Sodo namuose be geros grandininės pjūklo būtinasĮrangos pasirinkimas priklauso nuo darbo pobūdžio. Kokie įrankiai, naudojami medienos pjovimui, pjūklams, grandininių pjūklų partneriams ar Huteriams, priklauso nuo daugelio veiksnių. Nesvarbu, ar tai medienos ruošimas, ar sodo dezinfekavimas – reikalingos galios grandininis pjūvis palengvins darbą.

Grandininių pjūklų partneris – vertas pasirinkimas

Šoninės grandinės įtempimasŠvedijos sodo technologijų partnerių gamintojas, žinomas Rusijoje nuo praėjusio šimtmečio pabaigos. Pirmasis šalyje pasirodęs verslininkas pasinaudojo pelningu pasiūlymu ir įsigijo grandininę grandininių pjūklų partnerę. Patogus visų laikų patikimas prietaisas, kurio kainos buvo priimtinos, buvo lengva išlaikyti. Naudojant išsamias techninės priežiūros instrukcijas, lauke buvo pašalinti nedideli gedimai.

Nepriklausomai nuo įrankio naudojimo profesionaliam ar buitiniam naudojimui, grandininių pjūklų kokybė nėra partnerio problema.

Grandininių pjūklų partnerio savybėsApibūdina produkciją:

 • Įjungimo sistemą palengvina siurblys, skirtas kuro mišiniui tiekti;
 • stūmoklio cilindras su chromo paviršiumi, padidintu darbo laiku;
 • Brigso variklis Stratton yra patikimas ir patvarus;
 • užtikrina apsaugą nuo vibracijos ir saugos per grandinę;
 • patogi šoninės grandinės įtampa be įrankių.

Pirkėjas nebus nemalonu sužinoti, kad visa eilutė su raidėmis S žymenyje yra pagaminta Kinijoje pagal licenciją ir kontroliuojama partneriu

Pjeras yra padidėjęs pavojaus šaltinis, net kai jis nenaudojamas. Darbo vietoje neturėtų būti svetimų, ypač vaikų ir gyvūnų. Jei pjūvis liktų be priežiūros, ant grandinės turi būti grandinė.

“Partner P340S” grandininiai pjūklai

Grandinės pjūklų partneris P340SAtsižvelgdama į žaliąsias sodinimo priemones, apdailos apdaila, grandininis pjūklas taps nepakeičiamu padėjėju. Tačiau norint dirbti ištemptose rankose be sustojimo, reikia trumpo pjovimo įrankio su trumpu pjūklu, kad jis nebūtų supainiotas karūnoje. Įrankinis pjauna medienos šiukšles, palaipsniui kaupiantis namuose. Lengvas kompaktiškas grandininis pjūklas Partner P340S tinka keliautojų kamienai ir palengvins malkų surinkimą nakties ugniai.

Esant 1,44 kW galiai, pjūvio svoris yra 4,5 kg. Padangos ilgis yra 35 cm, o žingsnis – 3/8 colių. Naudojama žemo profilio grandinė.

Nedidelius matmenis suteikia nedidelis variklio degimo kameros tūris – 35 cm3. Grandininis pjūvis aprūpintas:

 • Rankinis ir automatinis grandininis stabdys;
 • išankstinis oro filtrui valymas;
 • elektroninė uždegimo sistema.

Pagrindinės grandininio pjūklo “P350S” charakteristikos

Grandininis pjūklas Partner P350SIki išorinių savybių pjūvis šiek tiek skiriasi nuo ankstesnio modelio. Tačiau 40 cm padanga leidžia pamatyti daugiau didelių gabaritų spygliuočių. Kraštovaizdžio skilimas bus problema. Grandinės pjūklų partneris P350S turi šiek tiek didesnę galia – 1, 48 kW. Darbinis baliono tūris yra didesnis kaip 40 cm3. Nepaisant mažo svorio, tik 4,7 kg pjūklas klasifikuojamas kaip pusiau profesionalus įrankis. Tai reiškia, kad jis gali dirbti ilgiau nei 40 minučių per dieną, tačiau per pagrįstas ribas. Dėl ilgo darbo pojūčio patogumui pjūvis yra ypač apsaugotas nuo vibracijos.

Kuris iš dviejų pjūklų pasirinkti vartotoją? Atsižvelgiant į tai, kad priemonių sąnaudos skiriasi tik apie tūkstantį rublių, yra daug naudingiau dirbti į asmeninę sodybą, kad būtų galima naudoti galingesnį įrankį. Jei pjūklą reikia mobiliojo savininko ar moters (taip atsitinka), geriau naudoti P340S modelį su elektronine paleidimo sistema.

