domáce oblečenie na fotografovanieV deň voľna väčšina ľudí z rušného mesta má tendenciu ísť do dacha. Tu sa môžete nielen oddýchnuť, pracovať na lôžkach, ale tiež sa zapojiť do realizácie rôznych unikátnych nápadov. Domáce vily dávajú druhému životu veci, ktoré sú zbytočné v meste, robia stránky útulnejšie a atraktívnejšie a tiež pomáhajú zachrániť rodinný rozpočet.

Nebojte sa hádzať staré veci

Dacha je miesto, kde sú prenesené zastarané, ale stále silné veci. Často sú pohovky, stoličky, nemoderné skrine, oblečenie, náradie a veľa iných domácich predmetov. Hodíme veľa vecí do odpadkových plechoviek. Dostanú tam plastové fľaše, staré pneumatiky, zvyšky dekoračných a dokončovacích materiálov po opravách v byte. Ale z týchto zbytočných vecí môžete urobiť rôzne praktické domáce pre letné sídlo a záhradu.

praktické domáce na dávanie

Pokúsme sa nevyhadzovať, ale vziať všetko do dacha, potom robiť neobvyklú tvorivú prácu. Z plastových fliaš môžete vytvoriť krásne miesto na odpočinok pre deti, nezvyčajnú postavu v záhrade alebo vytvoriť žľab na vypúšťanie dažďovej vody do nádrže. Ľudovní remeselníci z plastových uzáverov fliaš vytvárajú mimoriadne ploty, ktoré môžu stáť desaťročia, stále silné a atraktívne.

korytnačka z pneumatiky na auto

Zo starých pneumatík je ľahké vytvoriť pár labutiek, malého rybníka alebo pohodlného otomanu. Ak odstránite niekoľko párov starých džínsov a šiť obdĺžnikovú látku z nich a pridať ďalšie prvky, dostanete silnú hojdaciu sieť na odpočinok na záhrade. Existuje veľa myšlienok, ale čo je najdôležitejšie, je to príležitosť šetriť peniaze na nákup tých správnych vecí a získať originálny výzdobný prvok takmer zadarmo.

Zdieľame niekoľko jednoduchých, ale praktických nápadov a ponúkneme video o domácom produkte pre dachy, ktoré nie sú popísané v článku.

Chata zdobíme domácim oblečením

Pár labutiek. Pre prácu budete potrebovať dve staré automobilové rampy. Najťažším procesom je rezanie cez výkres. Najlepšie je pracovať so silnou pílou. Na polovicu rampy musíte urobiť dva paralelné rezy. Vyrezávajte stuhu tak, aby jeden kus bol roh, a druhý mal dva hrubé čiarky. Ohýbajte pás v rôznych smeroch. Na zobák použite červenú farbu. Torzo namaľované čierne a biele. Úžasný pár labutí je pripravený. Zostáva ich nainštalovať na mieste.

Domáca labuť, aby rozdávala pneumatiky

Neobydlený ostrov. Deti milujú hrať v pieskovisku a vyzdobiť ho v chate pomôžu plastovým fľaškám. Pre prácu je potrebné pripraviť:

  • hnedé a zelené fľaše;
  • kovové tyče;
  • silikónové lepidlo;
  • drôt;
  • trochu cementu.

Dĺžka tyčí sa vyberá z vlastných preferencií. V blízkosti piesku alebo v strede vykopať malý otvor a nainštalovať 2 alebo 3 tuhé prúty rôznych výšok. Naneste štruktúru s malým kameňom a vylejte cementovú maltu. V hnedých fľašiach odrežte dno. Ak je tyč príliš hrubá, odrežte krk na požadovaný priemer. Fľaše by sa mali nosiť na krku, kým sa nevytvorí kmeň budúcej palmy. Pre silu môžete navzájom lepiť fľaše.

dlaň z plastových fliaš

Horná časť stromu je vyrobená zo zelených fliaš. Pre jednu dlaň potrebujete šesť kusov pevného pevného drôtu. Rozrežte dno v zelených fľašiach a nakrájajte na prúžky, nerezajte 2 cm na krk. Položte fľaše na drôt, aby vytvorili nádhernú vetvu palmy. Pripojte k hlavnému kmeňu. Krásna domáca sama vyrobená pre dacha je pripravená a teraz deti majú svoj vlastný neobývaný ostrov.

