Mes perkame vandens šildytuvą su šildytuvu vasaros rezidencijai

Elektrinis vandens šildytuvasVasaros gyvenimas, išskyrus daugybę teigiamų emocijų, yra nepatogus dėl karšto vandens trūkumo bet kuriuo metu. Jei geriamasis vanduo tiekiamas balionuose, o vandens vamzdyje vanduo atsiranda valandai, vis dar reikia įsigyti šildytuvą, skirtą tankintuvui su šildytuvu. Kai tik praustuvas buvo aprūpintas kranu ir šildymo elementu, tai visas prietaisas.

Skystųjų kuro bakų įvairovė

Skystieji vandens šildytuvaiAkivaizdu, kad kasdieniams poreikiams sunku vadinti modernų vandens rezervuarą karštu vandeniu. Įrenginys turi:

 • estetinis dizainas;
 • vandens lygio indikatorius;
 • šildymo termostatas;
 • blokavimas iš “sausos įtraukties”.

Priklausomai nuo montavimo vietos, bakas gali būti pakabintas arba sumontuotas praustuvu ir cisterna po kriaukle, tokia kaip Mojdodyr kriauklė su šildytuvu.Praustuvas su geležies šildytuvu

Buveinių poreikiams, higienos procedūroms, didesnei talpyklai galima įrengti iškilioje platformoje, po to vanduo yra slėgis ir leidžia naudoti dušo kabina.

Dėl akivaizdaus paprastumo prietaisas reikalauja saugaus darbo organizavimo, ištuštinimo galimybės ir patogios pildymo. Kadangi šildytuvas yra elektrinis, jis turi atskirą kištukinį lizdą, esantį šalia jo ir turinčio nepralaidumo konstrukciją. Akumuliatoriaus bako pildymas įvyksta, kai maitinimas išjungtas. Geriausia šildytuvo medžiaga, skirta užpildyti šildytuvu, yra plastikas, neveikia elektros srovės, sugeria triukšmą ir ilgu laiką palaiko šilumą.

Norint sutaupyti elektros energiją, jūs galite gauti patogią temperatūrą iš talpyklos, kuri yra atvirame ore, aiškioje ir saulėtoje dieną. Norėdami tai padaryti, bakas turi būti dažomas juodais dažais ir neturi šilumą izoliuojančio sluoksnio. Viršuje vanduo padengtas skaidriu plėvele ar stiklu. Netikėtu oru vanduo šildomas elektra.

Metaliniai prietaisai yra brangesni, tačiau jie yra labiau atsparūs temperatūros pokyčiams ir žiemos saugojimui patalpoje su giliu minusu. Nerūdijančio plieno šildytuvas tęsis daugelį metų, jei jis nebus vandalizmo grobis neapsaugotame plote. Papildomas nerūdijančio plieno bako šildytuvo pranašumas yra rūdžių nebuvimas vandenyje net po savaitės savininkų nedalyvavimo į sodą. Tas pats neutralumo savybė vandens ir ištirpusio deguonies atžvilgiu turi polimerus patiekalams gaminti.

Norėdami išspręsti kasdienius vasaros atostogų gyventojų poreikius, reikia:

 • praustuvė su maišytuvu ir kriaukle;
 • Dušas, turintis rezervuarą su natūraliu arba priverstiniu šildymu.

Vandens šildytuvas

Vandens šildytuvasSkystojo elektrinio vandens šildytuvo projektavimas, skirtas gamybai, yra suprantamas kaip mažiausias:

 1. Vandens iš kibiras neužpilamas į rezervuarą, jis eina per atskirą suodžių kišenę ir pripildo rezervuarą pagal laivų perdavimo principą.
 2. Talpykloje yra vidinis ir išorinis kontūras, tarp jų – oro tarpas. Vietoj oro putplasčio galima naudoti putplastis.
 3. Vandens šildymo lygį į rezervuarą patogiai reguliuoja įmontuotas termostatas.
 4. Drenažo lygis yra virš šildymo elementų, visada yra po vandeniu.
 5. Pateikiamas indikatorius, rodantis, kad šildytuvas yra prijungtas prie maitinimo tinklo ir esant darbinei būklei.

Apibūdintas vasarnamio vandens šildytuvo prietaiso dizainas priklauso “Alvin” įrenginiui, tačiau tai yra racionaliausias dizainas, kuris turėtų būti orientuotas.

Tokiam buitiniam šildytuvui naudojamas indų plovimas ir prausimosi staliukas. Nedidelis elektrinis šildytuvas su dušu nėra sudėtingas. Talpykla turėtų būti didesnė ir sumontuota, sukuriant slėgio kanalizaciją.

