Kasetų surinktuvaiGrąžtai yra klasifikuojami kaip griebtuvas. “Collet” paketai naudojami sėjamojoje, šaltoje lazdelėje ar metalinėje ruošinio spaustuvėje pritvirtinti šaltai. Klasikinį kasetę sudaro sukietėjęs užspaudžiamasis įvorė ir 3 identiški žiedlapiai (kamščiai).

Smaigalys yra centrinis įtemptas stiprus, grūdintas plienas. Kasetės įtaisas įrengtas centre. Jame yra 3 pjūviai, kurie sudaro visiškai identiškus užveržimo skiltis (kumščius). Kai skersmuo mažėja, žiedlapiai spaudžiami vienas prieš kitą.

Pirmieji mechaninio grąžto kasečiai buvo balionai su reguliavimo ratu ant paviršiaus. Tada prisitaikymo rankovė buvo pridėta prie įrenginio.

Balionas vis dar tvirtinamas prie gręžimo veleno arba atsuktuvo. Ant atbulinės pusės jau “įdėti” purkštukas.

Gręžimo sagteliu yra patogu nustatyti sėjimus, pjovimo kranus ir čiaupus su mažomis kojelėmis. Šio kasetės viduje esantis įrankis yra užfiksuotas kotonu, jo kumščius į vidų.

Kasetė mechaninėms ir elektrinėms gręžimo mašinomsŠiems variantams būdingi kameros:

 • raktas;
 • dantų karūna;
 • greitas priveržimas;

Kasetė mechaninei ir elektrinei grąžtai taip pat vadinama gręžtuvu. Pagrindinis siurblio pranašumas yra purkštukų skersmens diapazonas.

Kokybiška gręžimo sagas leidžia naudoti gręžimo bitus nuo 1 iki 2 milimetrų iki 20-25 milimetrų. Šiame gręžimo etape nėra kitų reikšmingų trūkumų, išskyrus pati kasetės kainą.

Grąžtų kasečių tipai

Buitinei ir profesinei gręžimo įrangai naudokite greito veikimo griebtuvą, kuris veikia be rakto.

Greito atpalaidavimo sagasPer keletą sekundžių su šia pakaba galite keisti sėjamąją nenaudodami improvizuoto raktų pagalbos. Padidėjęs paletės nuspaudimas susilpnina mechanizmą, kuris ištraukia pjovimo įrankį iš kasetės. Tuo pačiu būdu sureguliuokite grąžtą tolimesniam darbui. Ši kasetės rūšis naudojama gofruotą metalinę movą ir fiksavimo veleną.

Greito veikimo grandiklio minusai apima nestabilų prispaudimą. Jau nusidėvėjęs greito veikimo lašelis nekoreguoja didelės skersmens grąžtų, dėl kurių kyla greitis. Charakteristika apvaliosioms kojoms.

Pagrindinį kameros laikiklį reikia atlaisvinti ir užfiksuoti specialiu raktu, kuris laikui bėgant gali būti lengvai prarastas darbo situacijose. Įdomu tai, kad labiau patyrusiems gręžimo įrankio naudotojams teigiama kasetė prie rakto, nes gręžtuvas ar pjaustytuvas gali būti tvirtai priveržti, pvz., Net ir priešingu atveju.

Įsigydami gręžtuvą, atsuktuvą ar perforatorių su pagrindine kumšteliu, nedelsdami užsifiksuokite raktą nuo laido komplekto izoliacine juosta arba susiekite su stipriu laidu. Problemos, susijusios su sėjamosios pasikeitimu, niekada nekils.

Mini kasetė gręžimuiLabai populiarus su radijo mėgėjomis mini kasetės gręžtuvams. Tokie elementai kartais dedami ant gręžimo ar mini gręžimo. Galima montuoti bet kokiam įrankiui, tinka gręžti. Pavyzdžiui, juvelyriniai meistrai negali atlikti darbo be šio užtrauktuko.

Related  Chainsaw Urals vis dar eksploatuoja

Dažniausiai mini kasetės naudojamos lengvosioms grąžtoms ar buitinėms atsuktuvams. Optimalus gręžimo skersmuo mini kasetėje yra nuo 0,1 iki 4,5 milimetrų.

