vandens šildytuvas dušuElektros srauto šildytuvo džiovintuvo įrengimo problema mieste vyksta vasarą, kai komunalinių paslaugų remonto tinklai. Mums reikia tokio prietaiso ir sunkvežimių vairuotojų. Jei įmanoma, ekonomiškiau įdiegti dujų įrangą. Išleidžiamas šildytuvas nereikalauja daug vietos, bet kuriuo metu pasirengęs išleisti tinkamą vandens kiekį.

Reikalavimai dušo elektriniam šildytuvo įrengimui

nuolatinis vandens šildytuvasGalima įsigyti įvairius elektrinius dujinius šildytuvus. Jie išsiskiria šildymo elementais, įtaisais ir parametrais. Visi prietaisai jungiasi su patikimu tinklo jungties reikalavimu. Galima prijungti galingą šildymo elementą be namų tinklo perkrovimo, priklausomai nuo to, kiek vandens gali būti suvartotas. Srauto vandens šildytuvas dušu apskaičiuojamas pagal vandens srovę į laistymo galią vidutiniškai 6 l / min. Taigi, žiemą, kai greitkelio vanduo yra apie 5 C, reikalingas bent 13 kW galios šildytuvas, tai įmanoma tik su trifaziu elektros energijos tiekimo linija.

Galite naudoti ne spaudimo įrankius, jie montuojami ant vienfazių linijų, kurių energijos sąnaudos yra 3-8 kW. Paprastai tokie elektriniai tekančio vandens šildytuvai ant dušo turi savo purkštuką ir dirba tik su ja.

Tačiau net mažos galios įrenginiams reikia atskiros tiekimo linijos, savo skydo ir apsauginių blokų sistemos, skirtos elektriniam prietaisui naudoti drėgnoje patalpoje.

Prieš perkant prietaisą, privalo gauti specialistų nuomonę apie prijungdami įrenginį daugiabučio namo galimybe. prieš pastatyta daugiau nei penkiasdešimt metų, pagal kitus standartus ir senų buitinių prietaisų, tinklas gali būti silpnas montavimui dušo vandens šildytuvas.

Taigi, prieš įsigydami įrenginį, jums reikia:

 • išsiaiškinti maksimalų pajėgumą, kuriam skirtas namų tinklas;
 • išsiaiškinti, ar galima atlikti trifazę liniją, nes buitinės elektrinės krosnys nėra tokios galimybės garantija;
 • išsiaiškinti, ar slėgis šalto vandens linijoje yra stabilus, ir jo parametrai, skirti pasirinkti slėgio ar be slėgio įrenginį.

Related  Koks “Makita” elektrinių pjūklų modelis vasaros rezidencijoms pasirinkti?

dušas vonios kambaryjeŠiuolaikiniuose daugiabučiuose namuose įrengti katilą nebus sunku įdiegti. Standartas numato, kad elektros įrenginiai aprūpina įrenginius iki 36 kW. Dušo vandens šildytuvas gali būti be slėgio ir prijungtas per atskirą liniją iki 8 kW. Bet į dachą galite naudoti tiek saugojimo katilą, tiek saulės energiją, kad dienos konteineris būtų šildomas.

Elektrinių katilų eksploatavimo ypatumai

vandens šildytuvo grandinėElektrinis vandens šildytuvas, įmontuotas ant dušo, veikia pagal šildymo elemento spiralių plovimo principu vandens purkštukais. Kuo mažesnis šildomo vandens sluoksnio storis, tuo greičiau jis užsidegs. Reguliuodamas vandens srautą į dušu, galima padidinti arba sumažinti purkštukų temperatūrą. Šildytuvo patogumas ir patikimumas priklauso nuo vieno šildymo elemento ar kelių galios, vandens tiekimo sistemos ir katilo konstrukcijos.

Šildymo sistemų veikimas yra:

 • gauti karštą vandenį reikiamu kiekiu keletą sekundžių po vandentiekio įjungimo;
 • prietaiso kompaktiškumas ir patogus įrengimas;
 • trumpas laukimo laikas po komandos gavimo.

Naudojant dujinį vandens šildytuvą yra daug trūkumų:

 • Saugos reikalavimai elektrinių prietaisų vonioje naudoti reikia profesionalų montavimą visų komponentų, pritaikytus įvairioms oro, iš RCD, žemę ir papildomų elektrinių vienetų buvimas;
 • įrenginyje įrengti atskirą liniją;
 • galimybę naudoti šildytuvą viename atrankos punkte;
 • Norint gauti įprastą srautą ir slėgį dušiniame ekrane, kuriame yra patogi temperatūra, reikalingas trifazis tinklas.

