stovyklavietes priemiesčio rajoneUnikalus kamfio augalas dažniausiai naudojamas pietų zonose, sodininkystei, sodų ir sodybos papuošalams. Maloniai susipažinsime su kempingo nuotraukomis ir šiame botanikos aprašymais.

Koks stebuklas yra gramofonas?

kampsis su dideliais gėlių puokaisKampsis yra sparčiai besiplečianti daugiamečiai bignonėjų šeimos augalai. Tai yra garbanojimo gamykla, kuri laikosi visko, kas stovi vertikaliai. Jis gali būti lengvai lyginamas su laukinių vynuogių, tik stovyklavietė yra masyvi. Apskritai, tai krūmas ar medis, iš kurio eina ilgai žydi lianos. Žmonės turi dar vieną pavadinimą – “Trumpeter”.

Kampsinio galų žydėjimasLabiausiai tikėtina, kad dėl gėlių jis buvo taip pravarduotas, nes jie yra šiek tiek panašūs į raudonų, raudonų ar rausvų muzikinius vamzdžius. Gėlės yra surenkamos nuostabių grožių žiedynuose: ištemptas iki dešimties centimetrų ilgio, žydi liepos mėnesį, penkių ar šešių gabalėlių ir žydi iki rugsėjo. Vaisiai yra cilindrinės formos dėžutė. Tai nokina ir suteikia sėklų rugsėjį ar lapkritį.

žydi jauni ūgliai

Jaunuoliai stovykloje turi ploną žalsvą dugną, o suaugusieji – stipriai raudonai rudos žievės. Palaipsniui formuoju bosu. Šaknys yra galingos, gerai plinta teritorijoje, o tik dalis guli. Taip yra dėl to, kad augalui reikia daugiau saulės spindulių, o ne maistinių medžiagų žemėje. Todėl jis tęsiasi aukščiau, aukščiau ir aukščiau.

sodrus lapai lapėsLapų plokštės yra ovalios, ovalios. Būdingi dantys kraštuose. Lapai yra ant petioles, kurių kiekvienas vežamas nuo septynių iki vienuolikos lapų plokščių. Viršutinė lapo pusė yra lygi, o apatinė – galūnė prie pagrindinių venų.

kampsis myli saulės spindesįKalbant apie dirvožemį, nepretenzingas, bet šaltas negali toleruoti karpis. Todėl jis dedamas ant pietinių sklypų pusių. Žiemą patikimai padengti plėvele, kriauše ir kt. Priešingu atveju, šaknys tiesiog užšąla, o pati augalas miršta. Ukrainos pietuose karpis yra beveik visur, nes jai rūpintis yra minimalus. Žiemos laikotarpis augalas toleruoja tyliai, o vasaros gyventojai pietų regionuose nesirūpina apsauga nuo šalčio.name dekoravimas

Stovyklos veislės

stovyklavietė prie vartųKampsis nėra vienintelis augalas, bet visas gentis, apimantis kelias veisles. Dekoratyvinės veislės ir du pagrindiniai tipai.

Pagrindinės rūšys yra tos rūšys, kurios buvo veisiamos, tapo pagrindu veisti naujas augalų veisles.

Pagrindinės stovyklos rūšys:

  • Kinų;
  • įsišaknijimas.

kampsis šalia sūpynėsDekoratyvinės veislės:

  • hibridas;
  • geltona;
  • įsišaknijusi Judy;
  • įsišaknijimas Flamenko.

Kinų

kampsis kinųAntrasis augalo pavadinimas yra didelių gėlių kamfis. Neturi oro šaknų, bet kokia parama yra suvyniota aplink jo ūgliai. Jis auga kai kuriose Japonijos ir Kinijos dalyse. Jis skiriasi nuo giminingųjų dar mažiau ištvermės. Lapai su grubiais kraštais, tamsiai žalia. Kinų stovykla pasiekia dešimt metrų aukščio. Gėlės yra dideli (iki 8 cm), todėl buvo vadinama. Šio augalo gėlės turi ryškią ugnies spalvą. Žydi tik antruoju ar trečiuoju metų po sodinimo.