Plokštas vandens šildytuvas su dušuPlokščias vandens šildytuvas su dušu gali būti sumontuotas ant lubų prie stogo, į jį įleista įprasta vasaros žarna. Įrenginys praktiškai neužima vietos, gali būti aprūpintas paslėptu, paslėptu nuo akių kampu. Kvadrato talpa yra aprūpinta apsauginiais įtaisais, naudojamas 2 kW elektrinis šildytuvas. Iš esmės, jūs galite naudoti mažiau galingas šildytuvas, mažai tikėtina, vasaros metu dušas jums reikia vandens su 60 temperatūra C.

Alvino vandens šildytuvas su dušuĮmonė “Alvin” siūlo savo sprendimą dėl dachos problemos. Nebrangus ir estetinis vandens šildytuvas “Alvin”, kurio dušo tūris yra 20 litrų, yra termosas, jo vanduo ilgai nesikeičia. Dušo padėkliuką nebus sunku pašalinti, o tara bus tinkama kaip prausyklė. EVBO-20/2 modelis naudoja 1,2 kW galios šildytuvą, turi įmontuotą bateriją ir siurblį, kuris sukuria slėgį žarnoje, kai renkamas dušas. Įrenginio kaina yra 7,2 tūkst. Rublių.

Šildytuvas savo rankomis

Namų vandens bako šildytuvasAutokrautuvo su elektriniu šildytuvu šildytuvas gali būti ruošiamas rankomis arba jį galima įsigyti visais šilumos inžinerijos skaičiavimais, turinčiais jutiklius ir relines. Tokie įtaisai yra nebrangūs, jie turi gerą šildymo elementą ir gerai apgalvotą dizainą. Kaip alternatyva, konteineris po vandeniu su dangčiu ir kranu atrodys kažką panašaus. Iš daugelio instrumentų tai yra galia padaryti amatininką.

Vandens šildytuvas sodui ir kaimo namams pagamintas iš cinkuoto lakštinio metalo. Praustuvas “Arctic” suprojektuotas 15 litrų vandens ir nėra sudėtingas vykdant.

Kai šildytuvas yra išjungtas, saugu naudotis dušu. Vanduo yra geras energijos laidininkas, sugadinantis šildytuvą gali sukelti elektros šoką.

Pirmiausia reikia pasirinkti tinkamą vidinį karščiui atsparaus plastiko ar metalo baką, patogų plačią burną. Šiuo atveju plastikas turi būti maistas, o metalas yra atsparus oksidacijai.

Tai užtruks tvora su tvoros vamzdžiu ir užsandarins jungtis prie jo. Nustatyti patogią temperatūrą nėra sunku nusipirkti šildytuvą su įmontuotu termostatu.

Sunkiausia sukurti prijungimo čiaupą ir šildytuvą bus stiprios jungtys. Bakas gali būti naudojamas metalo suvirinimas, plastikiniai konteineriai reikia iškirpti skylę už čiaupo 16 mm, ir padėkite jį ant čiaupo, kuris iš abiejų pusių per tarpiklius ir poveržlėmis prisukamas viduje veržle, lauko maišytuvas. Be to, plomba sukūrė kaitinimo elemento, skylė reikalinga colyje ir ketvirtį, arba 40 mm.

Vandens šildytuvas iš plastiko statinėsŠildytuvui pirmiausia reikia sumontuoti movą, o šildytuvą įdėti kartu su sandarikliais. Prieš montuodami šildytuvą, išjunkite laidus ir kištuką, kad galėtumėte pastatyti jėga. Įrengus kraną ir šiluminę įrangą, būtina patikrinti įrenginio vientisumą, esant visiškam galingumui.

Plastmasinio indo diegimas gali būti atliekamas naudojant metalinį rėmą. Padarę suspensijas, jie turi būti padengti izoliacine medžiaga, kad vanduo ilgai išliktų karštas. Jis gali būti naudojamas keliose montavimo putų sluoksniuose.

Estetinės išvaizdos ir ilgaamžiškumo dėlei visą konstrukciją reikia dėvėti su metaliniu korpusu, pagamintą iš paprasto, poliruoto arba cinkuoto metalo. Paprastas lapas iš viršaus turėtų būti dažomas, kad 2 metų korozija nevalgė grožio. Tuo pačiu principu, vandens šildytuvą galima padaryti rankomis dušui.

Vandens šildytuvas dušu šalyje – video

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Adblock
detector