Ypatingas dėmesys turėtų būti kreipiamas į trifazės srovės maitinimo laidą, esantį dušo kabinete. Nesistenkite dirbti savarankiškai. Patikėkite įrangą, kabelių pasirinkimą ir apsaugos sistemas specialistams. Jokio prietaiso imunitetas nėra sugedęs, o vanduo yra srovės laidininkas, kaip žmogaus kūnas.

Reikiamos galios apskaičiavimas, siekiant užtikrinti dušo priėmimą

vandens šildytuvasNorint teisingai apskaičiuoti reikalingą dušo mazgo galią, mes naudojame formulę:

M = P * (Tį-TP.) * 0,073, kur:

 • M – galia kW vandens šildymui;
 • P – vandens srautas vienetu metu;
 • (Tį – TP.) – kiek laipsnių šilto vandens.

Related  Kokiais atvejais ir kokiam naudojimui yra sėjamosios stendas (laikiklis)?

Pustyti 4 litrų vandens 20 laipsnių, reikalingų 6 kW galios, bet šildytuvą patenkino tik vasarą, kai vanduo ir taip šilta, o vartotojas yra patenkintas ir žemo slėgio. Visaverčiam dušui reikalingas trijų fazių įrengimas bent 13 kW.

Tačiau gamintojai taikant fizikos dėsnius, sukūrė ne slėgio elektrinis vandens šildytuvai sistemą dušai su specialaus dizaino šeimininką, padidina slėgį lizdo, o ne tik didinant pašildyto vandens tūrį. Specialūs dušo purkštukai turi didesnį vamzdį jungties taške su įtaisu ir siauri prie lizdo. Tai padidina sistemos slėgį, o dušo ekrano mažos skylės papildo slėgio efektą. Štai kodėl sistemos be slėgio veikia su savo priedų rinkiniu. Slėgio įtaisams tokių triukų nereikia, jie naudoja standartinę santechnikos įrangą.

Visų srauto per elektrinį vandens šildytuvų, esančių dušu, techniniai parametrai, srauto greitis nurodomas nuo šildymo skaičiavimo iki 350 C, ir tik Electrolux apskaičiuoja srautą pagal temperatūrą 29.

Prietaisas ir slėgio bei be slėgio sistemų skirtumai

Dušo vandens šildytuvo standartinis rinkinys susideda iš:

 • Krano maitinimas iš maitinimo tinklo;
 • dušo prijungimo įrenginys arba užbaigtas laistymo kolektoriaus sujungimas rinkinyje;
 • termostatas su sauso elektrinio šildytuvo išjungimo bloku;
 • šildymo elementas ir tiektuvas;
 • būsto ir valdymo sistema.

modelis atmorIki šiol paprasčiausias buvo automobilis be slėgio, bet su naujos “Atmor” serijos pasirodymu, todėl galite kalbėti atsargiai. Naujas, populiarus vartotojams, buvo vandens šildytuvas, kuriame veikia dušai “Atmor Enjoy 100”. Tai be galingumo įrenginys, skirtas 3500 W galiai, serijoje yra daugiau galingų prekių ženklų. Temperatūra kaitinama iki 50 laipsnių, reguliuojama. Srauto greitis 3 l / min esant vardinei temperatūrai. Taigi, jis gali būti padidintas, šildymas sumažintas iki patogaus lygio, yra 3 reguliavimo etapai. Korpuso dydis yra 39 * 22 * ​​9 cm, labai mažas. Korpusas yra plastikinis, ergonomiškas. Įrenginys turi mažesnį vandens tiekimą, dušo galvutės žarna yra 1,5 metro ilgio. Rekomenduojama naudoti vandens šildytuvą su vandens valymo filtrais įleidimo angoje. Įrenginys kainuoja 2670 rublių. Paprastas montavimas ir energijos taupymas naudojimosi procese leidžia pasirinkti “Atmor” vandens šildytuvą.

Related  Ariston vandens šildytuvų remontas su elektriniu ir dujų šildymu

Kaip pasirinkti slėgio vandens šildytuvo elektros srovę?

elektros instaliacijos schemaVisų pirma, jūs pasirenkate anksčiau minėtus parametrus. Svarbu, kad prietaisas priklausytų patikimam gamintojui, yra daug jų. Atmor, Ariston, Termex, Electrolux ir kitų žinomų prekių ženklų apklausoje. Perskaitykite patikimą modelio apžvalgą internete.

Įrengus slėgio įtaisą daugiabučiuose namuose, vasaros laikotarpiu įmanoma užpildyti karšto vandens liniją. Tokiu atveju prietaisas žiemą pasiliks, o tai žymiai pratęs jo tarnavimo laiką.

Nepertraukiamo elektrinio vandens šildytuvo montavimas – video