Skirtingi Kalanchoe tipaiKalbant apie genus Kalanchoe augalus visame pasaulyje, yra apie du šimtai. Šiuo atveju, matyt, jie gali atrodyti kaip realus gigantai, 2-4 metrų aukščio, su porterio sumedėjusių stiebų, ir nykštukai, gyvenantys ramiai ant medžių arba ant uolų ir tarifų šakų neviršija 15-20 cm. Kai Kalankė rūšių renkasi sausus uolų tuščias, kiti patogiau po atogrąžų miškų spygliu.

Tačiau tarp Kalancho nėra vietinių gyventojų viduriniosios juostos – visi augalai yra iš atogrąžų ir subtropinių Afrikos, Azijos ir Australijos regionų. Todėl mūsų šalyje šie įdomūs augalai yra auginami patalpose, puikiai pritaikyti prie gyvenimo sąlygų patalpose, ir atidžiai stebint, daugelis Kalanchoe rūšių reguliariai žydi ir lengvai padaugėja.

Kalanchoe Degremona (Kalanchoe daigremontiana)

Kalengė iš DergemonoGarsiausias mūsų šalies genties atstovas yra “Kalanchoe Degremona”, iš pradžių iš Madagaskaro salos. Daugiamečių žolių su smailiomis mėsingais lapais gamtoje gali pasiekti dviejų metrų, toje pačioje patalpoje sąlygos dažnai auga ūgliai ne ilgiau kaip 50 cm. Augalai Lapai turi tiek monochromatinės arba žalios spalvos sizuyu ir kartais padengtas rusvos raudonos arba taškuotas ir dryžuotos.

Dergemono žiedaiŽiemą Kalankė Degremon, kaip nuotraukoje, žydėjimas, sudarančių ne iš didelio palaidų žiedyno, sudaryta iš raudonos arba rausvos gėlės pailgos formos pabėgti viršuje. Bruožas tipo laikoma daug veislinių pumpurus, esančių ant takto lapo krašto ir suteikti mažyčių rozetės su oro šaknų, kurios greitai įsitvirtinti rudenį ir kilti naujiems įrenginiams Kalankė daug.

Kalanchoe pinnate (Kalanchoe pinnata)

Kalanchoe pinnateKalanchoe pinnate, nuotraukoje, tai taip pat gimtoji iš Madagaskaro, plačiai paplitusi dėl savo vaistų savybių. Su galingais stačiais ūgliais augalas sudaro iki metro aukščio krūmus. Mėsingi, ovalo formos lapai žemiau kamieno yra paprastas ir arčiau galo yra suskirstyti į 3-5 dalis. Priešingai, šios rūšies Kalanchoe Degremona, užpakalinės žarnos yra apvalios, o lapai taip pat yra blizgūs.

Kalanchoe gėlės yra pinnateŠi rūšis taip pat būdinga vaikų, susiformavusių depresijos lapų krašte, daugybe, bet dažniau tai atsitinka jau ištempusių lapų plokštėms ar lapams, kurie jau nukrito nuo stiebo. Kaip ir fotografijoje, pankūkių kalanchoe žydėjimo metu formuoja galingus žiedynus, karūnuotus iki 35 mm ilgio slystančiomis gėlėmis. Gėlių vamzdis yra žalsvas arba rausvas, rausvos spalvos traškučiai, o korola dažniausiai yra rusvai raudonos spalvos.

Kalanchoe proliferating (Kalanchoe prolifera)

Kalanchoe sprawlingKalanchoe Prolifera laukinėje gamtoje yra centriniame Madagaskaro regione, kur jis gali išaugti iki beveik dviejų metrų aukščio. Jaunas šios Kalanchoe rūšies augalas iš pradžių formuoja stiprų tiesinį kotelį, kurio viršuje formuojasi rausvųjų lapų rozetė, nes augalai formuoja vainikus. Palaipsniui seni lapai nusileidžia, ir, kaip ir kitos Kalanchoe rūšys, bagažas yra plikas.

Pirmasis žydėjimas įvyksta tik kelerius metus po sodinimo, arčiau pavasario. Gėlių smaigas yra labai didelis, kartais iki metro aukščio. Paprastosios žiedynai susideda iš pailgų gėlių su žaliais vamzdeliais ir oranžinės vėžės.

Kalanchoe Behar (Kalanchoe Beharensis)

Kalanchoe BecharŠis Kalanchoe rūšis dažnai vadinamas dramblio žolelė arba maltiečių kryžius. Augalai, gimtoji į pietus nuo Madagaskaro, išsiskiria augimu ir didžiulėmis, neįprastomis lapų formomis, padengtomis trumpu, tankiu jausmu, kuris daro juos melsvu.