Bet koks įrankis reikalauja kruopštaus tvarkymo. Neįvalytas pjūklas su užsikimšusiais tarpais gali būti perkrautas paleidimo metu. Nešvarūs variklio kraštai gali sugadinti aušinimą ir perkaitimą. Laikykite grandininius pjūklus šiltoje ir sausoje vietoje, nuo atviro ugnies ne mažiau kaip 5 metrai.

Dažnai prekės ženklo partneris pasirenkamas dėl paprasto koregavimo ir galimybės remontuoti. Kita Švedijos pjūklo priežastis yra jos ilgaamžiškumas ir lengvas paleidimas esant nuliui temperatūrai.

Pažvelkime į Huter grandininius pjūklus

Grandininiai pjūklai Hunter BS45Vokietijoje sukurtas įrankis visada vertinamas dėl jo patikimumo. “Huter Elektrische Technik GmbH” gamintojo pilnas pavadinimas. Veiklos sritis – sodo technika ir elektros energijos gamybos įranga. Bendrovės politika – tai visų tarptautinių standartų ir šalių vartotojų reikalavimų laikymasis. Chainsaw Huter buvo pristatytas į Rusiją nuo 2004 m., Ir verta atkreipti dėmesį į tai.

Techniniai šių modelių rodikliai:

BS-40 BS-45 BS-52 Savybės
Galia, kW 1.5 1.7 2.2 Visų tipų pjūklų anti-vibracijos sistema
Padangos ilgis, cm 40 45 50.5 Grandinės stabdys
Variklio darbinis tūris, cm3 40 45 52 Automatinė grandinės tepimas
Kuro bakas, cm3 310 550 550 Rankiniu būdu pradėkite naudoti raktą
Bendras svoris, kg 6.0 7,0 7.5 Atsižvelgiant į priedus ir degalų papildymą
Kaina, RUB 7020 6910 7210 Kaina iš gamintojo

“Hooter” gerbėjų grandininis pjūvis

Grandininis pjūklas Huser BS40Bendrovės politika yra sukurti nebrangų įrankį, kuriame būtų žinomų gamintojų naujovių galimybės. Taikomos funkcijos, sukurtos profesionalams ilgalaikei pjovimui. Buitinių ir sodo darbų technika skiriasi:

 • puikus balansavimas, leidžiantis jums dirbti be nuovargio;
 • Rankena neturi guminės pintos, kad būtų lengviau užsifiksuoti;
 • apatinė dalis yra išplėsta, kad būtų apsaugota nuo plyšimo.

Naudojant grandininį pjūklą “Huter BS 40” namų ūkyje galima ne tik sanitariniu būdu apipjaustyti. Šis įrankis skirtas daugiau darbo, įskaitant mažų rąstų pjovimą.

Senas, anksčiau įkaitęs mišinys praranda savybes ir variklis gali sugesti. Tai taikoma visiems dvitakčiams varikliams, kuriuose yra alyvos benzinas. Mišinys, naudojamas kuro bakelyje po 12 valandų, netinkamas pristatyti į sistemą.

Naudojant grandininį pjūklą HUTER BS 45

Šiame modelyje pridedamas patogus specialaus korpuso atidarymas, atidarytas sukant specialią ėriuką. Padangos priekyje yra žvaigždutė, užtikrinanti tolygiai pašarų grandinę. Šoninės grandinės įtempimas, įtrauktas raktas. Pjovimo greitis reguliuojamas mygtuku “dujos”. Yra užraktai nuo atsitiktinio paleidimo. Norėdami dirbti su apskrito profiliu yra tvirtinimo dantis. Modernizuotas grandininis pjovimo variklis “Huter BS 45” yra su rankena patogiai formai pritvirtinti, smūgis ant priekinio stovo sustabdo grandinę.

Statybinių įrankių medžiotojas

Grandininiai pjūklai BS52Jei pirkėjo požiūriu planuojamas medinių namų statymas ar kapitalinis remontas, turėtumėte įsigyti galingesnį pjūklo beveik tą pačią kainą kaip ir paprastas modelis. Grandininis pjūklas “Huter BS 52” taps patikimu be rūpesčių padėjėju. Patogi rankena padeda valdyti režimą, neatveriant rankenos.

Kad prietaisas veiktų ilgai be problemų, gamintojai turi keletą privalomų sąlygų:

 1. Naudokite tik standartinį degalų su rekomenduojamu oktano skaičiumi.
 2. Priedo aliejus gali būti naudojamas tik dviejų taktų varikliams.
 3. Paruoštas degimo mišinys, naudojamas per darbo dieną.
 4. Po darbo pabaigos palikite degalus, sudeginkite iki sausumo.

Norint išsamiau susipažinti su jums patinkančiu modeliu, galite jį perskaityti techninės eksploatacijos instrukcijoje.

Grandinės pjūklų partnerio P350S apžvalga – vaizdo įrašas

Grandinių pjovimo Huter BS-45 pristatymas – video