Gėlių spathiphyllum vadinamas moterų laimėSpathiphyllum atrastas Kolumbijos, Gustav Wallis džiungles, turbūt turėjau ne idėja, kad šimtmečio augalas bus vienas iš populiariausių kambarinių augalų, ir gauti labai neįprastą slapyvardį Rusijoje.

1824 m. Europoje pirmą kartą atsirado spathiphyllum, kuriame dėl baltosios periantos formos jis gavo savo pavadinimą. Spathe – lovatiesės, follo lapai.

Iš tiesų, Lancetowaty Perianth, subtiliai suvynioti aplink žiedyno burbuolės ir baisus per žalia lapija yra labai panašus į nuotakos šydas, vėliava arba antklode.

Moteriškos laimės talismanas – spathiphyllum

Žydi spathiphyllum žiemos sode, malonus akisRusijoje, daroma prielaida, kad gėlių gali atnešti į namus gerovę ir ramybę, todėl Spathiphyllum taip pat žinomas kaip moters laimės. Europoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, ragindamas lelija Spathiphyllum taikdarių augintojų turi kitą versiją ir palyginkite nuostabus Perianth su balta vėliava, kuri yra naudojama parlamentarus, ketina taikos deryboms. Na, ši versija turi teisę egzistuoti, nes pasaulis reikalingas ne tik mūšio lauke, bet ir šeimoje.

Tad kodėl spatipilis, kaip rusų nuomone, kaip kambarinis augalas, duoda moterims laimę?

Ne paslaptis, kad dauguma moterų tiki gerais požymiais ir linkę laukti stebuklų net ir suaugus. Taigi kodėl nepretenzingas, energingas ir labai grakštus augalas netaptų laimingu talismanu?

Parodytas gėlių spathiphyllumBe to, jei jūs manote, nuotraukų Spathiphyllum, moters laimė ne tik simbolizuoja baltą šydą, šydą, bet ir neįprastą būdą apsilankymą žiedkotį, tarsi gimsta iš padidėja apimtis lapkotis. Pasak legendos, tai kodėl gėlė gali radikaliai pakeisti vieną moterį gyvenimą ir palaikyti šeimos gerai yra vedęs.

Kaip Dekoratyviniai augalai, Spathiphyllum nepretenzingas ir labai patraukli, augalų nereikia kurti dirbtines sąlygas, jai nereikia genėjimas ir noriai patinka savininkas arogantiškas baltos žvakės žiedynai. Tikriausiai toks, natūralus, lengvas ir laimingas, ir turėtų būti šeimos gyvenimas!

Related  Kūrybinis gėlių dizainas yra lengvas

Kuo geriau jausmas simbolizuoja moterų laimę spathiphyllum, tuo geriau namuose bus atmosfera, o pora santykius bus lengviau vystytis. Ir nesvarbu, kokia spathiphylloon rūšis flaunts ant palangės, pagrindinis dalykas, kad jo savininkas laikytis visų taisyklių rūpintis augalų.

Houseplant spathiphyllum priežiūra ir priežiūra

Gausus spathiphyllum žydėjimas simbolizuoja gerovę namuoseŽinomas kaip moters laimė, spathiphyllum yra Pietų Amerikos atogrąžų miškų gyventojas, todėl norint, kad komfortas miesto apartamentuose būtų sveikas, augaliui reikia kuo arčiau natūralių sąlygų.

Svarbiausias reikalavimas yra šiluma, juodraščių nebuvimas ir gana didelė dirvožemio ir oro drėgmė.

Optimali temperatūra tokiam houseplant kaip spathiphyllum yra 20-25 ° C.

Šaltame sezone kultūra gali augti vėsesniu oru, ypač todėl, kad temperatūra nesiekia 15 ° C.

Augalui reikia reguliarios priežiūrosSpathiphyllum, kaip ir moterų laimė, reikalauja paprasto, bet nuolatinio rūpinimosi. Augalai, kurie mėgsta drėgmę, yra naudinga purkšti šiltu stovi vandeniu, o kartais nuvalykite lapelius drėgnu servetėliu. Tačiau, norint pasiekti svarbiausią, žydinčią spathiphyllum, tai įmanoma, tik stebint laistymo grafiką ir atidžią požiūrį į augalą

Kaip ir kiti drėgnių atogrąžų gyventojai, spatipijolis smarkiai reaguoja į vandens trūkumą. Išdžiovintas dirvožemis tampa liemenių nykimo priežastimi ir atsisakymu į krūmus formuoti vainikus. Tačiau per daug sočiųjų dirvožemių nestiprins moterų laimės, o spatipilis gali reaguoti su šaknų sistemos ir juodžovių lapų skilimu.