Kaip ir kitų susijusių augalų, gėlių Kalankė plunksninis formavimo ant ūglio pumpurai laisvomis mažo skersmens ir 7 mm, ir šviesa žalsvai geltonos gėlės. Šis Kalanchoe rūšis taip pat toleruoja sausų laikotarpių ir vėsos.

Kalanchoe Blossfeldiana (Kalanchoe blossfeldiana)

Kalanchoe iš BlossfeldViena iš dekoratyvių “Kalanchoe” Blossfeld rūšies, nuotraukoje, yra gerai žinoma mėgėjų augintojams dėl sultingų žydėjimo. Šis augalas gamyboje sudaro pusiau krūmų formas, susidedančias iš stačiakampių, mažai šakotų šakelių, aukščio nuo 30 iki 60 cm.

Nedeklaruotų, blizgių lapų forma yra kiaušialąstė. Lapų plokštė yra stora, mėsinga. Apatiniai lapai yra didesni nei tie, kurie yra arčiau viršuje. Vidutinis ilgis yra apie 4-6 cm.

Gėlės Kalanchoe Blossfeld, kaip parodyta nuotraukoje, surinkti žiedynuose. Gėlių skersmuo yra 12-15 mm. Gamtoje dažniausiai yra augalai, sudaryti iš raudonųjų gėlių, tačiau dėl floristų atrankos galima auginti įvairių spalvų Kalanchoe.

Kalanchoe Terry BlossfeldPopuliariausias rūšies Kalankė blossfeldiana Terry, nuotraukoje, Calandiva malonus ilgai žydinčių ir sodrus žiedynai su balta, geltona, oranžinė, rožinė ir tamsiai raudonos spalvos pumpurai.

Kalanchoe tomentosa

Veltinio KalanchoeKitas Madagaskaro žmogus, Kalanchoe veltinis, kartais vadinamas kauko ausimis už kiaušinių formos, su smailiu lapų galu ir tankiu juostiniu danga ant jų. Šios Kalanchoe rūšies šakos taip pat yra stačios, griežtai sustiprintos iš viršaus su sidabriškai pilkiais lapais.

Blossomed veltinis KalanchoeAnt staigių, žiedynų formuojasi skėtis arba paniclė. Gėlės yra nedideli, juodais violetiniais sidabro vamzdžiais iki 12 mm ilgio ir rusvos, violetinės arba raudonos vėžlio.

Kalanchoe marmorata (Kalanchoe marmorata)

Kalanchoe marmurasKalankė marmuro arba margas galima pamatyti kalnų regionuose Etiopija, su puse metro, stiprus krūmas su dideliais obovate palieka geriausią jausmą ne slėnių, o 1500 iki 2500 metrų aukštyje virš jūros lygio, kur dažnai sausros laikotarpiais ir vėsa.

Lapai turi apvalų dantuojamą kraštą ir spalvą, nurodant pavadinimą visam augalui. Žalsvai rudos atspalvio lapo plokštės padengtos didelėmis raudonos arba rudos dėmelėmis, kurios puikiai užmaskuoja augalų molio dirvožemį ir akmenis.

Kalanchoe iš marmuro gėlėsMarmuro Kalanchoe žiedynai yra skėčio formos, susidedančios iš elegantiškų baltų gėlių su keturiais smailiais žiedlapiais ir pailgau iki 7 cm ilgio vamzdeliu.

Kalanchoe big-flowered (Kalanchoe grandiflora)

Didelės gėlės KalanchoeArtimiausios susijusios kalanchoe marmuro rūšys yra iš Indijos. Kalanchoe yra didelių žiedų, iš išorės labai panaši į ankstesnį augalą, tačiau neturi būdingo lapų modelio.

Gamtoje šio Kalanchoe aukštis neviršija 60 cm. Tiesūs stiebai, šviesiai žalios spalvos lapai yra tankiai išdėstyti ant trumpų petioles. Kai jie nukreipia saulės lapų mentes, jie gauna rausvą ar violetinį atspalvį, ypač pastebimą palei kraštą.

Žiedynai susideda iš šviesiai geltonų gėlių su keturiais žiedlapiais ir pastebimo aromato. Šios Kalanchoe rūšies žydėjimas įvyksta pavasarį. Augalas gerai toleruojamas, nes trūksta laistymo ir lieka vėsioje patalpoje.

Kalanchoe Marnier (Kalanchoe marnieriana)

Kalanchoe MarnierPusės krūmas su mėlynais, sultingais lapais, esančiais abiejose ūglių pusėse, pasiekia 60 cm aukštį. Dėl augančių ūglių augalas gali užimti ne daugiau kaip 70 cm skersmens plotą.

