Naudingi vaisiai sausmedis valgomiejiTarp daugybės neįkainamų vaisių ir uogų, auginamų soduose, ypatingą vietą užima valgomosios sausmedžio veislės. Jos krūmai patenkinti metinių pirmųjų vasarinių uogų derliaus. Krūmas nebijo šalčio iki 50 laipsnių, o gėlės išsaugomos net iki 8 kartų . Pavasario pradžioje svarbu užtikrinti augalo vystymąsi drėgme, o derlius bus.

Kas vertingas sausmedis?

Sausainis valgomasPer sezoną, kai yra tiek daug vitaminų, gražaus krūmo pradžioje atsiranda mėlynos lašelės, kurios šviesiai žalios spalvos, kurios ištirpsta burnoje. Iš natūralių uogų sunaudotas organizmas beveik nemato karvių vaisių šiek tiek kartumo. Žinomas gyvybiškai svarbus vitaminas C randamas uogoje tiek, kiek citrone. Medus pakitimo kalis yra didesnis tik spanguolių, o kitiems elementams ir vitaminams jis viršija visas žinomas uogas, auginamas rusų soduose. Jie turi visus vitaminus ir mineralines medžiagas, reikalingas žmogui optimaliu asimiliacijos deriniu.

Visų rūšių valgomųjų sausmedžių uogos yra naudingas vitaminų produktas.

Kaip auga sausmedis sode

Sauskelnės sodinimo vietaKrūmas mėgsta gerai apšviestą vietą be arti gruntinio vandens ir lengvo dirvožemio. Su kirkšniu augalu augalas, todėl būtina auginti keletą skirtingų veislių augalų. Tada kiaušidžių bus daug didesnis. Organinių trąšų tiekimas padidins derlių. Jis myli medūzos pelenus, bet jam nepatinka chemija. Tik lengvas tręšimas karbamidu pavasarį, net iki žiedynų, yra palankus. Todėl valgomais natūralaus pieno auginimas yra malonus patyrimas ir visada geras rezultatas.

Valgomojo sausmedžio sodinimas ir priežiūra

Sausmedis pjaustymasBiologinis krūmo ciklas prasideda ankstyvuoju awakening. Tačiau augimo nutraukimas ir lignifikacija vyksta rugpjūtį. Jūsų klausimas, Perdirbant sausmedį maistą, sprendžiama dėl aplinkybių. Taigi, norint gerai išgyventi krūmą su plikomis šaknimis, tinka tik rudens sodinimas. Pavasarį galite auginti sodinuką, gautą naudojant konteinerio auginimo metodą.

Augalų dauginimas atliekamas keliais būdais:

  • sėklos;
  • kirtimai;
  • sluoksniavimasis;
  • krūmo padalijimas.

Related  Karališkojo pelargonio nuotraukos ir augalų priežiūra namuose

Sėklų metodas dažniausiai naudojamas daigynuose. Augimo procese krūmų nardymas 20 cm atstumu auga ir parduoda juos iki trejų metų.

Dažniau veisimo būdas yra sluoksnių įsišaknijimas. Iš sluoksnių maistingas sausmedis yra greitas būdas gauti pasėlių. Norint gauti įsišaknijimą, reikia nušluostyti šaudymą iš motinos krūmo ir kaiščio į žemę. Vietoje sąlyčio su dirvožemiu sukuriamas tranšėjos viršuje arba pilstys ant žemės. Bus ugdoma šaknys. Naujas augalas su gerai išvystytais šaknimis nuo gimdos krūmo atskiriamas tik kitais metais.

Druskos rūgšties atsinaujinimo priežiūra ir sodinimas gali pasireikšti padalijus krūmą. Tam reikės pjūklo ir kirvio, nes krūmo medis yra labai tankus. Manoma, kad augalas įsišaknijo, jei nuo jo kiekvienais metais išaugo šaknys.

Žaliosios šakelės prasideda birželio pabaigoje, kai augimas jau pasibaigė, ir lignifikacija nebuvo padaryta. Paruoškite šakų viršūnes, turinčias tris poras lapų. Viršutinė lapų pora paliekama, o auginiai linkę į medelyną su drėgnu smėlio ir durpių sluoksniu 2: 1 ir 20 cm sluoksnio aukščio santykiu. Pasibaigus 2 sav. Nuolatinėje vietoje jie yra pasodinti tik kitais metais rudenį.

Žiurkės su lignified medžiaga prasideda žiemą. Išauginta žiemos pradžioje, ilgi kirtimai laikomi sniege arba rūsyje. Jie yra pasodinti krantinėje tik gegužės mėnesį kampu, paliekant viršutinį inkstą virš žemės. Šakniavaisiai auga 2-3 metus, po to jie perkelti į nuolatinę vietą.