Vaisiai atrodo kaip anodas, maždaug 20 centimetrų ilgio. Sėkla yra plokščia, iki 12 milimetrų ilgio, išsibarstę vėjo. Kinų kampsis gali atlaikyti tik trumpalaikių šalčių iki -18 laipsnių. Tai laikoma labiau spalvinga, naudojama papuošti mažus daiktus. Gerai suformuota krūmo forma. Stambiažiedės stovyklos buvo naudojamos kultūroje nuo 1800 m. Remiantis šia rūšimi buvo įvestas naujas Tungberg veislė, kuriam būdingos trumpos spalvos.

Įsišaknijimas

stovyklavietė įsišaknijusiUniversitetas įsikūręs Šiaurės Amerikoje. Tai yra didelis vynmedis, kuriame yra oro šaknys.

Oro šaknis yra adaptacija, kuri leidžia gamyklai pritvirtinti prie bet kokio palaikymo ir augti aukštyn.

Lapai yra dideli, ilgi, siekia dvidešimt centimetrų ilgio ir dažomi ryškiai žalios spalvos. Gėlės yra dideli, piltuvo formos, ryškiai oranžinės spalvos, su raudonu lenkimu. Gėlių skaičius žiedynuose siekia 15 vienetų. Pušynai atidaromi vienas po kito, todėl Tekoma stovyklos (antrasis vardas) žydi ilgai nuo vasaros vidurio.

Vaisiai yra dvigeldžiai, panašūs į ankštesnes, 5-13 cm ilgio. Sėkla yra trikampė, su užapvalintais kampais, padengtais sparnuota oda.

Sparnuota žievelė leidžia sėklos būti lengvos ir intensyviai plinta per vėją.

Jis auga labai greitai, ypač jei dirvožemis yra vidutiniškai drėgnas ir turtingas maistinėmis medžiagomis. Atsako trumpalaikių šalčių -20 laipsnių, jis laikomas lengvuoju ir termofilišku. Be sėklų, jis gali padauginti iš sluoksnių ir auginių. Specialios atramos nereikalingos. Kultūroje jis naudojamas nuo 1640 m., Jis turi dekoratyvines formas:

  • anksti;
  • auksinis;
  • tamsiai violetinė;
  • spalvingas.

Hibridas

mišri stovyklosHibridinis kampsis yra veislė, kuri buvo veisiama (1833 m.) Dėl dviejų tipų kampsinių: didelių žiedų ir įsišaknijimo. Nedidelis sparčiai augantis augalas, kuris vargu ar pasiekia šešis metrus aukščio, nepalaiko pagalbos. Žydi vasaros pabaigoje, gėlės geltonos oranžinės arba oranžinės spalvos. Mėgsta laisvas šlapias priemaišas. Lengvai mylintis, bet jei klimatas yra šiltas, jis gali saugiai augti vidutiniškai užlietose srityse.

Flamenko

flamenko flamenkoLiana su stipriu augimu. Kampsis įsišaknijimas Flamenko pradeda žydi liepos mėnesį ir baigiasi rugsėjo mėn. Žiedai saugiose, šiltose ir saulėtose vidutinio drėgnumo vietose. Yra oro šaknys, kurios padeda jam nuskaityti ant paramos. Jauni šprotai reikalauja susieti. Šaltomis žiemomis jis gali užšalti. Aukštyje jis pasiekia vienuolika metrų. Gėlės yra raudonos, surenkamos žiedynuose.

Įsišaknijusi Judy

kampsis root juodasKampsis, įsišaknijęs Judy, auginamas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Nuo ankstesnio laipsnio skiriasi tuo, kad jis turi ryškiai geltonos spalvos geles, su oranžine kakleliu.

Geltona

Stovyklavietė geltonaNepakankamas augalas, augantis beveik bet kokiame dirvožemyje. Bet jei dirvožemis yra per mažas maistinių medžiagų ar drėgmės, tada jis neaugs tiek, kiek norėtume. Turi kitą pavadinimą – “Campus Flava”. Apželdinimas geriausiai tinka ganykloms ar sodinukams, prieš dirvą. Gėlės nėra savaiminio apvaisinimo, taigi reikia augti gretimuose augaluose. Reikia genėjimo, laistymo ir tręšimo. Kampsis geltonas taip pat atsparus kenkėjams ir ligoms.