akmens lovaVasaros poilsis yra mėgstamiausias mūsų tautiečių laikas. Taigi, kodėl gi ne, kad ši šventė ne tik malonus, bet ir gražus? Tam reikės vienkartinių pastangų ir tada paprasti veiksmai, skirti išlaikyti sukurtą grožį.

Labiausiai maloni akies gamykla svetainėje yra, žinoma, gėlės. Bet tiesiog juos įdėti eilėse yra per daug nuobodu. Geriausia sukurti nepaprastą gėlių sodo kraštovaizdžio dizainą. Tai nereikalauja universiteto žinių, tik noro.

Kaip pradėti kurti dizainerio gėlių lovą? Subtilumas ir patarimas

Norint suprojektuoti golfo klubą buvo gražus, iš pradžių turite tai padaryti kokybiškai ir atsižvelgti į kai kurias savybes:

  • Padaryti piešinį ar net eskizus ant popieriaus, suprasti, į namus gėlė, kokios formos ir dydžio ji yra, ar tai padės išvengti kitų augalų.
  • Pasirinkta svetainė turėtų būti plokščia. Pašalinkite nuo jo akmenis, piktžolės, kaskite ir pažymėkite.
  • Sukurdami gėlių lovos dizainą ant dachos, apsvarstykite jo ribas. Sėjamos gėlės gali labai augti.
  • Jei gėlių sodas neatitinka namo, pasukite kelią į jį.
  • Gėlių sodinimas turėtų būti imamasi atsakingai. Jei dar to nepadarėte, pasirinkite augalus, kuriuos lengva rūpintis.

Kaip sukurti gražią spalvų schemą gėlių lovų projekte?

gėlių lovos dizainasProjektuodami gėlių lovelius šalyje tikėtina, kad pasirinksite tik vieną gėlių rūšį. Svaiginančius rezultatus galima pasiekti, jei žinote keletą paprastų jų derinimo taisyklių. Tada galite lengvai sujungti keletą gražių augalų ir gauti puikus gėlių sodas.

  • Maksimalus spalvų skaičius vienoje gėlių lovoje yra 4-5.
  • Jei sukursite gėlių sode esančią plotą, kuris bus pagrindinis akcentas, tai turėtų būti pabrėžta unikalią spalvą šiame krašte.
  • Nepamirškite, kad šalta spalva sumaišoma su šaltais, šiltais ir šiltais.
  • Nebijokite sujungti ryškių šešėlių ir minkštesnių spalvų. Taigi, savo rankomis pavaizduotas gėlių lovos dizainas pasirodys labiau įvairesnis.

Be to, pasirūpinkite praktine problemos dalimi. Apsvarstykite augalų žydėjimo laikotarpį. Visos tos pačios gėlių gėlės turi sutapti. Įsitikinkite, kad vienos augalo rūšies lapai neapsaugo kito, kai jie žydi. Prieš sodinimą ištirti kiekvienos gėlės savybes. Visi jie reikalauja ypatingos priežiūros ir dirvožemio tipo.

Kalbant apie gėlių dizaino dizainą, jis gali būti ne tik vienos pakopos, bet ir išlaikyti perėjimą lygus. Puikus pasirinkimas – sukurti gėlių sodą taip, kad žydintys augalai būtų pakeisti žydinčiais. Šis metodas padės daugeliui metų palaikyti gėlių grožį. Beje, norint nenukentėti nuo nuolatinių transplantacijų, pirmenybė teikiama daugiamečiams augalams.

Puikios idėjos gėlių dizainui savo rankomis

Gyvi barjerai. Tai vienas gražiausių ir palyginti paprastų būdų, kaip patobulinti svetainę. Norėdami pradėti, jums reikia kelio, o iš jo pusių galite sukurti nuostabų grožį. Girliandos dizainas, kaip apyrankės, gali būti padarytas naudojant vieną augalą arba spalvų derinį. Tokiam gėlyno sodui patartina auginti ne daugiau kaip 2-3 augalus tuo pačiu metu.

Related  Dekoratyvinis ir gydantis augalas jūsų sode – princas

žiedų rutulys

Rabatki. Tai yra gėlių lova, kurios ilgis yra apie 1 metras (gali būti daugiau) ir siauro stačiakampio formos. Rabatkai, kaip taisyklė, yra sukurtos šalia sienų, tvorų, gyvatvorių, vejų. Jie gali būti sodinami vienoje pusėje arba simetriškai ant kitos. Tokioje dizaino gėlių lovoje galite puikiai derinti žemų ir aukštų skirtingų spalvų augalus.

gėlių lovos dizainas

Mixborders. Jei turite galimybę ir nori padaryti sudėtingesnę gėlių lovos dizainą šalyje, pasirinkite šią parinktį. Jūsų pastangos bus grąžintos šimtus kartų grožiu, kuris bus sukurtas žemės sklype. Mixboxers derina geles ir krūmus, papildo vienas kitą. Jie paprastai sodinami taip, kad jų žydėjimo laikotarpis kinta skirtingais laikais. Nuo pavasario vidurio iki pirmųjų šalčių dizaino golfo klubas savo rankomis maišytuvo formos akyse patinka. Jei sudėtyje yra spygliuočių augalai, grožis išliks ištisus metus.

gėlių lova

Alpių kalnas. Tai turbūt vienas iš populiariausių dainų svetainėje šeimininkai kiekvieną sodą. Žinoma, to reikia sukurti daugiau laiko ir pastangų, bet ar tai verta? Tiesiog pažvelkite į gėlių lovelių, kuriose rodomi Alpių skaidres, nuotraukų dizainą. Tai visada originalus, neorganizuotas ir estetiškai gražus vasaros rezidencijos dizainas. Tokio gėlynus galima įdiegti dirbtinį tvenkinį, bet net ir be lovos atrodys puikiai, ypač jei pasirinkote gražių akmenų apdaila.

Alpių slide

Be siūlomų variantų, jūs galite kurti gėlių lovelius kaime pagal savo vaizduotę. Nepamirškite pasirinkti originalios formos, nesijaudinkite sujungti augalų ir nepamirškite pridėti neįprastų aksesuarų gėlių sodui.

Nemanykite, kad priedai lovos – tai tik senas geras autobusas (nors naudojant padangas, dažytos šviesiomis spalvomis, jūs galite pasiekti įdomų Apželdinimas neįprastas lovos). Mes įtraukiame fantazijas! Mes naudojame senus baldus. Tinkamos kėdės, naktiniai staleliai, stalai ir net vonios. Daugiau, prieš įdiegiant juos į gėlių lova reikės atkurti mažai – pokrast teisinga spalva, kurti Antikos specialių priemonių poveikį.

Related  Kaip padaryti daugiasluoksnę gėlių lova savo rankomis?

Taip pat, kaip priedų, tinka eglės, kurios visada atrodys harmoningai gamtos krūtinėje. Dizainas gėlynai, iš kurių nuotraukų galima rasti internete, dažnai apima kelmai (ne iškeldintiems iš žemės), plytų, įvairių gamtinių akmenų, senų ir nereikalingų įrankiai. Gražios dizaino gultas su savo rankomis gali būti pasiektas naudojant grindų plokštes, kurios aplink gėlyną yra išdėstytos aukščio eilėse.

Nepamirškite, kad specializuotose parduotuvėse visada galite rasti įvairių daiktų ir skaičių, kurie puikiai atrodys jūsų gėlių sode!

Vaizdo įrašas: dizaino idėjos neįprastoms gėlių lovoms