Vyriškos vynuogės, suprojektuotos svetainėjeDacha, kaimo namas, kaimo turtas – visur nėra akių malonių pastatų. Aprengti seną svirą, papuošti verandą, o fasadas su žalumynu padės greitai augančiam vyrų vynuogių dekoratyvinei liana. Augalų sodinimas ir priežiūra yra paprastas, o apdailos efektas yra išskirtinis.

Susipažinimas su vyriškomis vynuogėmis

Merginos vynuogės ant namo sienosDekoratyvinė liana iš vynuogių šeimos gali sukurti bet kokią kompoziciją. Jo vynuogynai tęsiasi iki 20 metrų, kasmet padidėja 2-3 metrai. Siaubingos stipraus varlės pastebi bet kokį netolygumą ir pritraukia šaudymą arti paramos. Ant vertikalaus akmens, medinių paviršių, liana kyla savarankiškai, kaip parodyta nuotraukoje. Vyresnios vynuogės auga per metus ir uždengia sieną labai gražių lapų kilimu su penkiais peiliais, išsikišančiais ilgomis petioles.

Ryškiai žalios, niekada ligonio lapai nesudaro kilimo ant bet kokios plokštumos. Rudenį ši kraštovaizdis tampa violetinė ir lieka tokia, kol vėlyvas rudens neapsiriboja lapais. Iš šakelių matomos mažos mėlynos uogos, primenančios vynuoges, tačiau jos yra nevalgomos. Jie gali likti žiemą kaip paukščių gydymas.

Rudens vaizdas iš berniukųŠio nuostabaus augalo gimtinė yra Šiaurės Amerika, Rytų Azija. Naudojamas papuošti savo plieną 1622 metais. Kultūroje yra penkių smegelių vynuogių ir jų ivyviška forma. Gilių vynuogių naudojimas kraštovaizdžio dizaino gali būti rekomenduojamas dėl daugelio priežasčių:

 • kultūra yra žiemos ištverminga, nereikia žiemos prieglobsčio;
 • augalas nesunku ir netampa kenkėjais;
 • vynuogės yra nepakeliamos į dirvą ir vietą;
 • dekoratyvinis ir greitai augantis;
 • lengvai dauginasi.

Kas gali be abejo palikti kraštovaizdžio dizaino vaizdą apie vyrų vynuoges, nuotrauka padaryta praėjus 4 metams po kirtimų sodinimo.

Kreivas mergaičių vynuogių namasNaudokite augalą, kad sukurtumėte gyvatvorę ant rabits tinklelio. Su sparčiai augančių vynuogių pagalba uždenkite pavėsinę. Labai svarbu yra nuolatinis augalo ornamentalis. Tai nereikia gydyti nuo kenkėjų, todėl pažeidžia ekologiją. Jos šakos saugiai toleruoja bet kokį šalną, o pavasarį kompozicija atgimsta ir jauna žalia žalia. Augalų priežiūra yra reguliaraus genėjimo, po kurio lapai tampa didesni, kilimas yra tankesnis. Pasakų simboliai gyvena parkuose, jei menininko rankos galėjo sukurti rąstą augalui. Šių paveikslėlių kraštovaizdžio dizaino nuotrauka, kurioje yra vyrų vestuvių, mažai tikėtina, kad sodininkas nepaliks abejingų.Sodo kompozicijos su vyriškomis vynuogėmis

Merginų vynuogių nereikia specialios paramos. Viskas, ko jam reikia, yra sienų šiurkštumas ir sugebėjimas sukurti kablys. Liana prilipo prie pavaldžių šaknų, yra įsišaknijusi.

Neapdorotų vynuogių dauginimasis

Jauno krūmo išardymasNukreipimo vietos pasirinkimas yra paprastas. Liana augs iki bet kokio atspalvio lygio. Bet jei merginos vynuogės augs šiaurinėje pusėje, tada nebus rudens purpurinio lapo. Rudenį lapai liks žalios, kol jie nuleidžiami. Vynmedis geriau auga apšviestaje vietoje. Augintą pasodinus, turėtumėte žinoti, kad papildomi šaknys yra taip tvirtai pritvirtinti prie paviršiaus, kad šaką negalima sunaikinti, nesukeliant jam žalos.

Related  Vangut’s spiri sodinimas ir priežiūra kieme

Vyrų penkių lapų vynuogės lengvai dauginamos. Naudojami keli metodai, kurių kiekvienas turi savo ypatumus:

 • sluoksniavimasis;
 • kirtimai;
 • sėklos.

Atsižvelgiant į reprodukcijos patirtį, sparčiausiai su geru išgyvenimu vasarą gali būti dauginamos kilpa, kuri pasiskolinta iš kaimynų. Sulenktas žemu grioveliu žemėje, būtinai užtruksite keterą su pakeltu karūnu. Yra ir kitų būdų, kaip išdėstyti bangas, o vienas inkstas turi būti ant žemės, vienas ant paviršiaus. Paaiškėja, kad yra įsišaknijęs keliose vietose su sluoksniais. Tačiau gausite gyvą sėją tiesiai iš krūmo atsiras dar greičiau. Norėdami tai padaryti, įdėkite dvejų metų masalą į žemę, sustiprinkite ją, o prieš įsišaknijant jis bus maitinamas motinos augalu.

