Molinių kultivatoriusKultivatorinė molė yra žinoma praėjusio amžiaus aštuntajame dešimtmetyje. Masinės gamybos modelis prasidėjo 1983 m. Dviem augalams Maskvoje ir Omske. “Liaudies” kultivatoriaus naudojimas kaimo kotedžuose ir smulkiuose ūkiuose vis dar vyksta. Pradinis tokio kultivatoriaus modelis buvo su 2,6 AG varikliu. Be to, sodo įrankis buvo sumontuotas reduktoriumi. Reduktorius ir variklis pritvirtinti prie rėmo su įprastais varžtais. Modelis buvo mažos galios dėl savo svorio ir funkcijų, todėl laikui bėgant variklio galia buvo tobula.

Kultivatoriaus “Molė” charakteristikos ir savybės

Modernūs variklinių blokų modeliai yra įrengti keturių taktų varikliui iš įvairių gamintojų. Taip pat yra vairo su valdymo elementais.

Tinkamas variklio bloko rinkinys turėtų apimti:

 • sankabos rankena;
 • karbiuratoriaus atvamzdžio valdymas;
 • droselio valdymo rankenėlė.

Variklio ir variklio blokų sistemos techninėje pusėje yra:

 • elektroninis uždegimas (bekontaktinis);
 • kuro bakas 1,8 ir daugiau litrų;
 • oro filtras oro filtro;
 • karbiuratorius “K-60V”;
 • starteris ant rėmo rankiniam paleidimui;
 • variklis 2,6 AG kurių tūris yra 60 kubinių centimetrų ir 6000 apsisukimų.

Varikliui ir vienkartinio kultivatoriaus reduktoriui M8B tinka kaip tepalas.

Naudojimo instrukcija kultivatoriaus moliui

Molis darbeNaudojimo instrukcijoje naudojami įvairūs žemės darbai su papildoma įranga:

 1. Viršutinio derlingo sluoksnio arimas atliekamas specialiu pjaustytuvu su peiliu ar peiliu. Frezos pritvirtinamos prie velenų. Per arimo patvirtinamuosius ratus būtų panaikintos, o korpusas yra aprūpintas atidarytuvas, išpirkimas matuoja reikiamą gylį pakrovimas menčių ar peiliais. Kai variklis veikia, frezos pjaunamos. Kaip alternatyva, įtraukiami išoriniai ir vidiniai 2 dalių pjaustytuvai. Probleminis molio dirvožemis turi būti valomas tik su vidaus frezomis. Černozemnuju lengvas dirvožemio prailginimas ir šeši pjovikliai tuo pačiu metu, už tai turėtumėte nusipirkti tik 2 išorės papildomus peiliukus ar pjaustytuvus.Variklinių kultivatorių frezos
 2. Teritorijų, kuriose yra piktžolių, apdorojimas atliekamas pjaustytuvu su poliravimo įrankiu. Polo-l formos, įeina į komplektą. Atskirai įsigyjant diskų, skirtų vazonui išplauti, jie yra įdiegiami vietoj įprastų pjovimo įrankių.
 3. Glaudinkite bulves ir nuimkite piktžoles geriau nei užsikimšimas. Vadovaujantis instrukcijomis, purkštukas yra montuojamas ant noragėlių jungties. Hummingas atliekamas be išorinių ir vidinių pjaustyklių. Į jų vietą įdedami gręžimo diskai. Šie diskai turi būti įsigyti atskirai, jie nėra įtraukti į paketą.
 4. Greitas bulvių kasimas. Naudojant dirvožemį atlaisvinantys diskai ir ekskavatoriai ant vomero. Bulvių kastuvas parduodamas atskirai.
 5. Dirvožemis auginamas plūgu. Reikalingas žemės plovimo diskai ir specialus plūgas. Šie elementai yra parduodami atskirai.Montuojami kultivatorių priedai
 6. Pjovimo žolės žoliapjovė. Pirkite papildomą vejapjovę, išdėstytą priešais ratus. Dėl perdavimo diržo pjovimas atliekamas jungiant vejapjovę su skriemuliu.
 7. Iš vandens ištekančio vandens. Speciali rėmo įranga. Norėdami sumontuoti siurblio konstrukciją, nuimkite juostą nuo reduktoriaus.
 8. Priekaba ar vežimėlis kroviniams vežti. Specializuotos priekabos kultivatoriams leis pervežti prekes iki 200 kilogramų.Priekaba kultivatoriui

Remontuokite kultivatorių “Mole”.