Persodinimas spathiphyllum yra geriausias pavasarįSiekiant gero augimo ir ryškios sodrios žalumynų susidarymo, Spatyphyllum reikalingas pakankamas apšvietimas:

  • Vasarą puodus veikia lengviausi langai.
  • Žiemą patalpų augalams organizuojamas papildomas apšvietimas.
  • Jei gėlė yra po deginančiais saulės spinduliais, augalas yra paslėptas.

Geromis sąlygomis, spathiphyllum, žinomas kaip moterų laimė, taip pat valo orą.

Nenuostabu, jis yra augalų dalyvauja NASA eksperimentus ir parodė puikią galimybę apsivalyti atmosferą ne tik anglies dioksidas, bet ir iš benzeno ir formaldehido pėdsakus.

Kai auga dygsta, spatipilis virsta transplantacija, tačiau verta pasirinkti per didelį puodą. Dideliuose induose suteikiama daugiau lapų, bet visiškai “pamiršta” apie žiedynų formavimąsi. Todėl geriausias pasirinkimas yra puodelis, pora centimetrų platesnė nei ankstesnė.

Related  Įspūdingas klevo grožis bet kuriuo metų laiku

Persodinti spathiphyllum, kaip ir kitų rūšių augalai, geriau pavasarį. Jei reikalinga dirvožemio kultūra, mišinys yra gaminamas iš:

  • smėlio dalys;
  • dvi deltos žemės dalys;
  • durpių dalys;
  • humuso dalys.

Galite naudoti ir paruoštą mišinį, pridedant jose organines trąšas ir šiek tiek smėlio.

Jei norite dauginti didelį augalą, spathiphyllum krūmas gali būti lengvai pasiskirstęs transplantacijos metu.

Spathiphyllum: nuodingas ar ne?

Spathiphyllum turi skirtingą pavojingų junginių koncentracijąKaip ir visos artimiausios susijusios rūšys, spathiphyllum “moterų laimė laikomas vidutiniškai toksišku augalu. Priežastis tai – žalia Bush’o oksalo rūgšties ir kai kurių kitų medžiagų dirgina gleivinę, burnos ir virškinamojo trakto turinys.

Priklausomai nuo veislės, augalai gali turėti skirtingą pavojingų junginių koncentraciją. Dėl klausimo: “Ar tai yra nuodingas ar ne?”, Yra pagrįsta išsamiai atsakyti. Auginami kambario sąlygomis veislės spathiphyllum neturi rimto pavojaus.

Norint išvengti nemalonių incidentų, geriau pašalinti vazoninius vazonus su sultingais krūmais nuo mažų vaikų ir naminių gyvūnų.

Jei atsargumo priemonių nepadėjo, o kai kurie iš šeimos narių dar bandė Spathiphyllum “Moterų laimė” ant danties, gali būti labiausiai nemalonus simptomai svyruoja deginimo pojūtis ant lūpų, liežuvio ir gerklės, baigiant pasunkėjęs kvėpavimas ir dusulys.

Spathiphyllum lapai ir žiedlapiai turi kartų skonįPirmieji apsinuodijimo požymiai tampa pastebimi beveik iš karto po nurijimo, po to intensyviai didėja ir gali būti pastebėti iki dviejų savaičių po nelaimingo atsitikimo.

Jei organizmas gauna daug žalių spathiphyllum, moters laimė gali virsti rimtais sunkumais, iki priepuolių ir inkstų nepakankamumu. Tačiau tokie atvejai yra nepaprastai reti, nes kambarinių augalų lapija yra karta ir dažniausiai neretai kelia susidomėjimo net namie.

Kai imamasi burnos ertmės kaustinės palieka burna buvo kruopščiai nuplauti vandeniu, skalauti gerklę, o tada sumažinti skausmą ir rūgštingumo sumažinimo pacientas gali pasiūlyti jokių pieno produktų, tokių kaip jogurtas, sūrio ar jogurto gabaliuką.

Daugeliu atvejų, per vieną dieną po to, kai imasi tokių priemonių, patenka į spatifilio lapų burną, moterio laimė grįžta, ir šeimoje valdo ramybė ir ramybė.

Related  Kodėl Kalanchoe namuose nešviečia

Spathiphyllum namuose ir biure – video