sodo apdailos veiksmasVeiksmas – daugiametis medis amžinai. Jo tėvynė yra Rytų Azija. Čia galite rasti daugybę rūšių krūmų.

Rusų soduose egzotiškas augalas pasirodė ne taip seniai. XIX amžiuje krūmai buvo atvežti į Rusiją.

Aprašymas

veiksmai rafinuoti šalia namoVeiksmas yra amžinai augalas. Yra krūmų stačiakampiai, taip pat plazminiai. Jų aukštis gali siekti 4 m. Čia viskas priklauso nuo rūšies. Jei veiksmas bus tinkamai pasodintas ir gydomas lauke, jis gali gyventi iki 25 metų.

Pavasarį krūmas sužavės akis žaluma, tačiau, kai busša žydi, atsiveria tikrai įspūdingas vaizdas. Apačioji gėlė su žiedynų puokštėmis storingai padengia visą krūmą. Sodininkams vertiname gėlių sodrumo augalą, kuris sukuria balto putplasčio ant krūmo įspūdį. Yra rausvos ar baltos spalvos gėlės. Kvapas nėra.

Nusileidimas

Veiksmingas veiksmo sodinimas bus tik tuo atveju, jei jis būtų vykdomas pagal visas taisykles. Čia galite atskirti tokius komponentus:

 • vieta;
 • dirvožemis;
 • nukreipimo algoritmas.

Pasirinkite sodinimo vietą

nukreipimo vietaPrieš sodindami ir galvodami apie tai, kaip pasirūpinti veikla atvirame lauke, turėtumėte rasti vietą. Šis lengvasis krūmas, tačiau tai turės neigiamos įtakos tiesioginių saulės spindulių, taip pat juodraščių. Puikiai tinka nusileisti pietų ar vakarų nuolydį.

Todėl, renkantis vietą veiksmams, geriausia sustoti mažame atstumu nuo medžio, apie 2 m. Netoliese neturėtų būti medžių ar pastatų.

Šie reikalavimai taikomi dirvožemiui. Geriausias egzotiškas krūmas augs žemėje:

 • maistingas;
 • vidutiniškai drėkinamas;
 • laisvas;
 • nusausinta;
 • su šiek tiek šarminiu reakcija.

Kai dirvožemio savaiminis paruošimas turi būti humuso 2 dalys, smėlio ir durpių 1 dalis. Padidėjus dirvožemio rūgščiai reakcijai, prieš sodinimą į žemę reikia įpilti 300 g kalkių.

Padėkite krūmą atvirame lauke

iškrovimo veiksmai atvirame laukeTie, kurie pirmą kartą augina veiksmus atvirame lauke, nežino, kada tai būtina padaryti. Taigi, geriausia pavasarį auginti. Tada liko daug laiko iki šalčio, o sėjinukai turės laiko sustiprėti. Tačiau, kaip Maskvos regione, iškrovimas atvirame lauke ir rūpinimasis veiksmu turi savo ypatumus. Pasirinkite pagal orą. Atėjo laikas, kai žemė nurims, bet medžių pumpurai dar neapsuko.

mulčiavimo veiksmas krūmasKadangi Uralo stiprios žiemos, bet kokia sodinimo vieta šiame regione neveiks. Norėdami auginti egzotišką krūmą, šios srities gyventojai turėtų pasirinkti žiemos stiprių veislių. Tinka ir hibridai, kuriems būdingas padidėjęs žiemos atsparumas.

Veiksmai bus geriau augti ir vystytis, jei po sodinimo ūglių sumažės iki 4-5 inkstų.

Sadim, laikydamasis tokio algoritmo:

 1. Paruošiame duobę, kurios gylis turėtų būti 50 cm.
 2. Uždėkite drenažo sluoksnį.
 3. Šiek tiek išpilta virtos sausumos drenažo, pridedant 100 g nitrofoski.
 4. Mes žeminame šaknį. Tokiu atveju šaknies kaklelis turėtų likti ant paviršiaus.
 5. Mes užmiegiame su žeme, jis turi būti sutankintas, dirvos mišinys turi būti sudrėkintas.
 6. Aplink sėją, plotas turėtų būti mulčiuoti. Žemė yra padengta durimis 4-5 cm.

Priežiūra

Kai veiksmas jau pasodintas, nereikėtų pamiršti rūpintis jaunais augalais per metus, o žiemą – nuo šalčio. Tik tuomet krūmas ankstyvą pavasarį suteiks sultingomis žalumynais, o tada su storomis gėlėmis, kurios padengs filialus.