Siekiant išvengti privačių remonto darbų, reikia tinkamai aptarnauti variklį, užpildyti degalus ir sutepti tepalus pagal instrukcijas.

Šiuolaikiniai modeliai parduodami pagal garantiją, kai garantuojamas minimalus gedimas, priimami nemokamai remontuoti.

Variklio moliui reikia judėti. Faktas yra tas, kad svarbiausios yra pirmosios darbo dienos. Per šį laikotarpį variklio komponentų apkrova yra didžiausia. Kiekvieno modelio instrukcijose nurodomas variklio įjungimo laikotarpis arba terminas. Būtina nurodyti smulkinimo laiką. Priešingu atveju negalima išvengti remonto.

Variklio remontas savo rankomisJei atėjo laikas modernizuoti molo, jie prasideda nuo variklio pakeitimo. Bet kurio benzino kultivatoriaus modelio įtaisas yra paprastas, jo pakaitalas, remontas ar techninė priežiūra užims daug laiko. Norėdami tai padaryti, pakanka laikytis instrukcijų ir įvykdyti jame nurodytas sąlygas, kad variklis būtų pakeistas kultivatoriaus molu.

Variklio pakeitimasSenojo variklio pakeitimas Kinijos partneriams vis dažniau yra viskas suprantamas ir paprastas:

 1. Išleisk aliejų.
 2. Atjunkite dujų laidą.
 3. Variklis išardomas sukant keturis apatinius veržles.
 4. Pabandykite naujam varikliui tinkamai pritvirtinti.
 5. Jei montavimo skylės nesutampa, sukurkite naujus.
 6. Montuokite variklį.
 7. Reguliuokite transmisijos diržą kultivatoriaus meliui ir valdikliams.

Keičiant darbą, patariama įrenginį nustatyti savo rankomis. Tai yra patogiau sukurti ir remontas savo rankas, nes dykuma sritys keletas sutiktų padėti su sodinimo sezonui arba derliaus kultivatoriumi remontas.

Benzino kultivatoriaus molio uždegimas nuo žvakės. Labai dažnai šis elementas reikalauja prevencinio darbo. Taigi, norėdami išspręsti šią problemą:

 1. Padarykite žvakių čekį, padėkite naują.
 2. Trikdžiamojo pasipriešinimo tikrinimas.
 3. Atlikę 1 ir 2 žingsnius, patikrinkite aukštos įtampos laidus.
 4. Tada patikrinkite kuro žarną.
 5. Patikrinkite karbiuratoriaus būklę.

Jei molinis kultivatorius neprasideda, bet yra kibirkštis, tada šio vaizdo įrašo problemos sprendimas:

Žinoma, geriau patikėti profesionalų variklio bloko remontą. Šiuolaikiniai kultivatorių modeliai yra pritaikyti keturtakčiams varikliams taupyti degalus. Be to, tokio tipo varikliai remontuojami daug rečiau, tinkamai prižiūrėdami.

Kaip išlaikyti sodo techniką

Atsarginės dalys ir priedai, skirti kultivatoriui, reikalingi priežiūrai. Sodo technika turi instrukcijas, kaip tinkamai laikyti ir reguliariai prižiūrėti. Pagal instrukcijas atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atlikite cilindro galvutės valymą nuo žemės ir augalijos elementų. Baliono galvutė plaunama ir išdžiovinama.
 2. Nuimkite susidariusį nuosėdą variklio cilindre.
 3. Kuro mišinys plaunamas karbiuratoriaus tiekimo kanalais.
 4. Išvalykite filtrą ir duslintuvą.
 5. Ilgo darbo metu “Mole” reikia remontuoti arba pakeisti karterį. Pakeiskite karterį, kai dalinai išmontuojote pavarą.
 6. Ištraukite sukauptą anglies sluoksnį ant duslintuvo. Dėl to nuimkite varžtus ir poveržles. Pakankamai servetėlė, įmirkyta benzinu, bet kruopščiai išvaloma.