Gamtoje žiemos metu Kalanchoe Marnier lapai tampa sirenovato-rožinės spalvos, o tai papildo augalų dekoratyvumą. Oranžinės-rožinės arba raudonos gėlės yra ant nuleistojo skruzdžių ir sudaro vaizdingą vaizdą, kur auga Kalanchoe. Madagaskare, šios rūšies tėvynė, Kalanchoe yra šlapiose akmenyje salos šiaurės rytuose.

Kalanchoe mitelchatortkovoe (Kalanchoe thyrsiflora)

Snaigė KalanchoeŽolinių daugiamečių augalų, kurių stiebai auga iki 60 cm ilgio, kilę iš uolų Pietų Afrikos regionų. Stiebai tiesūs, beveik neatspindintys, sėdi obovate lapais, susiaurėjančiais prie skilties. Minkšti, tankūs lapai turi žalią spalvą, kartais raudonos ar tamsiai raudonos kraštinės krašto. Lapų plokštės apatinių lapų yra daug didesnės nei viršutinė, jauni.

Pavasario šūvio viršuje formuojasi paauksuotos pailgos žiedynai, derinant geltonos gėlės, kurių skersmuo 1,5 cm. Po žydėjimo Kalanchoje pasirodo daugybė dukterinių rozetės, gerai įsišaknijusi ir suteikiant naujos kartos augalus.

Kalanchoe Lucia (Kalanchoe luciae)

Kalanchoe LuciaŠi Kalanchoe rūšis išsiskiria dideliais, labai mėsingais lapais, panašiais į krabų kopūstą, esančiomis poromis iš abiejų kamienų pusių. Apatiniai lapai turi ryškiai žaliai violetinę spalvą, o viršutinė, žalio spalva yra pilka dėl vaško dangos, apsaugančios audinius nuo saulės. Lapai, esantys beveik vertikaliai, suteikia šio Kalanchoe originalų išvaizdą, todėl augalas atrodo fiksuotas, ant jūros gilių akmenų ar kitų moliuskų.

Žydintys Kalanchoe luciae negalima laukti, kol po dvejų ar trejų metų po sodinimo. Suaugęs krūmas formuoja galingą ilgą gėlių smaigą, geltoną geltoną gėlę. Dažniausiai, po jų nurimo, augalas miršta, tačiau jį lengva atnaujinti vaikams skirtuose rozetuose po pagrindo.

Kalanchoe mėgintuvėlis (Kalanchoe tubiflora)

Kalanchoe vamzdžių spalvosKaip ir “Degremon” Kalanchoe, nuotraukoje atstovaujama kalanchoe yra vamzdinė, lapuose yra vaikų masė. Ši rūšis taip pat gyvena Madagaskaro sausose pusiau dykumose ir formuoja stiprius krūmus iki 70-80 cm aukščio. Likusių šių artimų giminaičių sunku palyginti.

Žiedynai iš vamzdinės spalvos KalanchoeIš pirmo žvilgsnio vamzdinė spalva kalanchoje traukia siauri, iki 13 cm ilgio pilkai pilkai žalios spalvos. Dėl šviesios fono spalvos, rudos dėmės yra aiškiai matomos, todėl augalas tampa dar neįprasta. Gėlės, atsirandančios ant aukštų kilpos, yra pailgos formos ir bordo-raudonos spalvos.

Kalanchoe split (Kalanchoe laciniata)

Kalancho padalijimasKalanchoe išskirstytas gamtoje vyksta subtropikų Afrikos regionuose. Iš kitų artimųjų, augalas išsiskiria giliai išsišakojusia, beveik paviršiaus sultingų, ryškiai žalių lapų forma. Stiebai stati, bet su dideliu ilgiu gali išnykti. Norėdami suformuoti kompaktišką krūmo kalanchoe turi būti supjaustyta.

Žydėjimas yra gausus, geltonos arba oranžinės gėlės yra paprastos, su keturiais žiedlapiais.

Kalanchoe Mangina (Kalanchoe manginii)

Kalanchoe ManginaŠi Ampel “Kalanchoe” įvairovė yra geriausiai žinoma tarp patyrusių gėlininkystės mėgėjų. Mangin kalancho ūgliai yra pirmieji erškėčiai, o po to gali pasiekti 35-40 cm ilgio. Lapai, apvalūs arba obovuojantys, priklausomai nuo augalo veislės, turi žalią arba violetinę spalvą.