Dekoratívne dokončenie vily. Pre ruského ľudu nie je nič nemožné. Pôvodná výzdoba chaty môže byť vyrobená z plastových krytov. Zhromažďovanie takého množstva jednotlivých prvkov rôznych farieb nie je vôbec jednoduché, ale s pomocou susedov a priateľov je to celkom možné.

mozaika z veka

Dôležité! Všetky kryty by sa mali čistiť od nápisov a nečistôt.

Upevnenie krytov sa vykonáva v závislosti od povrchu stien. Na drevené steny krytu možno upevniť tenké nechty. Dobrý spôsob, ako opraviť lepidlo. Niektorí majstri používajú tenký drôt. Na toto upevnenie na veku na veku sú vytvorené 4 otvory tak, aby sa cez ne pretiahli kolmo dva drôty. Keď ste sa unavili z rozvrhnutého vzoru, mriežka je rozobratá a iný obrázok je rozložený.

Odporúčame, aby ste si na konci článku prezreli výber fotografií letných chát.

Praktická domáca záhrada a záhrada

Okrem krásnych remesiel zbytočných vecí môžete v domácnosti robiť dosť praktické a potrebné veci.

Pohodlný pohovka zo starého automobilového rampy. Na prácu to bude trvať dva ďalšie kusy preglejky, staré husté veci alebo hrubé lano. Preglejka musí byť rezaná o 4 cm menšia ako vonkajší priemer rampy. Zaistite kruh s vlastným závitom v hornej časti a druhý v spodnej časti. Ak sa má vytvoriť plátno, odstráňte kus penovej gumy s rovnakým priemerom ako preglejka. Staré veci sa musia odtrhnúť a umyť jednotlivými časťami. Šiť ich s krytom pre otoman. Otoman môže byť vyrobený z hrubého lana. K tomu je kábel prilepený k rampy v kruhu, kým sa povrch úplne nezatvorí.

pohovka z fotografie pneumatík pre automobily

Plastové fľaše na lôžkach. Často nie je čas na návštevu dacha, ale naozaj chcete pestovať vlastnú zeleninu. Existuje jedna jednoduchá cesta – používať plastové veľké fľaše na lôžkach. Na tento účel sú najvhodnejšie 5 litrové fľaše. Späť od dolnej časti centimetra vyvrtávať dva rady cez 2-3 cm otvory. Medzi štyrmi kruhmi zeleniny vykopať jednu fľašu tak, aby sa otvory nachádzali na úrovni koreňového systému rastlín. Naplňte misky vodou a kryt s vekom. Kým ste v meste, vaša zelenina jesť vlhkosť z fliaš. Fotografia domácej dachy vám pomôže realizovať najjednoduchšie nápady.

Domáce záhrada plastových fliaš fotografie

Pre fanúšikov elegantných rovných lôžok sú plastové alebo sklenené fľaše užitočné ako ozdobný malý plot. Fľaše s fľašou vám dajú určitú organizáciu. Chránené pod samostatným typom rastlinnej vrstvy je ľahšie hnojiť, burinu. Cesty sú vyrovnané a ľahko sa čistia od buriny, bez strachu z poškodenia koreňov rastlín. Spojenie dohromady v trubici plastové fľaše môžu byť použité ako žľab zberať zo strechy dažďovej vody.

Domáce záhradné postele

Z pozostatkov starého stromu vystrihnete, dostanete krásnu cestu na záhrade. Pôvodná záhradná cesta môže byť vyrobená z dlažobného kameňa zozbieraného na brehu rieky.

Hranice z fliaš

Niektorí ľudia z plastických transparentných fliaš tvoria malé skleníky na pestovanie prvej zelenej cibule a reďkovky. Rovnaký tvar a veľkosť fľaše sa rozreže na dosky. Potom sa spájajú spolu s lepidlom. Získali sa ľahko priehľadné fólie, ktoré sú pripevnené k pripravenému rámu.

Domáce pre domácnosti a vily môžu byť veľmi odlišné. Najdôležitejšou vecou je dať voľnú povesť svojej predstavivosti a pokúsiť sa ju realizovať.

Výber fotografií z krajiny dachov:

domáce položky

volavky

Domáce hrnce z kolesa

kŕmidlá z plastových fliaš

Predbežný rybník

kvetinové záhony kameňov

stôl a stoličky starých paličiek

kvetinové záhony starých pahýľov

Video o originálnych remeslách v krajine