termix remontasŽinomas visame pasaulyje karšto vandens įrangos gamintojas “Termix” pradėjo gaminti Rusijoje. Įrenginiai yra paprasti, o “Thermex” vandens šildytuvų remontą gali atlikti asmuo, turintis minimalių šaltkalvio įgūdžių. Tai aktualu, nes ne visur vietos erdvėje galima rasti paslaugų centrus. Atidžiai ištyręs techninę instrukciją, galima diagnozuoti gedimus.

Pagrindinė informacija apie katilų išdėstymą

vandens šildytuvų modeliaiSenasis rūpestis dėl karšto vandens įrangos gamybai buities reikmėms buvo tiekiamas į šalį nuo 1995 metų. Jis atitinka visus tarptautinius ir Rusijos standartus. Prekės ženklas “Termex” apima prietaisus “Čempionas”, “Quadro”, “Blitz”. Tai reiškia, kad jų įrenginys yra identiškas pagrindiniam prekės ženklui. “Thermex” karšto vandens šildytuvas naudoja tik elektrinius elementus, šlapius ir uždarus, kaip šildytuvą. Prekės linijoje yra;

 • įvairių talpos saugojimo įrenginiai;
 • srauto prietaisai;
 • kombinuoti srauto kaupimo sistemos.

Laiko valymas ir anodo pakeitimas prailgins pagrindinio elemento veikimą.

vandens prijungimo schemaNepriklausomai nuo vandens kaupimo ir tiekimo principo, prietaisai turi bendrus funkcinius mazgus, kurie galų gale tampa netinkami ir reikalingas Thermex vandens šildytuvo remontas:

 1. Laikymo įtaisas, kurį sudaro korpusas, vidinis bakas ir šilumos izoliacinis sluoksnis tarp jų. Vidinis indas pagamintas iš cinkuoto plieno arba emalio danga. Išorinė plastiko arba metalo danga padengta miltelių danga.
 2. Šildymo sistema vieno arba dviejų atviro elemento pavidalu ir kiekvieno iš jų anodas. Elektrodai montuojami su tvirtinimu ant vienos platformos, kuri pašalinama iš išorės, atsukdami tvirtinimo detales.
 3. Proceso valdymo įranga – temperatūros jutiklis, termostatai, elektroninės valdymo sistemos, apsauginis vožtuvas.
 4. Tvirtinimo tarpikliai, šakotuvai, vožtuvai ir vožtuvai įrenginio prijungimui prie sistemos.
 5. Elektros laidai su saugikliais, skydas ir tinklo įrenginiai, RCD ir įžeminimo grandinė.

elektros grandinė

Visi vidiniai talpyklos gali būti emaliuotos arba cinkuotos. Visi jie turi magnio anodą, suporuotą su TEN.

Srauto sistemose vario apvalkale naudojamas sausas elementas, jie nenaudoja tepalo, bet sunaikinami, jei dujotiekyje yra aliuminio dalių. Vanduo, praeinantis per aliuminio radiatorių, perneša jonus, kurie sunaikins šildytuvo vario korpusą.

Kai reikia išvalyti vandens šildytuvą

saugumo grupėPirmasis sutrikimo požymis – akumuliatoriaus arba srauto sistemos vandens nebuvimas arba silpnas šildymas. Atlikta galimų gedimų analizė. Reikalingas vandens šildytuvo remontas, jei:

 • nėra signalo apie maitinimą, nėra srovės elektros grandinėje;
 • maistas yra ten, indikatorius yra įjungtas, o vanduo nešildomas – šildytuvas nepavyksta;
 • termostatas nepavyko;
 • yra nutekėjimų ar fistulių;
 • reikalingas anodo pakeitimas.

Savarankiškai remontui reikalingas minimalus prietaiso įrankių ir atsarginių dalių komplektas – atsarginis šildytuvas su tarpikliu, magnio elektrodas ir tarpikliai. Norėdami ištraukti tvirtinimo detales, jums reikės klavišų, skirtų valyti iš teptukų, kad būtų galima patikrinti emalio dangų vidinę būklę – žibintuvėlį. Vandens šildytuvas Thermex 80 litrų ar kita, taiso savo rankas tam tikra seka:

 1. Jei maitinimas nepateikiamas, lizdas gali būti sugedęs, nėra jokio tinklo laido arba tiesiog linijoje, elektros energijos tiekimas buvo nutrauktas. Priežiūra ir dabartinis indikatorius padės rasti problemą. Tačiau galia gali nebūti tiekiama dėl apsaugos nuo “sausos paleidimo” sistemos, esant mažai izoliacijai, RCD veikimui, numatytose jungtyse.dabartinis indikatoriaus patikrinimas
 2. Nešildykite šildytuvo. Nuimkite dangtelį nuo korpuso, atleiskite prieigą prie šildymo elemento gnybtų ir patikrinkite, ar testeriai yra tinkami. Jei ant gnybtų yra įtampa, tačiau elementas nešildomas, jį reikia pakeisti. Pagal instrukcijas sistema išdžiūvo, informacija apie laidų vietą yra saugoma bet kurioje laikmenoje, kad vėliau būtų galima tinkamai sujungti. Atjunkite laidus, nuimkite šilumos jutiklius ir atsukite platformos flanšo jungtį su kaitinimo elementu ir anodu. Pakeiskite sugadintą kaitinimo elementą, tuo pat metu valykite arba pakeiskite magnio elektrodą. Jis tvirtinamas toje pačioje jungtyje, tačiau jį galima atskirti be grandinės išardymo.
 3. Darbas parodo sandarikliuose esančius sandariklius, parodo tarpiklių, kuriuos reikia pakeisti arba atvesti ant flanšo jungčių, susidėvėjimas. Jei nuotėkis pasirodė po TEN pakeitimo, kai Thermomex vandens šildytuvo remontas buvo atliktas pats savaime, flanšas buvo supintas netolygiai. Reikia iš naujo įdiegti, pakeisti tarpiklį.
 4. Jei šildytuvas yra gerai, maitinimas tiekiamas, o šildymo nėra, būtina patikrinti termostato tinkamumą naudoti. Tai atliekant, surinkimas yra išmontuotas, jo reakcija yra patikrinta eksploatavimo sąlygomis, ty terpėje 60 ir kambario temperatūroje. Atsakymas į maitinimo šaltinį laikomas veikimo sutrikimu.

tan cleaning

Įžeminimo stoka pagreitina visų elementų koroziją po vandeniu. Norint neraugyti talpyklos, jungės nevisi, todėl būtina įžeminti.

Reikėtų pažymėti, kad nuotėkis į rezervuarą nėra pašalinamas dėl daugelio priežasčių. Vidinis bakas yra padengtas emaliu, suvirinimas jį sunaikins. Tačiau dar neįveikiama sunkuma yra trijų sluoksnių struktūra, kai neįmanoma išardyti vidinio bako, nepažeidžiant šilumos izoliacijos ir viršutinio korpuso. Todėl atsargiai prižiūrėkite baką, žinodamas, kad jo negalima taisyti.

Kaip rūpintis vandens šildytuvu

rezervuaro valymasPagrindinio vandens kokybė leidžia padidinti druskų kietumą. Žalingas žmonėms, šilumos elemento paviršiuje išsiskiria magnio ir kalcio druskų koncentracija. Tas pats druskos sluoksnis ant vidinio bako paviršiaus nėra baisus. Tai padidina apsauginį sluoksnį, tampa papildoma izoliacija. Šildytuvas turėtų būti valomas kiekvienais metais, nes nuosėdos neperduoda šilumos, elementas perkaista ir sugenda. Į rūgštinį acto arba citrinos rūgšties tirpalą nuosėdos sunaikinamos, o elementas tampa grynas.

Kadangi masto profilaktika yra įmanoma, prieš maitinimą į vandens šildytuvą galima iš anksto suminkštinti vandenį. Tam yra specialūs vandens valymo filtrai. Būtinai įstatykite filtrą į vandens tiekimo liniją, kad pašalintumėte suspenduotą kietą medžiagą iš vandens ir nukreiptumėte į purvo siurblį.

Taisant vandens šildytuvą turėtų būti kapitonas

Dirba vedlysNet mažas vandens šildytuvas Thermex 50 litrų remontuoja specialistai, jei:

 • prietaisas yra garantuojamas;
 • avarinis išjungimas aktyvuojamas;
 • elektroninis įrenginys iš naujo nustato programą, o ją atnaujina tik specialistas.

Kartais priežastis yra apėjimo vožtuvo sutrikimas. Jei jis nėra reguliariai valomas, tai gali tapti netinkama. Jei RCD nėra, tada jis turi būti pakeistas. Tačiau tuo pačiu metu RCD neleidžia sistemai pradėti veikti, jei kur nors grandinėje įvyko sutrikimas, spiralė išdegė. RCD yra ant laido, esančio prieš kištuką.

Žinant vandens šildytuvo prietaisą, laiku atliekant jo priežiūrą, galima užtikrinti ilgą priežiūros laikotarpį.

“Thermome” vandens šildytuvo savarankiškas remontas – video