gėlių lovos su spygliuočiųSpygliuočių augalai naudojami kaip alejų, sparnų, sodybos sklypų apželdinimas. Spygliuočiai turi daug pranašumų prieš kitus augalus.

Spygliuočių augalų gėlių dangos privalumai:

 • Pagrindinis gėlių lovos su spygliuočiais privalumas yra jo visada žvilgsnis bet kuriuo metų laiku. Pakanka pažvelgti į spygliuočių augalų gėlių parfumerijos nuotrauką, kad įsitikintų, ar šis postulatas teisingas;
 • Galimybė suprojektuoti golfo konstrukcijas ir tolesnis paruošimas sodinimui;
 • Lengva ir lengva rūpintis gėlių lova su spygliuočių;
 • Galimybė išsaugoti plantacijas gėlių miške kelerius metus. Spygliuočių augalai daugiausia yra daugiamečiai augalai ir jų nereikia kasmet atnaujinti;
 • Gyvulių gultų sukūrimo ir priežiūros išlaidoms taupyti;
 • Laiko taupymas išlaikant spygliuočių lovos išvaizdą tinkamame lygyje.

Pasirenkamas pasirinkimas – laikas pradėti formuoti spygliuočių gėlių lovą. Šis procesas susideda iš kelių etapų.

Spygliuočių augalų gėlių lovų išdėstymas:

 • Giedlių konstrukcijos su spygliuočių plėtra;
 • Spygliuočių parinkimas;
 • Spygliuočių augalų gėlių lovų schemos tyrimas;
 • Dirvožemio paruošimas po lova;
 • Pačios spygliuočių augalų sodinimas.

Nepaisant spygliuočių augalų pasirinkimo turtingumo, kraštovaizdžio dizaino metu yra vienodų principų, kaip formuoti gėlių lovos iš spygliuočių.

Spygliuočių gėlių lovų dizaino principai:

 • Pirmenybė teikiama užsitęsusiems ir kompaktiškiems augalams;
 • Žaidimas yra sudarytas iš formos ir spalvos kontrasto;
 • Žemės dangų augalų fone auga lėtai augantys nendriniai spygliuočiai;
 • Gėlių lovos pagrindu yra veja ir alpių slidinėjimo trasa;
 • Spygliuočių gėlių įdėjimas yra akmenys;
 • Spygliuočių lovos apdailai parenkama žievė.

Vadovaudamiesi šiais principais, jūs galite išvengti daugelio dažniausių netinkamų sodininkų klaidų. Pavyzdžiui, augalai sodinami neatsižvelgiant į gebėjimą toliau augti ir per arti atstumą vienas nuo kito. Ateityje tai veda prie to, kad kai kurie iš jų auga gana sparčiai, uždarant prieigą prie tiesioginių saulės spindulių kitų augalų ir net apartamentai. Kaip rezultatas, jis tampa aišku disharmonija į augalų ir gėlių lovos Bendras vaizdas praranda savo pirminę žavesio dydžio.

nuotrauka gėlių lovos iš spygliuočių augalų

Kaip pagrindą, spygliuočių lovos parenkamos iš pušies, eglės, eglės ar kadagio.
Krūmai, kartu su spygliuočių augalais, yra rododendrai, rabarimai, virėja, spiraea, erika, vynuogės.
Dėl sudėties taip pat tinka daugiamečių žolinių augalų, tokių kaip javai, paparčiai.
Kaip žemės danga augalai, formuojantys fono lovas, pasirinkti floksą, čiobrelių, samanų, zhiznichku šliaužti, sedums.
Augalų derinys gėlių su spygliuočių nuotraukomis iliustruoja geriau nei bet kurie aprašymai.

Spygliuočių augalų gėlių lovų schema

Ruošiant gėlių lova dirvą reikėtų turėti omenyje, kad spygliuočių funkcija, yra jų paprastumas ir gebėjimas įsitvirtinti bet žemėje. Nepaisant to, bus protingiau iš anksto pasirūpinti dirvožemiu ir sumaišyti lapus ar žemės dugnus, pridėti prie jų durpes ir smėlį. Taip pat tinka specialūs mišiniai spygliuočių medžiams, parduodami sodininkų parduotuvėse.

Kasyklos po augalais iškasamos apie 60-70 cm gylio ir išklotos paruoštais dirvožemio mišiniais. Kaip nutekėjimas, naudojami akmenukai.
Po to, kai sodinti spygliuočių augalus, būtina kompaktišką dirvožemį ir mulčias. Jei reikia, galite pridėti papildomą žemės sluoksnį.

Iš spygliuočių augalų gėlynų schema paprastai yra 12 registracijos variantų. Kiekvienas sodininkas, ar mėgėjas, ar profesionalas, gali kurti savo kompoziciją. Tačiau prieš pradedant tai patartina susipažinti su jų pagrindinėmis rūšimis.

spygliuočių palei tvorą

 1. Kompaktiškas. Šioje schemoje želdynuose yra pasodintas pakrančių menkavertis, gėlių lovos viduryje yra kalninė pušis ir vakarinė tjuja. Funkcija šios kompozicijos yra mažas dydis, leidžiantis sutvarkyti išilgai tvorų, taigi ir jų zadekorirovat.
 2. Didelis. Gėlių lovelė idealiai tinka didelėms erdvėms ir paprastai yra šalia tvorų esančių vietovių. Šiuo sudėtį, palei tvorą pasodinti dviejų rūšių Juniperus ir priešais juos – Vakarų arborvitae, ant jos pusės turi kadagių, į vidurį – kalnų pušies, raugerškio ir vėl kadagių, bet žvynuota, tada palei krašto – kadagių horizontalus 2 rūšis;
 3. Horizontali. Jo funkcija yra privalomas plokščio, plokščio paviršiaus reikalavimas sodinti. Savo kūrybos naudojant 3-4 rūšių kadagių, pavyzdžiui, formuoti mergelę, Velso princas, Andora Compact;
 4. Gėlių lova miško stiliaus. Leidžia sukurti natūralaus kraštovaizdžio įspūdį. Dėl tokios natūralios gėlių lovos yra ideali roko, kadagio ir pušų kalnui, taip pat Kanados ir paprastosios eglės.

Vaizdo įrašas: spygliuočių augalai alpių skaidres