Branų krapaiKai paminėjau krapų medį, vaizduotė netyčia atkreipia milžinišką umbeliferous augalą su kvapniu pinnate lapais.

Iš tiesų, šiame kultūros, kuri kulinarijos, papuošimai ir vaistiniam vertės ažūriniai kartą išpjaustytų lapija, bet įprastą daržo krapų arba peletrūno diemedžių narkotikų netaikomas.

Aprašymas apie didėjantį krapų medžio ir jo nuotraukas proceso nėra dažnas reiškinys, kaip panaudotų medžiagų, tradiciniais ūkininkavimo praktika pankolių, bet išvaizda ir charakteristikos kultūra yra ne mažiau įdomi. Tarp daugiau nei šimto veislių krapų arba peletrūno dieviškojo medį kaip augalų vadinami žmonės, išsiskiria ne tik lapų forma, bet ir tai, kad beveik yra daugiamečiai sub-krūmai. Galingas medicininis pelynas stiebų, pasiekė vieną aukštį ir pusę, o pietiniuose regionuose ir dvi metrų antrą arba trečią lignified ir storo šakniastiebiai šakojasi leidžia jums maitinti didelę karūną, skersmuo iki 1 metro.

Karpių medis: medicininio, aštrinio skonio ir dekoratyvinės kultūros nuotrauka ir aprašas

UolienėDaigelis yra gerai žinomas daugelyje pasaulio regionų. Gali būti, kad gentis, kilęs iš Mažosios Azijos ar Viduržemio jūros šalių, yra šiandien Europos soduose, kur augalas buvo įvežtas į kultūrą 1598 m. Šiaurės Amerikos pakraščiuose medus buvo įdiegtas praėjus šimtmečiui, o Rusijoje, Petrovskio laikais, kaip medikamentinis augalas buvo auginamas krapų medis.

Įdomu tai, kad pankoliai laukinėse formose randami pietuose šalies regionuose, pavyzdžiui, Juodosios jūros pakrantėje Kaukaze, taip pat pietvakariuose Sibiro.

Ryškiai žalios žalumynės krapų lapijosNepaisant pietinės kilmės ir termofilinių savybių, medikamentų pjuvenos yra gana nepriimtinos, be to, įvairiose vietose galima auginti krūmų medžius. Šios rūšies pochopuotos augalija prasideda paskutinę balandžio ar gegužės pradžioje, o per mėnesį augalas formuoja gražų ažūrinį karūną, prireikus lengvai formuojantį.

Sidabrinė krapų lapijaŠiandien, kaip ir nuotraukoje, galima rasti įvairiausių krapų sodininkus su ryškia žalia lapija ir tradiciniais sidabrinės pjuvenos lapais. Žydintys prasideda šioje 70-140 dienų tipo po žalia išvaizdą, todėl vidurinė zona yra ne visada galima pamatyti Wiechowaty žiedynai, susidedanti iš apvalaus balsva arba gelsva gėlės.

Medicininės dryžolės sėklos arba neturi laiko susieti arba nesulaukti.

Kraujo dauginimo ir sodinimo metodai

Eglių sodasJei kitų susijusių rūšių yra lengvai dauginamos šaknų auginiai, šakniastiebiai krapų medis nesuteikia tokių ūglių, bet krūmas lengvai auginiai, augalai gali būti skirstomi ir gyvybingi auginiai gauti iš antžeminiuose ūgliai.

Related  Teisingas jazminų sodinimas, priežiūra ir genėjimas – gausių žydėjimo įkeitimas

Kada birželio antroje pusėje jaunieji žiedinių medžių šakos pradeda kietėti:

  • Iškirptų kirpimų ilgis nuo 10 iki 15 cm, su 3-4 internodes;
  • per dieną už 1,5-2 cm įskiepite poskiepio arba heteroaksino sodinamąsias medžiagas šaknies formavimui ir augimui stimuliuoti;
  • auginiai nuplauti ir pasodinti vienos humuso dalies ir dviejų dalių smėlio mišinyje, gilinant 2-3 cm.

Eglių medis kiemeJauni augalai turi būti po filmu iki 6 savaičių. Šiuo metu indas su įsišaknijusiomis krapų krapais reguliariai laistomas ir stebimas taip, kad ūgliai neplautų. Antroje rugpjūčio pusėje sodinukai su susiformavusiomis šaknimis yra persodinami į atvirą žemę. Paprastai šaltuoju oru prasideda krapai, nuotraukoje visiškai aklimatizuojasi ir sugeba padidinti iki 40-50 cm aukščio.

Jeigu augalinė medžiaga yra nuimami vasaros pabaigoje, augalai, tai geriau nedaryti sodą ir palikti žiemą ant vėsaus terasoje ar net kambarį. Šaltą žiemą augalai laistomi ne daugiau kaip 1 kartą per 7-10 dienų, kiečių dažniausiai praeina beveik visus lapus, augmenija nustoja, ir tuo pritvirtinimo pusėje lapų pumpurai suformuotas, kurie palietė pavasarį augimo svetainėje. Be to, mes galime skleisti krūmo gydomąjį plekšnė antenos per atraižas, kuri yra pakreiptas ūgliai į dirvožemį, prishpilivayut į dirvožemį ir pabarstyti.