Labai patogu gręžti mikroschemą, mini modelius ir papuošalus.

Mini kasete yra paprasčiausias greito užveržimo kablys. Dažniausiai jis pagamintas iš žalvario.

Kaip pašalinti ir pakeisti kasetę su sriegiu jungtimi

Sėjamosios srieginė kasetė montuojama ant elektros įrankio veleno ir pritvirtinta kairiuoju sraigtu. Pašalinkite pažeistą kasetę iš šio prikabinamo prietaiso, tačiau atkreipkite dėmesį į nestandartinį srieginį sujungimą.

Minėtasis varžtas yra kasetės viduje, atsižvelgiant į logiką, būtina kiek įmanoma atsukti kamščius, kitaip tariant, kad “nuskęsti” iki ribos. Taigi šis veiksmas atrodo ant nuotraukos:

Chuck pakeitimas sriegiu jungtimiKaip aš galiu toliau išardyti sėjamosios kasetę? Viduje galite pamatyti tą patį varžtą, kuris buvo pašalintas naudojant “Phillips” atsuktuvą. Turėdami prieigą prie jo, turite atsukti gerą atsuktuvą griežtai pagal laikrodžio rodyklę. Yra įrankių modeliai, kuriuose šis varžtas neįdiegtas. Tokiu atveju kasetė yra visiškai išvynta iš veleno be paruošiamojo darbo.

Dėl neatsargių pjovimo įrankių keitimo galų gale kreivės su kairiuoju sriegiu praranda ryškumą. Patogumo dėka galite įkišti varžtą per įterptinį atsuktuvą su plaktuku. Šis veiksmas leis jums gilinti griovelį nepakenkiant instrumentui.

Atkuriant, galite patogiau naudoti klavišą 14 val.Kasetės nuėmimas nuo veleno

Kaip tada nuimti kasetę iš gręžimo? Tai labai paprasta, atsukę varžtą arba veržlę kairiuoju drožiniu, rankomis atsukite patį kasetę, kad ją būtų galima pakeisti arba taisyti.

Tolesnis grąžto keitimo pakeitimas

Nieko sunku – surinkti tinkamą kasetę sėjamojoje ir įdiegti panašia seka ant sriegio.

Kaip greitai nuimti kasetę iš sėjamosios, pavaizduotos šiame trumpame vaizdo įraše:

Keičiant atsižvelgiama į ryšio tipą. Yra du:

 • kūginis;
 • sriegiuotas.

Siūlomas spaustukas pritvirtintas prie įrankio, kaip aprašyta aukščiau.

Related  Kokie yra “Partner” ir “Huter” grandininiai pjūklai?

Svarbu žinoti, kad srieginė kasetė pažymėta dviem tipais:

 • 1,5-13 M12 * 1,25;
 • 1,5-13 1/2 – 20UNF.

Kasetės žymėjimas1,5 – 13 – minimalus ir didžiausias pjovimo įrankio, kuris turi būti sumontuotas, pjovimo skersmuo.

Pakeičiant šį ženklinimą reikia laikytis. Jei kasetė rodo jūsų sėjamosios vertę, pavyzdžiui, 1,5-113 M12, tuomet turėtumėte pakeisti ją kasetėje tokiu pačiu ženklu.

Kūgis jungties tipas yra šiek tiek paprastesnis. Keičiant kasetę tiesiog pasodinti. Yra šios veislės:

 • B10;
 • B12;
 • B16;
 • Q18.

Įdomu tai, kad kasetė įrankių parduotuvėje, pažymėtoje “B”, tiksliai reiškia kūginę tvirtinimo pagrindą. Ženklai (nuo 10 iki 18) yra apatinės skylės skersmuo.

Kaip pašalinti kasetę su kūgio jungtimi iš sėjamosios? Lengviausias. Kasetė išmontuojama įprastiniu plaktuku, ištraukiama iš kaiščio.

Kaip išimti kasetę su kūgiu su elektriniu gręžiniu – video