Medžių drebėjimo sodinimas ir priežiūra nuolatinėje vietoje

Labiausiai atsakingas momentas gauti sveiką išpjaustytą krūmą yra jo teisingas sodinimas.

Augalas turėtų būti laisvas, užpildytas būtinu maistu, kuris leis šaknų sistemai greitai vystytis. Valgomasis sausmedis sodinimas ir priežiūra, kuris buvo vykdomas pagal visas taisykles, greitai pradeda derlių.

Poskiepio sodinimas nuolatinėje vietojeSvarbus etapas bus išankstinis viso plantacijos ploto užpildymas mineralinėmis trąšomis, nes ateityje tręšimas riebalais yra nepageidautinas. Todėl, nepertraukiamo kasimo metu, turite 2 superfosfato, vienos kalio druskos ir organinės kibiras per kiekvieną kvadratinį metrą juostoje. Vieta sodinimui pradedama paruošti likus dviem savaitėms iki to laiko, kai persodinama sausoji dieta į nuolatinę vietą.

Related  Ką daryti su lempa, kai hiacintą teka?

Sausainių žydėjimas valgomasKasti duobę esant pusės metro, 40 cm giliai ir iki pusės metro atstumą. Du trečdaliai duobę yra pripildyta derlingos viršutinio sluoksnio augalas yra sumontuota ant piliakalnio, ištiesinti šaknis Statinė pagilintas iki trijų centimetrų, pagirdyti ir mulčiuoti viršutinį skylę užkirsti kelią plutos išsidėstymą.

Valgomojo sausojo svogūno sodinimo priežiūra yra pavasario vienkartinių gausių krūmų ir mulčias. Ankstyvą pavasarį galite šerifolą maitinti greitu žaliąja masė.

Perspektyvios valgomosios sausmedis veislės

Sausmedžių valgomieji yra daugiau nei 200 veislių. Jie yra suskirstyti į skirtingus rodiklius:

  • pagal brandą;
  • sunaikinant;
  • kvapiosios savybės;
  • našumas;
  • uogų dydis.

Sėkmingas daugelio veislių pavyzdys yra žinomos Pelenė, Mėlynoji Spindlė, Bakchar. Jų savybės yra išsamiai aprašytos ne todėl, kad yra geriausios, bet šios augalai yra savybių, kurias sodininkai nori, savininkai.

Uogos rūšiuoja natūralaus valgomojo mėlynojo velenėlioJavų rūšys, kurių sudėtyje yra natūralaus sausojo valgomojo “Blue Spindle”, pradeda bręsti birželio viduryje, savaitę anksčiau nei braškės. Uogų svoris yra apie gramą. Veislė yra savaime apvaisinta, apdulkinama bet kuriuo vienu metu žydinčiu, krūmu. Tokios uogos neberenkiasi tuo pačiu metu, todėl ilgą laiką galite pasimėgauti krūmu.

Lonicera caerulea suklio turi silpną tvirtinimo koteliu ir žlunga, būdamas vaisinės laikas yra geriausias pagal krūmo įdėti neaustiniai audiniai, kuris leidžia augalas kvėpuoti, tačiau jis yra puikus vada kritusių uogų. Uogos yra saldžios, subtili karsto poskonis. Pirmasis vasaros derlius kūnas su dėkingumu.

Pilkšvai pilka PelenėSausi drebėjimai “Pelenė” perėmė veislinius testus ir 1983 m. Užregistravo registre.

Krūmas skiria ankstyvą vaisių auginimą trečiaisiais metais.

Krūmas yra tik 0,7 metro aukščio, daugėja sodinukais ir yra labai dekoratyvus. Pelningumas yra įspūdingas – 20 centų vienam hektarui, iki 3 kilogramų už krūmą. Uogos yra didelės, juodos su mėlyna žydi. Uogų skonis yra braškinis, oda yra minkšta, paviršius yra lygus. Krūmas yra atsparus šalčiui ir neapsaugo nuo daugybės kenkėjų. Jis myli, ar jo kaimynai pasirenka “Amfora” ar “Leningrado milžinišką”.

Related  Nasturcijos gydomieji ypatumai, taip pat kontraindikacijos

Sausiškio Bakcharo brandinimasSausi riešutai Bakcharskaya garsėja savo kokybe, atsparia smulkinimui ir labai produktyvi. Su gražia, didelė iki 1,4 gramo, rūgštus ir saldžiųjų uogų. Ši rūšis brandina vėliau, tačiau ji atspari ligoms ir kenkėjams, atspari sausrai. Plintantis krūmas nesustoja, jis pats reguliuoja žaliosios masės augimą.

Gyvūnų karalystė – video