Jei svetainėje jau yra uodegos medžio, iš suaugusiųjų krūmo su lova galima atskirti mažas dalis su 3-4 šakomis ir gana išsivysčiusiu šakniastiebiu.

Sodinukai sodinukaiJei sodininkas galėjo gauti mažų šios neįprastos augalų sėklų, tuomet iš jų galima auginti krapų tik per sodinukus. Kai krapai auginami kaip medžio miegamojo kultūra, sparčiai auganti krūmas nebūtinai apkarpyti, ir aktyviai maitinti, nes šį sezoną jaunas augalas gali generuoti iki 20 ūglių 75 cm ilgio.

Svogūnėlių auginimo vietos parinkimas

Jaunieji krapaiTeritorija, kurioje gyja gyja, arba, kaip sako Europos sodininkai, krūmų pogrupis turi būti gerai apšviestas, bet saugomas nuo vėjo. Dirvožemio sodinimas krapais turėtų būti laisvas, pakankamai maistingas ir neutralus. Jei dirvožemis:

  • turi rūgščią reakciją, būtinai gamina kalkių arba dolomito miltus;
  • menkas maistines medžiagas, atlieka kasimo procesą, įvedant gerai perepredshey organinius;
  • pernelyg tankus, būtina įdėti durpes ir smėlius.

Related  Gėlių lova raudonųjų žydiniuose tonuose: sodo salvių rūšys ir veislės

Tai geriausia surengti medžių sodinimo krapų pietinėje pusėje tvoros, ilgamete aukštos augmenijos ar pastatus, krūmas gauna pakankamai šviesos ir šilumos, kuri nepatenka į šalto vėjo atakos.

Šiuo atveju, kultūra, kuri gali atlaikyti šalnų iki -25 ° C, gali žiemą be papildomos pastogės. Ir jei sugadinami jauni ūglių patarimai, vasarą krapų medis gerokai auga ir greitai kompensuoja nuostolius.

Kaip tręšti krapą ir kaip rūpintis kultūra?

Heather tvora iš krapųAugalas puikiai reaguoja į tręšimą ir augimą derlingame dirvožemyje, todėl prieš sodinant krapą kiekvienas kvadratinis metras dirvožemio yra:

  • 6 kg organinių trąšų;
  • 15 gramų amonio nitrato ir kalio chlorido;
  • apie 30 gramų superfosfato.

Taigi, kad krūmas buvo augimui, jaunas pelynas gamyklos vieta esant ne mažiau nei vieno metro atstumu nuo kaimyninių augalų, išskyrus tuos atvejus, kai Krapų medis, kaip nuotraukoje, naudojamo gyvena žalia sienas organizacijos. Čia atstumas sutrumpinamas per pusę ir atidžiai stebimas karūnos formavimas ir naujų ūglių augimas.

Aklimatizacijos laikotarpiu augalai aktyviai laistomi. Medicininės lapinės dėmės suaugusios avilys gali lengvai toleruoti sausą laikotarpį, tačiau netoleruoja pernelyg daug dirvos drėkinimo. Krapų žemės po medžiu laisvesnė, išgrynintas nuo piktžolių ir nukritusių lapų, ir nepamirškite patręšti krapų medį, kuris pavasarį ir vasaros pabaigoje, kuriam reikia mineralinių trąšų ir organinių medžiagų įvedus rudenį augalų.

Naudingos savybės ir krapų žalumynai

Kapsulės žalumynai naudojami kulinarijos ir medicinos tikslamsPaprastai ši kultūra beveik nesidomi kenkėjais, todėl augalas krapais netaps pradedantiesiems problemų. Tačiau pasiekus 10 krūmų amžius bus geras šaltinis žalia, o ne tik gausu eterinių aliejų, kurie suteikia Žalumynai Kvepalų šviežių krapų, kamparo pastabos, citrusinių vaisių ir net adatas, bet ir natūralus kartumas, kumarinams, flavonoidai, taninai ir mineralų, ir vitaminų.

Kultūriniais ir medicininiais tikslais naudokite viršutines ūglių dalis ir jauną krapų lapiją, į nuotrauką, turtingą veikliąsias medžiagas.

Daržovių žaliava pankolių medis tradicinėje medicinoje naudojamas kaip anemija gynybą, parazitinės infekcijos ir skausmai įvairaus pobūdžio, žalia yra naudojamas kaip patempimų ir sumušimų, uždegimo ir sutrikimų, nervų sistemos ištaisyti. Vokietijoje, kur Krapų medis auginamas kartu su įprastais žolelių, lapų švieži arba džiovinti forma buvo įtraukta į mėsos ir žaidimų patiekalai, padažai ir sriubos patiekalų. Gera žali pjuvena ir marinatai, pyragaičiai, daržovių ir grybų agurkai. Dėl medžių pjuvenų daigai ir lapų sudėkite alkoholinius tinktukus ir pagaminkite arbatą.

Related  Taikymas vaistažolių paprastosios medicinoje

Jauni lapai su krapų kvapuAromatas, panašus į krapų kvapą, išsaugomas tik jaunuose lapuose, tada jis tampa labiau prisotintas, o jame vyrauja vyšniniai rūko tonai. Taikant šį augalą maistui, svarbu nepamiršti, kad jis, kaip ir visų rūšių pochlių, turi alkaloidų ir pernelyg daug gali sukelti sveikatos problemų.

Kaip auginti kvepiančią pankolių – video