Žalios vynuogynų įsišakojimo metu žemė turi būti drėgna. Būtų nereikalingas dirvožemio apsaugojimas nuo džiovinimo geotekstilėmis, kad nebūtų sutrikdyta oro keitimas ant skylės paviršiaus.

Vaisių vynuogių reprodukcija iš kirtimų įmanoma vienu metu, šviežiai pjaustyta medžiaga pieštuko storio. Tuo pačiu metu petiole turi būti 5 inkstai, trys iš kurių gilinamas. Pastoviai drėgna žemė ir viršutinė danga nuo saulės spindulių užtikrins 100% augalų išlikimą. Vynmedžių auginimas iš auginių gali būti atliekamas bet kuriuo metu šiltuoju metų laiku. Jei nėra galimybės gauti sodinamosios medžiagos, ją galima įsigyti.

Reprodukcija iš auginiųNeplanuoti augalai greitai pripratę ir pereina prie augimo. Tačiau, norint sukurti silpną augalą, būtina sukurti geras sąlygas:

 • savaitę prieš sodinant dirvą kasti ir pašalinti piktžoles;
 • kasti skylę 50 cm gylio, sukurti nutekėjimą, viršuje smėlio pagalvę;
 • viršutinis sluoksnis derlingos dirvožemio turėtų būti iš sodo žemės, kompostas su smėlio pridėjimas.

Pagrindinis genėjimo su formavimu procesas yra atliekamas po to, kai miežių krūmyje rudens ar ankstyvos pavasario rudens žiemos sezonas nutraukiamas. Genėjimas atliekamas inkstuose, paliekant pėdą ne daugiau kaip 0,5 cm, kad mazgai nepakenktų dekoratyvumui.

Vynuogynų dauginimasis sėklomis beveik nenaudojamas. Sėklos turi būti stratifikuotos pusantro mėnesio temperatūroje 5 ° C temperatūroje 0. Sėjamosios pasirodys per mėnesį. Sėklos išlaiko savo daigumą tik vienerius metus. Taip pat galima rudenį sėti. Bet šiuo atveju sėklos bus sudygsta per metus.

Akimirkos, į kurias reikėtų atsižvelgti, auginant vyrų vynuoges

Namų sienų dekoravimas su vyriškomis vynuogėmisJūs negalite įdėti vynuogių, kur norėtumėte nuslėpti nenuilstančią struktūrą. Sparčiai augantis augalas labai apkrovina struktūrą ir gali nukristi. Jei siena yra tinkuotos, augalas gali sugriebti gabalą ir nugriūti su juo. Todėl siena turi būti monolitinė, plyta, betoninė ar medinė. Na, kai rėmas palaikomas. Puikiai tinka tinklinio audeklo tinklelis, jungiamosios detalės.

Related  Dekoratyvinis ir gydantis augalas jūsų sode – princas

Jei augalas planuojamas ant stogo, tai jis neturėtų būti plytelių ar šiferio – liana sulaužys ar nuleis lapus. Vėliavos bus pynimas visus pažeidimus, kurie bus patenkinti kelyje, antena yra kaminas ar viryklė. Todėl karūnos formavimas suteiks objektą tvarkingą išvaizdą ir neleis augalui patekti į draudžiamas struktūros dalis.

Sodininkui suteikiant grožio, dalyvaujant įvairiems dekoratyviniams augalams, sodininkas gauna ne tik pasididžiavimą savo gero sodo ir meno skoniu. Mergelės vynuogės turi savybę žudyti kai kuriuos grybus ir bakterijas. Namuose esantis mikroklimatas, išklotas lianais, taps malonesnis, nes vasarą reguliuojamas kambario šildymas. Liana tampa saulės spinduliu, o karšta popietė namuose yra kieta.

Pareiškimas, kad namo fasadas po želdine nėra vėdinamas, nėra patvirtinti. Lapai apsaugo sienas nuo įstrižo lietaus. Tačiau nepamirškite apie šaknys siurblius, kurie ima drėgmę. Todėl jaunųjų vynuogių naudojimas dvaro dekoravimui kartu su kitais augalais sukurs unikalų išvaizdą.

Originalus dviejų sąaugų sujungimasPatrauklus yra lianų sugebėjimas toleruoti žiemos sąlygas be papildomos pastogės. Ypač lietinguose regionuose ekspertai pataria, kad pirmieji kelerius metus jaunieji augalai turėtų būti šiek tiek izoliuoti, padengti apsaugine plėvele.

Naudinga graži mergaičių vynuogių nuotrauka