Laistymas, trąšos

atsakymas į tinkamą priežiūrąTiesą sakant, sodinti ir rūpintis veikla atvirame lauke neslėpė nieko sudėtingo savaime. Žemė turi būti vidutiniškai drėgnos. Karštu laikotarpiu pakanka vandens kaušų kartą per savaitę. Po kiekvieno drėkinimo žemė turi būti atlaisvinta, piktžolės turi būti pašalintos. Vasaros pabaigoje, būtent antroje rugpjūčio dalyje, šis augalas nereikalauja laistymo.

Tręškite krūmą kartą per mėnesį su skystu mėšlu. 3 litrus skiedžiamas vandeniu. Šią sumą pakanka vienos krūmo tręšti.

Tai nebus blogai, jei bus įvestos sudėtingos mineralinės trąšos. Jie yra naudojami keletą kartų per sezoną iki 150 g po krūmu.

Veiksmas gerai reaguoja į mineralinių ir organinių tręšimą. Tačiau tokios procedūros turėtų būti atliekamos tik per žydėjimo laikotarpį.

Apipjaustymas

genėjimasKai auga veiksmas, svarbu, kad rūpinimasis yra genėjimas. Jie praleidžia du kartus per metus: pavasarį ir rudenį.

Pavasarį, kai apipjaudami, pašalinti žiedai, kurie yra pažeisti arba paprastai nėra žiemai. Jei žiemą išgyvena tik šaknų sistema, augalas nukirsta žemėje, paliekant nedideles kanapes.

Rudenį, po žydėjimo, atliekamas antras genėjimas. Pirmiausia reikia pašalinti filialus, kuriuose yra gėlės. Jie sutrumpinami iki pirmojo inksto. Tuo pačiu metu senosios šakos taip pat yra nutrauktos ir apaugintos augalo formos.

Pasiruoškite krūmą žiemai

jauno krūmo apsauga žiemaiPasiruošimas žiemojimui reikalingas bet kuriame Rusijos regione. Taigi veiklos kėlimas Leningrado srityje, kaip antai iškrovimas ir priežiūra, šiek tiek skiriasi nuo kitų Rusijos regionų. Žiemą čia išskiria nedidelis sniego kiekis. Filialai yra pakankamai paprasti, kad sulenktų, dengtų eglių šakomis, bet reguliariai sniegas turėtų būti mesti į krūmus.

pasirengimas žiemojimuiKeletu metų augantys krūmų filialai nėra tokie lankstūs, tačiau jiems vis dar reikalingas prieglobstis. Jie turės būti ištraukti ir uždengti hermetiška medžiaga, kuri padės išlaikyti inkstus, kol pavasarį bus geros būklės ir perkelti šaltą iki 30 laipsnių.

Sibirą ir Uralą, kur klimatas šaltesnis, visai įmanoma išplėsti veiksmą. Jei mes kalbame apie jauną krūmą, šakos yra išlenktos į žemę, iš viršaus yra padengtos lapais, tada su spunbondu ir filmu. Daugiasluoksnė pastogė neduos įtakos drėgmės kaupimui, o tai labai svarbu inkstų apsaugai.

Jie turės pakankamai lengvą prieglobstį, o krūmai paprastai žiemą gali judėti, o pavasarį – žydėti.

Kai augalas žydi

veiksmo žydėjimasSunku nieko palyginti su spektakliu, kai veiksmas žydi atvirame lauke. Žydėjimo laikotarpis priklauso nuo veislės, trukmės – nuo palikimo. Gegužės mėn. Viduryje gali būti ankstyvas kai kurių veislių žydėjimas. Likusi dalis apskritai malonu birželio-liepos mėn.

veiksmas grubus rozea nelaisvėje šalia namoTaigi, sodinti ir rūpintis veiksmais atvirame lauke nėra kupinas nieko sudėtingo. Šis augalas yra nepageidaujamas dirvožemiui, augs visur, kur vanduo nebus stagnuotas. Veiksmas, kuris nėra įspaustas kitais augalais, yra gausiai apvilktas gėlėmis, taip pat puikiai auga penumbra.

Kaip matote, mums reikia šiek tiek rūpintis ir meilė augalams, o atgal – neįtikėtinas grožio egzotinis krūmas, kurio sunku palyginti su nieku.

Trumpai apie sodinimą deutsey – video