Žydi žiemos pabaigoje, augalas nori su oranžinės-rožinės, varpelės gėlių gausa, esančia rankose prie stiebų galuose. Šis “Kalanchoe” tipas yra idealus pakabinti krepšelius. Auginimas nereikalauja specialių žinių ir sulaikymo sąlygų.

Calanchoe violetinė (Kalanchoe Porphyrocalyx)

Calanchoe purpurinėTarp Madagaskaro augančių kalančų rūšių yra tikros epifitų, įsikūrusių vietose, kuriose net sunku kalbėti apie kai kurių derlingų dirvožemių buvimą. Kalanchoe su nuostabiomis spalvomis dviem spalvotais varpeliais gali puikiai jaustis tiek medžių kamienose, tiek akmenukuose.

Ant krūmų iki 30-35 cm aukščio yra šviesiai žalios pailgos lapų gausa. Žydėjimas, skirtingai nuo kitų Kalanchoe rūšių, trumpas ir trunka tik dvi savaites.

Kalanchoe nykštukė Pumila (Kalanchoe Pumila)

Nykštukas Kalanchoe PumilaPumilos rūšys iš Madagaskaro centrinių regionų yra tarp kitų Kalanchoe rūšių nykštukas. Elegantiško krūmo aukštis siekia tik 20 cm. Šakos, iš pradžių išlaikančios vertikalią padėtį, pakimba, kai auga.

Ventiliuotos formos su banguotu krašto lapeliu jauno amžiaus metu yra tamsiai žalios spalvos ir padengtos pilka vaško danga, bet vėliau tampa purpurinės arba rudos spalvos.

Žiedai BumilaŠviesiai pilkšvos lapijos fone, gėlės yra surenkamos mažose paukščių žiedynuose ir yra išskirtos violetinės-rožinės spalvos ir gražiai užlenktų žiedlapių.

Kalanchoe purus (Kalanchoe laxiflora)

Kalanchoe purusKalanchoe pūkuotas yra natūralus Madagaskaro akmeninių pelkių gyventojai, kur augalų ūgliai, kurių ilgis mažesnis nei 50 cm, gali lengvai lipti į kietas briaunas ir akmenis. Lapai yra melsvai žalios spalvos, dažniausiai su rausva krašte. Kartais yra veislių su ruda ar rausva lapija. Augalas panašus į “Kalanchoe Mangina”, bet didesnis ir galingesnis.

Lapų plokštės yra vientisos ilgio ir neviršija 6 cm. Lapų kraštai yra apvalūs. Medeliai pasiekia 50 cm ilgio, o ant jų kabo žaliasis vamzdis ir raudona, alyvinė, oranžinė arba violetinė-rožinė karoliai, kurių ilgis nuo 10 iki 20 mm.

Kalanchoe Gastonis-Bonnieri (Kalanchoe Gastonis-Bonnieri)

Kalanchoe Gastonis-BonnieriKita žuvų rūšis iš Madagaskaro dėl pailgos formos, išlenktos palei išilginę lapų liniją, nusipelnė namuose lyginant su asilų ausimis. Aukštyje augalas siekia 50 cm. Jauni, sidabriškai žalieji lapai yra aiškiai matomi žemesnių pakopų lapų fone, dažyti rudais ar rausviais tonais ir padengti tamsiomis dėmėmis.

Žydi Kalanchoe žiemą, atskleidžiančios ryškias geltonąsias geles ilgamele rudais kulkšnies.

Kalanchoe Hilderbrandt (Kalanchoe hildebrandtii)

Kalandas HilderbrandtŠi “Kalanchoe” įvairovė dažnai vadinama “sidabriniais šaukštais”, nes akivaizdus lapų panašumas ir formos peiliai, o jų spalvos – tauriųjų metalų. Krūmo aukštis yra nuo 30 iki 40 cm. Žydėjimas vyksta žiemą, kai pasirodo mažos gelsvos oranžinės spalvos gėlės.

Kalanchoe synsepala (Kalanchoe synsepala)

Kalanchoe SinesepalaDideli lygūs žalieji lapai su dantytais kraštais ir kontrastinga klarnos tvarsliava negali pritraukti dėmesio. Kalanchoe šios rūšies gyventojas akmeninių sąvartynų ir šlaituose. Augalas yra labai nepretenzingas ir gali ištverti tiek šilumą, tiek nakties temperatūrą iki 15 ° C. The

Suaugusio Kalanchoe šios rūšies, ilgisi ūgliai formos lapų axils, kurių pabaigoje susidaro nauja rožių lapų forma. Taigi atsiranda sausra atsparus krūmas. Žiedynai, paprastosios, purūs, gėlės paprastos, mažos dydžio su baltos ar rausvos violetinės.

Vaizdo įrašas apie Kalanchoe