mergaitė daro gėlių lovąŽingsnis po žingsnio instrukcija, kaip padaryti geles, tiems, kurie be tvirtų investicijų nusprendė padaryti mažą žemės sklypą rojų kampą, investuoti į jų sielą ir jėgą.

Jūs jokiu būdu negalite pamiršti pliušinių gėlių, kurie neseniai buvo matomi pažįstamuose sklype. Atrodo, kad yra žinių apie augalų ir gėlių akis, bet jų deriniai ir paprastumas yra tiesiog nuostabi! Jūs taip pat galėsite sukurti savo projektą, dizainą, kuris bus neatskiriamas jūsų pasaulėžiūrą. Kaip tai padaryti? Perskaitykite ir pamatysite, kad viskas priklauso nuo jūsų galios.

Pagrindiniai principai

Kuriant bet kurią gėlių lovą ar gėlių sodą yra tam tikrų principų, kurie padės padidinti jų suvokimą ir patrauklumą. Šiek tiek apie juos. Būtina nuspręsti:

 • Kokios spalvų schemos turėtų būti dominuojančios;
 • Ar gėlių lova yra nuolatinio žydėjimo vieta arba tik tam tikru laikotarpiu;
 • Augalai, kurioms kultūroms turėtų būti teikiama pirmenybė – viena ar kelios rūšys;
 • Kuris iš siūlomų augalų yra panašus, atsižvelgiant į dirvožemio, apšvietimo, klimato ir drėgmės reikalavimus;
 • Kai žydėjimo laikotarpis prasideda ir baigiasi;
 • Kokios formos norėčiau pamatyti gėlių lovą.

Nebijok daug patarimų. Gėlių lovos sukūrimas ant dachos suteiks daug teigiamų emocijų savininkui ir jo artimiesiems.

Patarimai! Iš pradžių nuspręskite, kiek laiko ir pastangų esate pasiruošęs išleisti rūpintis gėlėmis. Jei suprantate, kad jūsų galimybių ištekliai yra aiškiai riboti, verta gyventi tuose augaluose, kuriems kasdien nereikalingas dėmesys. Arba naudokitės sodininko paslaugomis.

Nusileidimo tankis apskaičiuojamas ir parengiamas planas.

Gėlių lovos augalų sodinimo schemaNorint geriau suvokti, kaip padaryti gėlių lovą savo rankomis, gerai planuoti, pageidautina naudojant milimetrinį popierių. Nebūk per daug tingus dažyti ateities augalų sodinimo vietas su spalvų spektru, kurį norėtumėte pamatyti.

Kiek sodinti augalą už 1 kv. m apskaičiuojamas taip:

 • Dideli ir dideli augalai – nuo 1 iki 3 vienetų;
 • Vidutinio dydžio, kompaktiškas – nuo 4 iki 7 vnt .;
 • Mažai auginamos – iki 10-11 vnt .;
 • Dekoratyvinis grunto dangtis – iki 10-15 vnt.

Related  Vejos aeratorius – tavo patikimas asistentas

Plane reikia nurodyti augalų skaičių ir jų pasėlių pavadinimus.

Patarimai! Pabandykite sodinti augalus asimetriškai. Tai suteiks natūralumo sodinti. Jis turėtų būti pasodintas taip, kad būtų galima augti.

Mes perkeliame planą į žemės sklypą

išlenktas gėlių lovaNaudodami matavimo juostos priemonę, virvės ir peštynės apibūdina būsimos gėlių sieneles. Viduje, maždaug 20-25 cm, pašalinamas viršutinis dirvožemio sluoksnis. Jis kruopščiai iškasamas, išvalytas nuo šaknų, piktžolių ir kitų pašalinių elementų – akmenys, stiklas ir tt

Priklausomai nuo dirvožemio būklės, įpilkite reikiamų medžiagų – smėlio, durpių, humuso ir, pagal instrukcijas, mineralines trąšas. Tada jis yra išlygintas ir šiek tiek sulenktas.

Gražiai dekoruoti sieną, padaryti asmens lovą, kuris atskleidžia charakterį ir mąstymo būdą ir jo savininkas. Medžiaga gali būti visiškai skirtingi -. Dekoratyviniai sienos, kurios yra prieinamos parduotuvėse, akmens, plastiko buteliai, panaikino dugnus iki, mūrinis, rankų darbo iš vytelių willow tvoros, ir tt Tada, pažymėkite sodinimo gėlių vietas.

Augalų sodinimas ant lovos

Priklausomai nuo augalų rūšių, kai kurie yra pasodinami gėlių lovoje sodinukais, kiti yra pasėliuojami sėklomis. Atstumas tarp sėklų turėtų atitikti sodinimo modelį.

Patarimai! Norėdami išvengti papildomo tiesiogiai, neigiamą poveikį augalų, būtina įdėti puodus sodinukai ant planinio vietoje ir įsitikinti, kad viskas tinka numatytą vietą gėlių ir krūmų nusileidimo.

Sodinukai turėtų būti sodinami taip:

 • 15-20 minučių prieš iškraunant vandenį ilgą laiką;
 • Kairėje rankoje paimkite stiklą ir dešiniu delno užsegimu iš viršaus, kad gėlių stiebas būtų tarp pirštų;
 • Švelniai į kairę ranką pasukite stiklą aukštyn kojom, laikydami žemę augalu dešine ranka;
 • Švelniai nuspaudžiant stiklą, iš jo ištraukiame sodinukus, kol mes neplėšiame stiebo – jis tiesiog nusileidžia delne;
 • Paruoštą laistytą skylę dedame vienkartinę su šaknų sistema;
 • Skleisk gausiai sodinuką vandeniu.

Related  Mes susipažįstame su veislėmis Terry pelargoniumas iš nuotraukų ir aprašymų

Tolesnė priežiūra pasodintiems augalams – tai raižymas, atsipalaidavimas, laistomas laistymas ir ligų gydymas. Be to, atsižvelgiant į dekoratyvinių krūmų ir gėlių ypatybes, būtina laiku atlikti jų formavimą – genėjimo,

Atkreipkite dėmesį! Prieš sodinant, brandaus krūmo šakniastiebis, jei jo savybės leidžia, jį reikia padalyti į keletą dalių. Tai leis jam priprasti prie geresnio. Senieji augalai netoleruoja transplantacijos.

Savo rankose padaryti gėlių sodą yra žingsnis po žingsnio. Tai padės patarimus, pateiktus šiame straipsnyje.

Vaizdo įrašas: savo rankomis pagamintos gėlių lovos