos įrankis. Norėdami dirbti namuose, pakanka turėti mažą pajėgumą.

Svarbus rodiklis yra priemonės dydis. Renkantis agregatą, verta atidžiau pažvelgti į variklio tipą. Parduodamos pjūklai su kolektoriaus ir asinchroniniais varikliais. Pirmajam variantui būdingas didelis sukimo momentas. Kolektoriaus variklio trūkumas yra būtinybė dažnai prižiūrėti.

Asinchroniniai varikliai yra labai populiarus tarp vartotojų. Taip yra dėl to, kad įrenginys veikia mažu triukšmu. Modeliai su tokio tipo varikliu gali ilgą laiką veikti be stabdymo.

Populiarūs medienos pjovimo gamintojai

Medžio pjovimasDabartinėje statybinių medžiagų rinkoje yra didelis šio tipo įvairių gamintojų pasirinkimas.

Vadovaujančios bendrovės:

 • Bosch;
 • “Hitachi”;
 • Makita;
 • Metabo;
 • DeWalt.

“Corvette” produktai taip pat labai populiarūs tarp vartotojų. Visi šio gamintojo apdaila turi išilginio traukimo įtaisą. Įrenginys taip pat turi lazerinį žymeklį. Dėl to suteikiamas maksimalus pjovimo tikslumas.

Pjovimo pjūklas Makita - modelis LS 1040Labiausiai reikalaujama Makita medienos apdirbimo pjūklai yra modelis LS 1040. Tai profesionalus įrankis, kuris yra būtinas tiksliems ir švariems gabalams. Įrenginys turi gerą galią. Jis atlieka iki 4600 aps / min. Šios rūšies apdaila yra gana kompaktiška. Prietaiso svoris neviršija 11 kilogramų.

Bosch pjūklas“Bosch” pjūklas išsiskiria dėl jo stiprumo ir mobilumo. Taip yra dėl to, kad aukštos kokybės aliuminio ir magnio lydiniai naudojami pagalbinėms atramoms ir stendams gaminti.

Medienos pjaustyklė yra unikalus įrankis, turintis didelę galingumo ir apgalvoto dizaino. Daugelio modelių buvimas leidžia pasirinkti optimalią įrenginio versiją. Norėdami įsigyti reikiamą vienetą, pakanka laikytis rekomendacijų.

Related  Maišytuvo aeratorius

Miterio pjūklo parinkimo kriterijai – vaizdo įrašas