Sistemingai išvalius šiuos technologijų elementus, realiai galima tikėtis, kad be eksploatavimo dešimtmetį be kapitalinio remonto.

Kultivatorius (motoblokas) KROT-2

Mole Cultivator 2Vienas iš patikimiausių kultivatorių įvairiems ariamosios žemės auginimui.

Šis modelis yra žinomas daugeliui sodininkų ir vasaros gyventojų. 2016 m. “Mole 2” yra labiausiai parduodamas kultivatorius Rusijos Federacijos teritorijoje. Dirvožemis yra viena iš nedaugelio šio tipo mašinų funkcijų. “Mole” modelis pasirodė esąs patikimas pavarų dėžė, tačiau jo dvitaktis variklis yra silpnas net sezoniniam naudojimui.

Atsižvelgiant į turimus importuotus didelės gamybos variklius, atnaujintas kultivatoriaus modelis vėl yra tendencija. Varikliai jau turi nuo 3,5 iki 6,5 arklių. “Mole 2” yra variklių iš “Honda”, “Lifan”, “Subaru” ir kitų gamintojų. Šių prekių ženklų kokybei ir patikimumui neturėtų kelti nerimą. Naudojant pagal instrukcijas, viskas bus veikiama kaip nauji ilgieji metai.

“Mole 2” yra įrengta keleto tipų priedų, tinkamų net sunkių molio dirvožemių apdirbimui.

Modelio savybės:

 1. Reguliuojamos rankenos.
 2. Patogus gabenimas, bendras dizainas.
 3. Variklio tūris yra 196 kubiniai centimetrai.
 4. Naftos krosnis 0,6 litro.
 5. Purkštukai, skirti apdirbti iki 100 centimetrų.
 6. Gydomas paviršiaus gylis yra iki 30 centimetrų.
 7. 1 priekinė ir 1 galinė pavara.
 8. Tikslieji matmenys: 1100x550x1300 mm.
 9. Svoris 70 kilogramų.

Kultivatoriaus mol 2 kaina prasideda nuo 19 500 rublių.

Priedai ir priedai

Priedų keitimasKultivatoriaus molio darbas neįsivaizduojamas be specialios įrangos:

 1. Kultivatoriaus malūnai. Pagrindinis šio tipo sodo įrangos “darbo” įrankis. Jie veikia tik kaip komplektas su leistuvu.
 2. Plūgas Jis naudojamas perdirbant pirmines žemes. Jei negalima naudoti atvirkštinio malimo peilių, naudojamas plūgas, panašus į traktorių ar traukinį.
 3. Hillmanas. Šis pleišto formos plūgas su dalimi. Kalvotyros gamina bulves, pupeles, žirnius ir svogūnus tiesiomis griovelėmis arba giliais vagomis. Po to, kai pasodinama, šios kultūros yra užkimštos šia prijungta įranga.
 4. Plūgas bulvėms. Tai palengvina surinkimą, išlaikant šakniavaisius.
 5. Rotary vejapjovės. Mažos ir manevringos vejapjovės. Atidaryti krūmus ir medžius.
 6. Rotoriniai šepečiai. Pritvirtinta teritorijos valymo įranga.
 7. Buldozerio geležtė (špagatas). Atlieka mažus žemės darbus, panašius į buldozerio darbą.
 8. Rotorinis sniego valytuvas. Jis gydo didelius ir ledus sniego dreifus, svaidydamas sniegą 20 metrų.
 9. Priekaba. Vairavimo modulis prekių gabenimui ar keliems žmonėms.
 10. Dirvos diržai. Naudojamas dirbant su arkliu.
 11. Svoriai. Jie sprendžiami probleminėse žemės vietose.

Tai pagrindinis sode esančių šarnyruotų modulių ir privačių sklypų sąrašas.

Apžvalga kultivatorių Molė – video